2005 May

Skamba skamba electro kankliai

Penktadienį dar gulinėju įkaitusio industrinio peizažo fone ir nuobodžiauju. Laptope atsiverčiu ore.lt puslapį. Jis skelbia, kad „Gravity“ gravitacija pritraukė electro pažibas „SWAYZAK“. Keliuosi iš šezlongo ir einu. O, aš dar nežinau, kas aš esu. (Reklamos auka.)

Mutavę vokalai

Atlikėjai:
RHYTHM & SOUND 45 SESSION FEAT. PAUL ST. HILAIRE (eks Maurizio/Basic Channel, Berlynas; eks Tikiman, Dominikos Sandrauga/Berlynas)
DONNA SUMMER aka JASON FORREST (Cockrockdisco, Niujorkas)
DEF ONE (Vilnius)
DESPOTIN PROJIKTZ’: LIEZHUVI$, SHMEKLA, DJ QUAZAR & VAIPER (Vilnius)
DUBLICATE VS PUMA (Vilnius, Ryga)
EO (Vilnius)
MAX CHARAM & ESSE (Vilnius)
PB8+? (Vilnius)
WALKMAN (Vilnius)

NO AUTHORITY – No Hard And Fast Rules

9 žmonių chebrytė iš mažo Vokietijos miestelio Lahr, grojantys nuo 1996-ųjų. Pradėję nuo melodingo ir greito pankroko, jie netrukus pasikvietė pučiamuosius ir įpynė ska elementų. Šiemet NO AUTHORITY paleido į pasaulį savo antrąjį pilnavertį albumą. Jame skamba kokybiškas ir švarus […]

Mirstīgie. Anton Corbijn Rygoje

Gegužės 27-osios vakarą Rygos valstybinio muziejaus sienos vibravo nuo šiai įstaigai nebūdingo šurmulio. Gausūs lankytojų būriai Arsenalo salę užplūdo darbo dienai net nepasibaigus. Visiškai iškritęs iš konteksto atrodė tik vienas žmogus – liesas dvimetrinis dėdė, kuriam lėtai iriantis per chaosą, minia skyrėsi beveik kaip Raudonoji jūra vienoje pasakoje.

SWAYZAK @ GRAVITY

Prieš porą savaičių uždarę vieną electro muzikos šaltinį legendinį „Stereo45“, šį savaitgalį rinkomės uždaryti dar vieno – į paskutinįjį „Hot Spot“ renginį mus kvietė Partyzanai ir “Gravity”, žadėję šokiruojantį SWAYZAK pasirodymą.