Indiekubatorius startavo su The Dominoes

Šį penktadienį (liepos 24-ąją) ilgai brandinta indiekubatoriaus idėja pagaliau virto kūnu: Vilniuje, viename Senamiesčio pastate (tiksli vieta neatskleidžiama saugumo sumetimais) skambėjo sveikinimo žodžiai ir grojo švieži Lietuvos alt. rokeriai The Dominoes.

Kol kas tik du kambarius užėmusios „Repeticijų salės“ (oficialus vardas) yra vieta, kurioje jaunosios Vilniaus ar likusios Lietuvos grupės (prioritetas – indie rokui) turės galimybę repetuoti net ir neturėdamos nuosavų būgnų ar stiprintuvų, pagaminti pirmuosius demo įrašus ar surengti debiutinį akustinį koncertą. Didelės auditorijos tikėtis neverta, nes masė žmonių ten paprasčiausiai netilptų. Tačiau jaukūs maži koncertai „Indiekubatoriaus“ pavadinimu arba generalinės repeticijos – visada prašom.

Būtent toks buvo vilniečių The Dominoes pasirodymas, kuris įeis į istoriją kaip pirmasis čia surengtas koncertas. Mindaugas Juknys (vokalas, gitara, elektronika) ir Donatas Bielunskis (bosinė gitara, elektronika) pasirodė trumpai, nevisai užtikrintai, bet kokybiškai. Akustinės gitaros skambesys sujungtas su stipria boso linija ir elektroniniais garsais skambėjo vykusiai ir originaliai – pasakyčiau, jei nežinočiau kas toks yra Thom Yorke ir Radiohead. Kita vertus, jaunoms grupėms visada reikia nuo kažko atsispirti, idant atrastų individualų skambesį. Semtis įkvėpimo iš Radiohead – žingsnis, kuris gali pasiteisinti.

Už video dėkojame Laurynui iš „Liverpool.lt“

Nors vos pusvalandį trukęs The Dominoes pirmasis koncertas, sprendžiant iš grupei skirtų katučių, buvo akivaizdžiai per trumpas, toks pasirodymo ilgis derėjo prie kuklios vakaro nuotaikos. Svarbiausia, jog Indiekubatorius startavo, dabar belieka laukti jo augimo. Po dviejų savaičių čia patekusių lankytojų, pasak organizatorių, laukia ne mažas siurprizas. Laukiame naujos informacijos.

Nuorodos:

www.frype.lt/dominoes

www.repeticijusales.lt

www.twitter.com/indiekubatorius

repeticijuvieta@gmail.com