“Devilstone 2017″: kviečia menininkus dalyvauti “Masinėje hipnozėje”

“Devilstone” menų scena “Masinė Hipnozė” kviečia prisijungti menininkus ir kurti interaktyvią psichodelinio / tamsaus / ekstremalaus / „nenormalaus“ meno ir veiksmo parodą. Jungtinė darbų ekspozicija atvira Lietuvos ir užsienio menininkams, savamoksliams ir profesionalams, keistiems, nesuprantamiems ir talentingiems. Parodoje gali būti eksponuojami tapybos, piešimo, skulptūros, fotografijos ir kitų meno formų darbai.

Masinės Hipnozės menai – drąsūs, sarkastiški, intriguojantys, aktualūs, su aštriu humoru ar keliantys maištingus klausimus, kalbantys apie nuodėmes, baimes, aistras, išreiškiantys slaptas, kreivas idėjas ar paslaptis. Tuo pačiu metu tarsi trikdo, bet išlieka estetiškai patrauklūs ir viliojantys grožėtis.

Liepos 13-16 dienomis Masinė Hipnozė vyks šeštą kartą festivalio Devilstone metu. 2012 metais debiutavusi iniciatyvių vietinių menininkų užkurta paroda išlieka tradicine festivalio dalimi ir tampa vis aktualesnė. Kasmet jai ieškoma naujų sprendimų, įtraukiančių tiek pačius menininkus, tiek ir publiką. Šeštojoje parodoje į viską bus žvelgiama ir viskas interpretuojama tam tikru rakursu; parodos visumą apjungianti tema – TAPATYBĖ / IDENTITY.

Masinė Hipnozė – tai ne tik darbų ekspozicija, bet ir atvira erdvė įvairiausiai meninei saviraiškai, publikos malonumui, suteikiant visas reikiamas sąlygas. Festivalio menų scena plečiasi ir šįsyk vėl pateiks interaktyvią performansų, workshopų programą.

MH 2017 kviečia visus besidominčius susisiekti masinehipnoze@devilstone.net iki gegužės 31 d.

PrisijunkMasinė Hipnozė Facebook