Neįprastą albumą “Metamorphosis” įrašę Music InWallved prašo rėmimo ir pristato naujus singlus

Prieš trejus metus debiutinį albumą „Orange“ išleidusi grupė „Music InWallved“ postroko gerbėjams turi džiugių žinių. Jau netrukus šešių lietuvių kolektyvas į dienos šviesą išleis naują savo darbą – rudens pradžioje iš lėliukės išsiris jų naujas, jau įrašytas pirmas studijinis albumas „Metamorphosis“.

Virsmas iš kokono į plačiasparnį drugį čia minimas neatsitiktinai. Drugys taps pagrindiniu naujo albumo simboliu, apibendrinančiu ir jo pavadinimą, o pats fizinis albumo pavidalas taip pat kalbės už save – grupės klavišininko Edgaro kurtas dizainas leidžia atversti ir išlankstyti albumą taip, kad rankose drugys pats tarsi „užauga“.

Kaip sako grupės nariai, „Metamorphosis“ atspindi pasikeitimą tiek jų muzikoje, tiek jų, kaip grupės, raidoje. „Tai mūsų muzikos metamorfozė, per šiuos porą metų pasikeitėme kaip tas drugelis. Į albumą įdėjome savo jausmus, išgyvenimus, emocijas. Jame – mūsų stipriausios kompozicijos. Žinoma, tam įtakos turėjo ir grupės sudėties pasikeitimas – šeši instrumentai įnešė galingesnį skambesį“, – sakė „Music InWallved“ kolektyvas.

O pokyčių per tuos šešerius grupės gyvavimo metus būtą įvairių: vos susikūrę jie grojo trise, vėliau prijungė dar du muzikantus, o šiandien į sceną lipa šešiese: būgnininkas Aleksandras, klavišininkas Edgaras, gitaristai Dmitrijus, Jevgenijus ir Vitalijus, bosistas Antonas.

Ir nors „Metamorphosis“ neįprastu, atminties kortelės, pavidalu bus išleistas rudenį, ištikimiausi „Music InWallved“ gerbėjai turi šansą naujus kūrinius išgirsti gerokai anksčiau nei kiti.

„Indiegogo“ platformoje grupė patalpino nuotaikingą vaizdo įrašą, kuriuo kviečia visus prisidėti prie naujo albumo išleidimo. Praėjus trečdaliui mėnesio jie surinko jau daugiau nei 700 dolerių, tačiau jų tikslas – pasiekti dar penkis kartus tiek. Tam pasiekti laiko yra iki birželio pabaigos.

Palaikyti kolektyvą galima čia. Tiesa, visi prisidėję prie kampanijos patį albumą galės gauti jau šią vasarą.

O kad laikas laukiant albumo pristatymo neprailgtų, „Music InWallved“ intriguoja jau keliais naujais kūriniais. Vos prieš porą mėnesių grupė pristatė pirmą singlą „Dinosaur“, o dabar – ir dar vieną, „Return of Titans“.

„Music InWallved“ favoritų sąraše – tokios grupės kaip „Explosions In The Sky“, „Mogwai“, „Sigur Ros“ ar „God Is An Astronaut“, jų pačių repertuare skamba tik instrumentinė muzika. „Bandėme prijungti ir vokalą, tačiau galiausiai supratome, kad be žodžių pasakome daugiau. Arba bent jau ne mažiau, nei kurdami tik instrumentinę muziką. Mėgstame atmosferinę muziką, o tam žodžių nereikia“, – dar anksčiau yra sakę muzikantai.