Shiny Raia – būgnininkės dainos

Raia (Rasa Vaštakaitė) Lietuvos melomanams iki šiol buvo žinoma kaip būgninkė, grojanti nuo avangardinio džiazo iki pop (Playing Nerve, Dalius Naujo Projektas, Simona Smirnova, Vidas Bareikis, Suicide DJs, Jama&W…), tačiau nedaug kas žino, kad jau net prieš penkis metus ji yra pradėjusi kurti savo dainas.
“I’ll Be Superstrong” – daina, kuria Shiny Raia pristato liepos 18d. pasirodysiantį savo debiutinį albumą.
Rasa išlieka bekompromisiškai ištikima D.I.Y. etikai, kurios principai, neįprasti pop muzikos pasaulyje, atsispindi šiek tiek keistuose sąskambiuose, originaliose harmonijose, spinduliuojamoje energijoje ir išskiria ją iš iki pilkumo nublizgintų šiuolaikinio pop masių. Kuriamą muziką galima priskirti indie/alternative pop, joje girdisi ilgametės patirties grojant su džiazo muzikantais įtaka, meilė senam hip-hop’ui, flirtavimas su pažįstamais, bet dar nenugrotais skambesiais.
 
Būsimo albumo dainų tekstai gan tiesmuki, yra seksualumo, pasitaiko ir keiksmažodžių, beveik visi – anglų kalba, temos – nuo artimo žmogaus depresijos išgyvenimo, vidinių demonų iki lengvų meilės patyrimų.

 
“Visas albumas kaupėsi daugiau nei keturis metus, per kuriuos, pradėjusi rašyti dainas prie pianino, nuo 3 akordų, darydama klaidas, pradėjau mokytis aranžuoti, prodiusuoti. Brendau pati, kartu keitėsi kūryba, kai kurios dainos, kaip ir “I’Il Be Superstrong”, parašytos vos pradėjus kurti, iki dabar labai smarkiai pasikeitė. Ruošdama albumą, ieškojau savo muzikos stiliaus apibendrinimo, senas dainas stipriai pakeičiau, peraranžavau. Dabar jaučiuosi atradusį savo skambesį ir galutinai išauginusi albume būsiančias savo dainas. Atėjo laikas paleisti visas į pasaulį.” – apie greit pasirodysiantį albumą pasakoja Rasa.
 
Sekti muzikantės veiklą galite čia: https://www.facebook.com/shinyraia/