2017 August

festivalio-atidarymo-apeigos-aut-kazimieras-seselgis

MJR: vasarą palydėk su griausmu

Savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis” prasidės jau šią savaitę ir kvies visus pabaigti vasarą nuostabaus grožio Dūburio ežero saloje. Keturias dienas lankytojus džiugins rinktinių Lietuvos ir užsienio kolektyvų koncertai bei itin turtinga kultūrinė šventės programa. Šiemet […]

ateities-energijos-saskrydzio-plakatas-aut-node-berlin

Ateities energijos sąskrydis

Nežmogiškoji energetika – lietuvių menininkų iššūkis Anglijoje Future Energy Summit Folkstono trienalė Folkstono rotušė, Silver Screen Cinema Guildhall St, Folkestone CT20 1DY Jungtinė Karalystė 2017 m. rugsėjo 3 d. 11:00 – 18:00 2017 m. rugsėjo 3 – 4 dienomis Folkstone, […]

"OFF 2017" Katowice

Festivalio “OFF 2017″ atradimai

Šiemet “Off’as” savo tradiciniame stende šalia pagrindinės scenos ironiškai klausė: “Are you really from the art world?” Kaip sako užrašas viename Vilniaus barų, visi mes menininkai, tik ne visi tai žinome. Katovicuose vykstantis festivalis nuolat ieško kūrėjų, kurių muzikoje galima rasti daug visko tarp natų, o dažno jų garsai yra prie meno.

dramokratija-logo

Dirbtuvės, festivalis ir propaganda – „Dramokratija“ kviečia registruotis

Jau ketvirtus metus „Dramokratija“ organizatoriai ir iniciatoriai, kurių pagrindą sudaro LMTA kino dramaturgijos absolventai, laiką skaičiuoja nuo ir iki festivalio pradžios. Prasidėjęs kaip pirmą kartą į lietuvių kalbą verstų pjesių skaitymai, festivalis išaugo ir šiemet dalyviams organizuojamos net trijų dėstytojų iš skirtingų šalių kūrybinės dirbtuvės.

1

„Prisukamas Abrikosas“: išvyka į gamtą

Vasarai besibaigiant, šiltąjį sezoną palydėti ir pasitikti naują kviečia Kauno naktinio gyvenimo komendantas klubas „Lizdas“. Kauniečiams puikiai pažįstama vakarėlių serija „Prisukamas abrikosas“ šįkart vyks ne kaip jau tapo įprasta industrinės architektūros apsuptyje. Miestietišką panoramą šįkart pakeis gamta, ežeras ir dar mažai kam atrasto Zacyčiaus dvaro apylinkės.