2017 November

23244127_1488862481190494_7583617615554156574_n

Ultra Dinamica: keturių užsienio atlikėjų garsinis įvykis

Lapkričio 22 d. Kirtimų kultūros centre vyks paskutinioji eksperimentinės muzikos renginių ciklo „Ultra Dinamica“ dalis šiemet. Renginį 17 val. pradės kūrybinės dirbtuvės, kurių metu muzikantas Christian Meaas Svendsen (NO) dalyvius pakvies permąstyti tradicinę statišką kūno ir instrumento poziciją besikeičiančios muzikos […]

x-tavyje

„Bad Rabbits“ spektaklyje „X tavyje“ – vidinių kintamųjų paieškos

Gruodžio 2 d. Vilniaus universiteto planetariume teatro judėjimas „Bad Rabbits“ pristatys asmeninių patirčių spektaklį „X tavyje“. Nuolat ieškodami naujų teatro raiškos priemonių šį kartą „Bad Rabbits“ kūryboje išbando teatro terapijos priemones. „X tavyje“ padės suvokti prisiimamus vaidmenis savo gyvenime ir […]

Tommy Cash

Žymiausias Baltijos pakrantės reperis TOMM¥ €A$H ir jo Rytų Europos stereotipai

Lapkričio 25-ąją į Vilnių koncertuoti atvyksiantis Tommy Cash, save apibūdina kaip keistą vaikiną iš rajono, kuriam neįdomu, ką apie jį mano kiti. Ant žirgo į “McDonald’ą” ar į sceną su suknele, reperis iš Estijos žaidžia stereotipais apie Rytų Europą, jos gyventojus ir rodo, kad gali būti reperiu ir nepaisydamas įprastų šio žanro standartų.

apola

Solinę karjerą sustabdęs Markas Palubenka pristato naują savo projektą Apola

Dar šių metų pradžioje atlikėjas Markas Palubenka pranešė stabdantis savo solinę karjerą – jis nusprendė nebegroti ir nebekurti po savo vardu, pasakyti „sudie” elektroninės muzikos elementams ir kurti tik akustinę muziką. Tad, kaip ir žadėjęs, jau Lapkričio 24 d. profesionalaus meno namuose „House of Puglu“ Markas pristatys naują savo akustinį projektą „Apola“.

kadras-is-filmo_keliu-eismo-taisykles_m-stonyte

Norintiems kurti filmus – kursai su profesionaliais kūrėjais

Visi, norintys pradėti kurti filmus, bet iki šiol nedrįsę, kviečiami į kino kursus su jaunosios kartos režisiere Marija Stonyte, dramaturgu Titu Lauciumi ir montažo režisieriumi Dariumi Šilėnu. Per keturias studijų savaites dalyviai susipažins su pagrindiniais kino kūrimo etapais, išbandys režisieriaus ir scenaristo roles.