2018 February

King Krule - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Neprijaukinta rūšis King Krule

Vos paskelbus apie būsimą King Krule pasirodymą Vilniuje, bilietai ištirpo akyse, o saldus koncerto laukimas baigėsi praėjusį sekmadienį, menų fabrike “Loftas”. Archy Ivan Marshall yra vos dvidešimt treji, o jo vardas jau linksniuojamas tarp žymiausių britų alternatyviosios muzikos atlikėjų. Karjeros […]

grails_2018_1000

Gegužės viduryje – pirmasis Grails koncertas Baltijos šalyse

Po šešerių metų pertraukos naują albumą išleidusi paslaptinga bei nedažnai turuojanti amerikiečių instrumentinio roko grupė „Grails“ pavasarį leidžiasi į kelionę po Europą. „Grails“ pirmąkart per 15 metų karjerą aplankys ir Baltijos šalis, o gegužės 16 d. koncertą surengs Vilniuje, klube „Kablys“.

Ghostpoet - foto: Vidas Černiauskas

Ritminės poezijos vakaras su Ghostpoet

Šiuo metu Ghostpoet turo autobusai jau turėtų būti Varšuvoje, tuo tarpu Vilniaus publika, nespėjusi atsigauti po vakarykščio Obaro Ejimiwe ritminės poezijos vakaro, jau ruošiasi Archy Ivan Marshall, geriau žinomo kaip King Krule, pasirodymui. Ghostpoet atvažiavo į Lietuvą pirmą kartą po vizito legendiniame “Satta Outside” festivalyje 2011-aisiais.

© Tautvydas Stukas photography

„Optimizmo architektūra“ – knyga apie žaviojo tarpukario Kauno gimimą

Iki šiol neblėstantį tarpukario Kauno architektūros žavesį sukūrė begalinis tikėjimas nepriklausomos Lietuvos ateitimi ir lydėjo vidiniai konfliktai tarp progreso ir tradicijos. Nauja Marijos Drėmaitės sudaryta knyga „Optimizmo architektūra“ pasakoja apie tarpukario Kauno, iki tol provincialaus miesto, spartų virsmą modernia europietiška […]

ghostpoet_asmeninio-archyvo-nuotrauka

Ghostpoet gyvenimo dainos – jo grotuve ir Vilniuje

Iškart po Lietuvos 100-ojo gimtadienio, vasario 17 dieną, Vilniuje lankysis ypatinga asmenybė. Britų muzikos kūrėjas Ghostpoet dalinsis savo dainomis, kurios neleidžia būti abejingiems pasauliui. Jo žinutė tikrai pasieks kiekvieną, kuriam rūpi pasaulio ir Lietuvos problemos. O belaukiant pasirodymo Vilniuje verta pasiklausyti ir tų dainų, kurios pakeitė Ghostpoet gyvenimą.