2018 March

Ruta Mur - foto: Rokas Milius

Ruta Mur ir Vilniaus Energija

Kiek kitoks nutikimas XI20 rūsy. Nebuvo gitarų, bet buvo elektros. Vilniaus energija – patentuoti Vilniaus elektroninės muzikos administratoriai. Vizualizacijos ir repas iš ateities. Mesijus, Adas ir Asta. Ruta MUR – synthpopas iš Klaipėdos, su meile aštuoniasdešimtiesiems, kuriuose nebūta.

28056047_1659952990709735_5796547611062301235_n

Solo Ansamblis šauna elektroninį „Limonadą“

Minorinės miesto elektronikos vedliai, kvartetas „Solo Ansamblis“ pristato kūrinį „Limonadas“, kuris užtikrinai tęsia grupės sukurto stiliaus liūdnųjų šokių – „sad dance“ temą. Beveik dešimties minučių trukmės lietuvių kalba atliekamas kūrinys vėl laužo tradicinius dainos rėmus – kalba iš lėto ir trunka tiek, kiek kūrėjams svarbu. „Limonadas“ drąsia forma gvildena tarpusavio santykių ir savęs santykiuose temas bei palieka mįsles. Daugiasluoksnis kūrinys tarp ritmų sumaišo, plaka klausimus: kiek santykių limonadas gali būti saldus, per daug, per mažai, net negera?

sokis-3

Šokio spektaklio premjera: apie tėčius ir moters erdvę

Kovo 29 d. Vilniaus „Menų spaustuvėje“ įvyks šokėjos ir choreografės Gretos Grinevičiūtės mono spektaklio „Šokis dulkių siurbliui ir tėčiui“ premjera. Spektaklyje kviečiama žvilgtelėti į privačią moters erdvę, kurią nuolat veikia ir keičia buitis, santykiai ir šokis. „Šokyje dulkių siurbliui ir […]

dav

Jurga Barilaitė „Ratas ir lazda“ – dirbtuvės ir performansas

Psichofizinės mankštos dirbtuvės ir performansai „Ratas ir lazda“ – tai pirmajame projektų erdvės „Sodų 4“ aukšte nuo 2018 m. kovo 9 d. vykstantis tęstinis menininkės Jurgos Barilaitės performansas, žiūrovui nuolat matomas pro langą bei kviečiantis visus prisijungti į vienas iš […]

plakatas_susikirtimai-x_2018-a2-vilnius

Jubiliejiniai eksperimentinės muzikos ciklo „SUSIKIRTIMAI“ renginiai

Į Kirtimų kultūros centrą grįžta eksperimentinės muzikos ir garso meno renginių ciklas „SUSIKIRTIMAI“ – kovo 16 d. visą dieną vyks garso menui skirti renginiai. Jubiliejinėje dešimtojoje programoje – ypatingi svečiai iš Lietuvos ir užsienio, kūrybinės garso gaudymo dirbtuvės, bei akusmatinės muzikos koncertas per specialiai šiam renginiui sukurtą garso sistemą.