2018 April

Grails - foto: John Clark

Juodosios Grails pranašystės

2002-aisiais ekranuose pasirodė filmas “Laurel Canyon”, tuo metu Portlende mažai žinoma to paties pavadinimo muzikos grupė įrašė savo debiutinį albumą. Vis dėlto vadyba rekomendavo pakeisti pavadinimą ir pasaulis išgirdo Grails “The Burden of Hope”. Keliais metais anksčiau gitaristas Alex Hall ir būgnininkas Emil Amos pradėjo eksperimentuoti studijoje, neturėdami ypatingų ambicijų.

boy-harsher-promo-1

“Devilstone” 2018 pasirodys vienas aktualiausių atlikėjų Boy Harsher

Į liepos 12-15 dienomis įvyksiantį dešimtą „Devilstone“ atvyksta tamsios elektronikos duetas iš JAV „Boy Harsher“. Šiuo metu tai vienas karščiausių „minimal synth / darkwave“ vardų. Naujienomis apie išskirtinio skambesio duetą skalambija visi svarbiausi JAV ir Europos muzikos portalai, o dueto kūriniai dūžta viso pasaulio juoduomenės šokių aikštelėse.

red-pig-flower-2

Kelionei į kitą stotelę Vilniuje kvies ekscentriškoji Red Pig Flower

Užburianti, hipnotizuojanti muzika, kurioje paliekama daug vietos vaizduotei. Į kelionę po vidinį pasaulį klausytojus ir šokėjus birželio 1 dieną pakvies ekscentriška, po Red Pig Flower slapyvardžiu besislepianti menininkė ir didžėjė iš Berlyno. Tai bus jos pirmasis pasirodymas Lietuvoje, renginyje | Next Station |, kuris įvyks Vilniaus keleivinių traukinių depe.

Baltra

Lo-fi house su Baltra

Pameni, kaip eidavai iki kasečių nuomos punkto? Labai gerai, kad nebereikia to daryti, bet niekas nepaneigs, kad tie laikai dabar kelia nostalgišką žavesį. Ir tas jausmas toks stiprus, kad per pastaruosius pagimdė ne vieną lo-fi estetikos muzikinę sensaciją. Savo klubo VHS bibliotekoje jau priglaudėme DJ BORING ir Ross From Friendss, tačiau atėjo metas priglausti ir paskutinį šio sezono autsaiderį – Baltra.

olos

Šiuolaikinės muzikos cikle „OLOS“ – netikėti muzikiniai susitikimai

Į Kauno menininkų namus sugrįžta atsinaujinęs aktualios šiuolaikinės muzikos ciklas „OLOS“. 2017 m. prasidėjusi koncertų serija balandžio 20 d., 19 val. atveria erdvę netikėtiems muzikiniams susitikimams, kviesdama toliau tyrinėti plačią ir nenuspėjamą šiuolaikinės eksperimentinės muzikos geologiją. Praėjusiuose ciklo renginiuose pasirodė […]