2018 August

kablys-2

7-ąjį sezoną „Kablys“ pradeda nuo stipriausio rugsėjo per visą klubo istoriją

Kiečiausia didžėja tituluojama Helena Hauf, 22 metus scenoje besisukantis ir kasmet stebinantis Superpitcher, „Berghain“ rezidentas Kobosil, dramenbeiso novatoriai „SpectraSoul“, aštuonis lagaminus aparatūros atsivežantys „Karenn“, dvi užsienio techno šviesulių – Shifted bei Phase Fatale – kuruojamos renginių serijos… Ir tai tik dalis to, ką šį rudenį elektronikos mylėtojams pristatys Vilniaus geležinkeliečių rūmuose įsikūręs klubas „Kablys“, sezoną atidarantis šį penktadienį.

opium_tautvydo-stuko-nuotrauka

9-ajame „Opium“ sezone – žinomi koziriai ir intriguojančios naujienos

Ateinantis savaitgalis Vilniuje skelbs ne tik mokslo metų, bet ir naujo klubinio sezono pradžią. Tarptautinę reputaciją pastaraisiais metais pelnęs sostinės klubas „Opium“ artimiausius devynis mėnesius ketina likti ištikimas savo vertybėms ir džiuginti lankytojus kokybiškais renginiais, patikrintais namiškiais už pulto bei dar negirdėtais svečiais. Nauja pradžia Islandijos gatvėje – jau šį penktadienį.

h2

Galerijoje „si:said“ ‒ Henriko Riškaus paroda „Random“

Rugpjūčio 31 d. (penktadienį) 18 val. galerijoje „si:said“ (Daržų g. 18, Klaipėda) atidaroma personalinė Henriko Riškaus (aka H2) paroda „Random“. Projektas „Random”, kuris bus pristatytas parodos formate, tirinėja tikimybės galimybę, galutinį rezultatą. Tai vyksta pasitelkus kauliuko metimą, apverčiant monetą arba […]

andrius-erminas-zmogiskasis-faktorius-karusele-2014

(AV17) galerija pristato Andriaus Ermino parodą „Žmogiškasis faktorius. Kūnai.“

„Žmogiškasis faktorius“ yra menininko Andriaus Ermino tęstinė tema, plėtojama jo kūryboje jau beveik septynerius metus. Svarbus vaidmuo „Žmogiškajame faktoriuje“ skiriamas menininko kaip individo, jo, kaip šiuolaikinės visuomenės dalies apmąstymui, taip pat svarstoma žmogaus įtaka kultūriniams, socialiniams, psichologiniams, technologiniams ar gamtiniams procesams.

parodos-vizualas_ieva-rojute-ir-vytautas-volbekas

Lietuvių ir lenkų menininkų žvilgsnis į ateitį

Šiuolaikinio meno centre Šiais metais Lenkija ir Lietuva švenčia nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį. Šia proga menininkai iš abiejų šalių susitinka parodoje „Laukiant kito atėjimo“, kurioje savo darbais žvelgia į ateitį. Kaimyninių šalių istorijas sieja ne vienas bendradarbiavimo, tarpusavio paramos ir susikirtimų amžius – apie tai pasakojama begalėje oficialių ir neoficialių politinių, kultūrinių ir etnografinių naratyvų.