Pastarųjų metų geriausi naujokai Timid Kooky ir Kedrostubùras vienoje scenoje

Rugpjūčio 8-ąją, trečiadienį, menų fabriko „Loftas“, „LRT Opus terasoje“ – instrumentinis – vokalinis ansamblis „Timid Kooky“. Prie vakaro programos jungiasi šių metų muzikos inkubatorius „Novus“ nugalėtojai – „Kedrostubùras“.

Grupė „Timid Kooky“ pradėjo 2014-ųjų metų rudenį, kai linksmieji bičiuliai Džiugas, Tomas ir Dovydas nusprendė kolaboruotis – vienas ėmė pagaliais daužyti medines geležimi kaustytas dėžutes, o kiti du brimbinti medines pliauskas su vielom (tik pas vieną keturios vielos, o pas kitą šešios).

Grupė „Kedrostubùras“ savo veiklą pradėjo 2017 metų vasarą, grodami mažuose renginiuose. Grupės stuburą sudaro keturi, dar mokykloje kūrybine veikla kartu užsiimdavę vaikinai: Matas Saladžius, Pijus Grudė, Giedrius Paliliūnas, ir Maksim Leontjev. Jie savo kūrybą apibūdina kaip nuolatinę kelionę tarp stilių, žanrų, emocijų ir istorijų, todėl jų programoje dažnai pavyksta išgirsti trap ir rock muzikos mišinių.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Šio vakaro įėjimo kaina: vos 3 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu arba prie durų. „LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa