7-osios Rupert alternatyvios edukacijos programos viešas pristatymas

Vasario 4 d., pirmadienį, 18 val. Rupert kviečia į 7-osios Rupert alternatyvios edukacijos programos pristatymą, kuris vyks Vilniaus dailės akademijos doktorantūros skyriuje, 102 auditorijoje (Malūnų g. 3, C1 pastatas). Pristatymo metu, Rupert komanda plačiau papasakos apie programą, atsakys į dalyvių klausimus taip pat savo patirtimi pasidalins šios programos alumnai Justina Zubaitė ir Augustas Serapinas. Renginys nemokamas, išankstinė registracija nebūtina.

Rupert alternatyvios edukacijos programa – para-akademinė edukacinė platforma, apjungianti savarankišką mokymąsi, kūrybinę praktiką, tarpdisciplininius mainus ir profesinį tobulėjimą. Kiekvienais metais kintančia programa Rupert siekia reaguoti į svarbius vietos bei tarptautinio kultūrinio lauko ir nūdienos klausimus, judant ten, kur dalyviai ją kreipia. Šių metų programos tema – meninių iniciatyvų ir institucijų vaidmuo globalaus politinio ir ekologinio nestabilumo laikais. Programa skirta kūrybinėse ar tarpdisciplininėse srityse dirbantiems kuratoriams, rašytojams, meno kritikams, teoretikams, žurnalistams, meno vadybininkams, meninių iniciatyvų bei platformų steigėjams, o taip pat menininkams bei kitų sričių tyrėjams.

7-ąją alternatyvios edukacijos programos laidą kuruoja Rupert kuratorių komanda (Kotryna Markevičiūtė, Adomas Narkevičius, Yates Norton), koordinuoja Adomas Narkevičius. Jos metu savo žiniomis dalinsis Kate Cooper, Povilas Dikavičius, Victoria Ivanova, Ana Teixeira Pinto, Àngels Miralda Tena, Monika Kalinauskaitė ir kiti vietos bei tarptautiniai mentoriai, apie kuriuos bus pranešta kiek vėliau. Jie dalyvius kvies į paskaitas, skaitymų sesijas, kūrybines dirbtuves, keliones ar įtrauks dalyvius į laisvo pobūdžio pokalbius ir diskusijas. Likusią programos dalį kursite jūs – programos dalyviai.

Lauksime jūsų paraiškų. Jei nesi menininkas, kuratorius ar rašytojas, nebijok kandidatuoti, Rupert bendradarbiauja su kūrybingais įvairių sričių atstovais.

Paraiškas galima teikti iki 2019 m. vasario 15 d. (penktadienio vidurnakčio).

Daugiau apie programą ir aplikavimo procesą: http://rupert.lt/lt/open-call-2/

Rupert alternatyvios edukacijos programa dalyviams yra nemokama. Rupert veiklą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Nuotrauka: Annos Gritz paskaita, Rupert, 2018, Evgenia Levin