2019 April

Advokatas_Marius_aktorius_Eimutis_Kvosciauskas_Justinos_Liubinaites_nuotr

Filmo „Advokatas“ jausmų dramą atskleis Eimutis Kvoščiauskas ir Turkijos talentas Doğaç Yildiz

Gausėjant lietuviško kino įvairovei, šalies kūrėjai ruošia dar vieną intriguojančią staigmeną: romantinę dramą apie lietuvį advokatą Marių ir jo pamiltą sirų pabėgėlį Ali. Prieš savaitę Belgrade, Serbijoje baigėsi filmavimai, kovo mėnesį pradėti Lietuvoje. Filmo „Advokatas“ premjera Lietuvos kino teatruose numatoma 2020 metų rugsėjį.

JM19_Bilietai_550x800px_2

„Kambarys nėra tuščias, jeigu tavo smegenys pilnos“: prasideda festivalis „Jauna muzika“

Drąsūs, kūrybingi, skatinantys mąstyti renginiai – to galima tikėtis iš šiandien prasidedančio festivalio „Jauna muzika“. Šiemet išskirtinai demokratiškai žvelgiantis į kūrybą, jos formas ir raiškos būdus, festivalis vyks balandžio 23–28 d. Menų spaustuvėje ir Sapiegų rūmuose, kur savo kūrybines vizijas pristatys su garsu eksperimentuojantys lietuvių menininkai ir vienuolika skirtingų trajektorijų ir vizijų garso menininkų iš užsienio.

Plakatas

“Another wasted friday” Vilniuje

Balandžio 26 d., penktadienį sostinės klube nArauti nugriaudės Another Wasted Friday koncertas. Šį vakarą ant scenos užlips trys sostinės kolektyvai: Doom Metal duetas Hellhookah, žoliapūčiai Goat Metamorphosis ir purvino rokenrolo atstovai Gangrena. Tie, kurie į koncertus vaikšto jau nebe pirmus metus, turėtų prisiminti Another… koncertų seriją, kuri į Lietuvos sceną su Another Wasted Friday renginiu sugrįžta jau šeštąjį kartą.

rumshk14 atnaujintas

Alternatyvios muzikos festivalis RUMSHK’14 skelbia naują datą!

Šią vasarą Šiauliuose birželio 28-29 d. vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ primena apie skelbtą konkursą ir vis dar laukia muzikos grupių, atlikėjų, kūrėjų dalyvauti konkurse, kurio metu bus atrinktos grupės, pasirodysiančios didžiojoje scenoje. Mums nesvarbu, kas jūs – pradedantieji ar jau gerai žinoma grupė. Svarbu nusiteikimas ir energija ant scenos, kūrybiškumas.

Dramokratija

„Dramokratija“ kviečia atrasti netradicines pjesių formas

Šiuolaikinės dramaturgijos festivalis „Dramokratija“ balandžio 24–28 d. darsyk sugrįžta ir kviečia į nemokamus pjesių skaitymus geriausio festivalio draugo „Kablio“ patalpose. Pakvietusi dramaturgus eksperimentuoti su pjesės forma kūrybinėse dirbtuvėse su švedų dramaturge ir režisiere AnnaLina Hertzberg, šįsyk „Dramokratija“ pristatys penkias pjeses. […]