Authors Domas Kunčinas

Brutus - foto: Eva Vlonk

Brutus: neramūs kaip belgai

[SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION]
Šiandien sunkiasvoris muzikos leidinys prašo jų sudaryti geriausių Belgijos pogrindžio atlikėjų sąrašą, o dar visai neseniai jie patys būtų mielai jame atsidūrę. Prieš gerus metus išleistas trio Brutus albumas “Burst” pateisino savo pavadinimą ir išsprogdino gitarinės muzikos pasaulį.

Preoccupations

Preoccupations: odė depresijai nesibaigiančiame tunelyje

[SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION]
Prieš 30 metų Lietuvos slidininkė Vida Vencienė Kanados mieste Kalgaryje tapo olimpine čempione. Tame pačiame mieste 2012-aisiais susiėjo keturi muzikantai ir pasivadino provokuojančiai – Viet Cong. Po kelių metų grupė išleido to paties pavadinimo debiutinį albumą ir… netrukus susilaukė kaltinimų dėl savo kontroversiško pavadinimo – keletas vietų netgi atšaukė grupės koncertus.

2018-06-07-22-50-03

Pavasariniai Porto lietaus garsai

Kai pirmą kartą lankėmės “Primavera Sound” Barselonoje 2010-aisiais, Porto dar nebuvo įsigijęs šiandien vieno žinomiausių muzikos prekinio ženklo franšizės. Po kelių metų antrajame Portugalijos mieste buvo surengta pirmoji “Primavera”, o šiemet patekome jau į 7-ąjį kartą organizuojamą festivalį. Deja, pavasaris šiemet užsuko ne iš tos pusės ir tuo metu, kai Vilnius leipo nuo karščių, Porto buvo vos keliolika laipsnių ir merkė lietūs.

MCH Band 2015

Mikolaš Chadima iš MCH Band – muzikantas be paso

[ SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION ] Vienas vardų (beveik) nieko nesakančiame “The hiccup cure of Braille Satellite” atlikėjų sąraše – MCH Band iš Čekijos. Priešingai nei mūsų kalbintas kitas festivalio atlikėjas Guido Mobius, čekai nėra šiuolaikinės muzikos keistuoliai. Mūsų […]

Guido Moebius - foto: Kleiner

Dialektinis muzikos supratimas su Guido Möbius

[SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION] Kaip ir jau įprasta, į dar vieną keistos ir nuotykingos muzikos festivalio reinkarnaciją, šiemet pavadintą “The hiccup cure of Braille Satellite” važiuosime nežinodami daugumos atlikėjų. Ar “STRCamp’as”, ar “A.s.a.p.’as”, ar “Brailė Satelytė”, tik vienas kitas […]