Authors Domas Kunčinas

Woven In

Woven In mėgsta ir daro dalykus pati

Įrudenėjus redakciją pasiekė laiškas: “Labas, aš Mariah, nuo 2013-ųjų groju savo projekte Woven In. Gyvenu Brukline ir savo studijoje įrašiau albumą, kurį pati išleidau CD. Netrukus pasirodys ir kasetės. Įkvėpimo semiuosi iš post punk, The Birthday Party ir įvairių regio ritmų.” Kaip lietuviškai kalbančiai media priemonei iškart tapo smalsu, iš kur Mariah sužinojo apie mus – apie tai skaityk šio pokalbio pabaigoje.

Get Your Gun - foto: grupės archyvas

Get Your Gun kovoja už meilę

Nors paskutinis danų Get Your Gun pasirodymas Lietuvoje buvo slaptas, turbūt atsiras bent keletas jūsų, kurie pagavot juos įmirkusioje “Barbablu” scenoje per “Devilstone” s(a)vaitgalį. Rizikingas, tačiau išradingas festivalio organizatorių sumanymas patiko muzikantams, kurių pavadinimo net nebuvo oficialioje programoje. O jei būtų buvę, Get Your Gun būtų buvę įrašyti vienu didžiausių šriftų.

First Hate - foto: Magnus Bach

Danai First Hate nenori kalbėti apie pirmąją neapykantą

Turbūt mažai kas atsimena, kas prieš kelis metus Teatro arenoje Vilniuje apšildė danų atlikėją Trentemøller’į. Tuomet 22-uosius gimtadienius atšventę vaikinai Anton Falck Gansted ir Joakim Norgaard, geriau žinomi kaip First Hate, buvo ką tik išleidę debiutinį savo singlą “In My Dreams”. Į Vilnių duetas grįžta su šiek tiek pasikeitusiu statusu ir su pilnaverčiu debiutiniu albumu “A Prayer for the Unemployed”, kurį išleido pastaruoju metu Danijos skambesį sėkmingai eksportuojanti “Escho” leidybinė kompanija.

Foto: grupės archyvas

RA: tamsos galima rasti visur

Prieš keletą metų Benas Aleksandravičius, geriau žinomas kaip grupės ba. pagrindinis variklis, radijo stotyje “LRT Opus” pradėjo vesti savo laidą “Red Rose Radio”. Kiekvieną ketvirtadienį į eterį pasklinda daug naujos ir jaunos muzikos, kurią Benas iškapsto interneto platybėse, o studijoje apsilankė jau turbūt visi įdomiausi vietiniai muzikos kūrėjai.

Ruta Mur - foto: Ieva Ripinskytė

Rūta Mur: “Tiršta nelaimingos meilės kančia su 80’s polėkiu”

Vasaros pradžioje “Ore” gavo Rūtos Murinaitės laišką: “Aš 80-aisiais niekada negyvenusi, bet jaučiuosi labai jų pasiilgusi. Ypač muzikos. Ir kuo toliau, tuo labiau pastebiu šią nostalgiją tampant millennials reikalu, o nebe tėviško amžiaus žmonių būdu ,,grįžti”. Nors mano mama, augusi 80-aisiais, šoka pagal mano muziką ir braukia atsiminimų ašarą”.