Authors Eurelijus Bulvė

I.Kofas: Gotika – tai sielos būsena

„Popsas“, – šniurkštels nosimi koks tradicinio gotikinio roko mėgėjas. Žinoma, jis bus kiek teisus – LEMON JOY jau ilgą laiką maudosi „meinstrymo“ vandenyse. Tačiau jis kartu su A.Mamontovu bei (sic!) ŽAS frontmenu Mariumi Bereniu turbūt yra vieninteliai Lietuvos poppasaulio atstovai, neslepiantys simpatijų šaltai, paslaptingai ir tuo pačiu jausmingai gotikinei kultūrai.

Talentų fabrikas Nr.2 @Bravo, Vilnius

Šįkart savo kūrinėlius kokiam 100-150 žiūrovų pristatė LEMPA, F.OD. ir AXIS. Priešingai nei per pirmąjį “Talentų” vakarėlį, žiūrovų bei komisijos nuomonė sutapo – pirmi LEMPA, tuo pačiu įgydami teisę ir toliau varžytis ir 10 valandų “Tamsta” įrašų studijoje.

TALENTŲ FABRIKAS. #1@Bravo

“Talentų fabrikas”, tai, grubiai tariant, jaunų grupių festivalis-konkursas, kurio laimėtojas, kaip pagrindinį prizą, berods, gaus 10 valandų vienoje įrašų studijoje. Tikras mizeris, bet vis šis tas.

Andrius Mamontovas laukia pankroko revoliucijos

Parduotuvių lentynose jau kurį laiką guli jo naujas albumas “O, meile”, papuoštas stilizuota JAV vėliava ir jo senelio daryta nuotrauka. Pats A.Mamontovas neapsimetinėja, kad šis albumas nėra rimtas. Pasak jo, tai tik senų minčių sukurpti kažką vasariško, išsipildymas. Kur kas rimtesnis albumas pasirodys rudenį.

SEL: kažkas tarp vikšro ir drugelio

Šiandien mes jau galime teigti, kad vėluoja ne tik ORE pasirodymas spaudos kioske. Leidėjų ir muzikantų intrigos lygiai taip pat susidorojo ir su naujuoju albumu. Šiandien aiškūs keli dalykai – albumą leis ne “Koja Records” (nors kontraktas su ja praktiškai jau gulėjo Egio kišenėje), o “Intervid”, albumas pasirodys, žinoma, jau ne balandžio 23-iąją (visagalio laiko neatsuksi atgal), o gegužės 23-iąją.