Authors Gediminas Bartuška

Deafheaven "Hybrydy" klube - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Deafheaven Varšuvoje

Amerikiečiai Deafheaven pristato savo ketvirtąjį albumą “Ordinary Corrupt Human Love”, kuriame toliau nagrinėja savo originalaus blackgaze gelmes. Akimirkos iš grupės pasirodymo “Hybrydy” klube Varšuvoje.

Merzbow - foto: Gediminas Bartuška

Triukšmo meistras Merzbow Vilniaus energetikoje

Vilniaus Energetikos ir Technikos muziejuje gyvą pasirodymą surengė noise muzikos karaliumi tituluojamas Merzbow iš Japonijos. Jis pasirodė kartu su būgnininku iš Vengrijos Balázs Pándi, plačiai žinomu free-jazz, metalo, avangardo ir experimental projektų dalyviu bei iniciatoriumi. Duetą apšildė lietuviškos industrial muzikos scenos flagmanas Girnų giesmės.

"Devilstone" 2017 - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Devilstone 2017: laimučio kupinas festivalis

Pamenu, kartą paauglystėj tryniaus Anykščiuose, velniai žino, kodėl, velniai žino, kaip tai sutapo su ,,Velnio akmens“ festivaliu. Miestelį, švenčiantį savo šventę, prisikvietusį, lai atmintis neapgauna, Saulės kliošą bei Kastytį Kerbedį, užplūdo kerzuoti juodvarniai. Mačiau, kaip pagyvenusi moteriškė, būreliui tokių neįprastų paukščių sustojus už jos nugaros ,,Maximos“ eilėje, persižegnojo.

Paprika Korps - foto: G. Bartuška, www.onstage.lt

Paprika Korps ir jų naminis Babilonas

Prieš trejus metus mūsų kalbinti Paprika Korps – sunkiojo reggae apaštalai iš Lenkijos. Heavy reggae – „paprikų“ išpažįstama rastafariška “religija”, pasunkinta pankrokiniais būgnais, aštresnėmis gitaromis ir dub efektais. Šios nekasdienės garsų sintezės pasiklausyti “Lofte” susirinko keli šimtai žmonių. Paprika Korps Vilniuje koncertavo jau kelioliktą kartą ir yra išbandę daugelį Vilniaus scenų: “Balti drambliai”, “Artistų” kiemelis, “Bermudai”, “New Style”, “XI20″, “Intro”, “GreenClub” ir kituose.

ba. foto: G. Bartuška

Saulėsužtemimas su ba.

“Kablyje” užtemo saulė, temperatūra pakilo dvidešimčia laipsnių, o decibelai išlingavo, rodos, ir patį “Kablio” kablį. ba. albumo “Saulėsužtemimas” paskutiniame pristatymo koncerte, kaip sakė pats Benas, įvyko “galiakas, geriausia to žodžio prasme”. Koncerto bilietai paskutiniąją dieną buvo išpirkti, o salėje norintys išgirsti naujausius ba. kūrinius paprasčiausiai nebetilpo.