Authors Motiejus Ramašauskas

"Armageddon Descends V"

“Armageddon Descends” ekstremali muzika be cenzūros

Ekstremalios muzikos festivalio „Armageddon Descends“ pradžia – 2013-ieji. Anot organizatorių, tuo metu panašios muzikos scenoje buvo visiškas vakuumas ir be nekryptingų festivalių, pavienių koncertų mažuose klubuose ar metalotekų nevyko nieko rimtesnio. Pagrindinė paskata pradėti savo festivalį buvo noras sukurti kryptį, vienyjančią ekstremalios muzikos muzikantus ir klausytojus. Šiemetinis 5-asis festivalis didesnis nei anksčiau – metalo, industrial ir power electronics gerbėjams pasirodys net 12 atlikėjų iš Lenkijos, Lietuvos, Graikijos, Švedijos, Prancūzijos bei Jungtinės Karalystės.

Jurij Dobriakov - foto: Marius Morkevičius / morkfoto.lt

Grįžulo Ratai pagal J.Dobriakovą

Jurijus Dobriakov geriausiai žinomas savo kultūrine veikla – be šimtų išverstų straipsnių bei knygų, jis dėsto Vilniaus dailės akademijoje, kuruoja parodas, rašo straipsnius apie muziką ir meną, aktyviai dalyvauja kultūrinėje veikloje. Neužtektų vietos surašyti viską, ką Jurijus yra padaręs, parašęs ar išleidęs.

Kamilis Urbanovič

Kamilis Urbanovič nemėgsta konservuoto metalo

Mūsų pašnekovas Kamilis Urbanovič –sunkiosios muzikos koncertų organizatorius. Naujausias jo sumanymas – dipolyje vyksiantis “November Noises”. Koncertuose Kaune ir Vilniuje pasirodys lenkų grupė Thaw, maišanti industrinį noise su metalu, vietiniai Extravaganza, Hassokk bei Red Water. Kamilis kartu su su Nekrokatarsis […]

"CREATurE Live Art" organizatorės Vaida Tamoševičiūtė ir Daina Pupkevičiūtė

“CREATurE”: performansas – demokratiškiausia meno forma

Kasmetinis gyvo meno festivalis “CREATurE Live Art” šiemet vyks jau penktą kartą – trijų dienų renginyje pasirodys 15 menininkų iš 8 šalių, kurie surengs pasirodymus šių metų duetų temai. Be performansų renginyje vyks meno fotografijos dirbtuvės, kurias ves fotografas Manuel […]

Local Blood

Local Blood įkvėpė “Evil”

Local Blood – jauna, vos metus gyvuojanti grupė iš Vilniaus. Kvartetas: Šarūnas Vyštartas, Žygimantas Bidva, Kęstutis Bidva ir Laurynas Šakys, jau spėjo apšildyti Son Lux ir The Underground Youth, sudalyvauti keliuose debiutantų konkursuose, užsiimti vietas vasaros festivaliuose ir padėti skleisti kiek pavėluotą post-punk žinią Lietuvai.