Authors Vidas Černiauskas

"Open'er 2017" - foto: Vidas Černiauskas

“Open’er 2017″ (foto)

Mūsų akredituotas fotografas Vidas Černiauskas parvežė vaizdų iš Lenkijoje pasibaigusio festivalio “Open’er”. Kaip jau įprasta, didžiausias regiono vasaros muzikos renginys pažėrė gausybę muzikos nuo naujokų iki patikrintų veteranų… Žiūrim. Šiemet Gdynės Kosakovo oro uosto laukus drebino: Radiohead, ką tik Rygoje atgroję […]

IAMX - foto: V. Černiauskas

IAMX šėlsmas Lofte

Didžiosios Britanijos rokeris (šiuo metu berlynietis) IAMX pirmadienį Lofte surengė pirmąjį pasirodymą Lietuvoje. Į elektroninį roką bei lyriškesnius ritmus įtraukiantis atlikėjas surinko pilną Loftą, o savo energingu audiovizualiniu pasirodymu be vargo išjudino visus – net ir be apšildančios grupės. Dar pasirodymo pradžioje nuskambėjo vieni populiariausių grupės kūrinių (tarp jų ir “Happiness”), tačiau vakarėlio tempas nesilpo visą vakarą.

Vilniaus knygų mugė 2016 - foto: V. Černiauskas

Knygų mugė 2016

Nors Ore.lt ne itin žavisi mugės formato renginiais, šių metų Vilniaus knygų mugės muzikinė programa įtikino apsilankyti joje net ir tokius užkietėjusius skeptikus. Knygų ir toliau eisime ramiai medžioti knygynuose, bet Muzikos salės sėdmaišius trinsim visas keturias mugės dienas. Atidaryta dar ketvirtadienį, Knygų mugės Muzikos salė trumpų muzikinių pasirodymų susuko per trisdešimt.

Tricky - foto: V. Černiauskas

Tricky Vilniuje: nei pramogos, nei pamokos

Tricky – legenda kiekvienam triphopo klausytojui. Tiesa, jis visada buvo trečias po Portishead ir Massive Attack, kurių debiutiniame albume “Blue Lines” jis repavo. Naują projektą „Skilled Mechanics“ pristatinėjantis atlikėjas į savo koncertinį turą įtraukė ir Vilnių – tris dienas iš eilės atgrojęs Lenkijoje, Tricky pasirodė menų fabrike “Loftas”.