Gyvenimas

Vilniaus DIY muzikos kultūros centras - foto: Orestas Gurevičius

Vilniaus DIY kultūros centras: Kame reikalas? Imi ir darai!

Kultūros paribiuose jau kurį laiką sklinda kalbos apie apie pasidaryk pats muzikos kultūros centro idėją Vilniuje. Apie 8 metus įvairiose vietose renginius organizavę aktyvistai pribrendo įsižeminimui. Apie tai ir vasarą antrą kartą organizuojamą festivalį “Braille Satellite” vienoje Vilniaus senamiesčio virtuvių kalbame su vienu šių judesių iniciatorių Matu Aerobica.

Foto: Andrius Burba

“Puč” stoja į kovą už kanapes

Pristatome pilotinę “Puč” laidą. Tai bus kaip atsvara visai aklai neigiamai nuomonei skleidžiamai apie kanapes Lietuvoje. Visi kalbantys viešai apie kanapes Lietuvoje nuo šiol turėtų žinoti, kad viskas ką jūs pasakysite kvailo ir neatitinkančio realių faktų gali būti ir BUS panaudota prieš jus “Puč” laidose. Lašininiai drebėkit, Kanapinis jau čia!

nmk_apie-naujuma_zurnalas_foto-pranesimui_03

VDA Nidos meno kolonija kviečia diskutuoti apie rezidencijas ir naujumą

Vasario 5 d., pirmadienį, 17.30 val. Vilniaus dailės akademijos doktorantūros skyriuje, 102 auditorijoje (Malūnų g. 3, C1 pastatas) vyks 8-ojo VDA Nidos meno kolonijos žurnalo „Apie naujumą“ sutiktuvės ir diskusija apie rezidencijas „Rezidencijos. Viskas buvo nauja, kol netapo įprasta“. 2018-iems […]

20171113_171546

kOREkcija: Bipolinis snukio sutrikimas

Pajacas tarp dviejų pajacų – argi galėjau padaryti ką nors, kas nebūtų grimasa? Witold Gombrowicz [1] Pažiūrėjus į viešąją erdvę, jau seniai krenta į akis bipolinis vyraujančio diskurso pobūdis. Tai yra, iš vienos pusės, viena stovykla teigia viena, o kita […]

Curt Merlo iliustracija "Detroit Water Crisis"

Nėra vandens? Taigi atsuki čiaupą ir bėga!

Labai seniai vienoje privačioje mokykloje vedžiau pamoką apie globalizaciją ir globalios socialinės nelygybės pavyzdžius pasaulyje. Pasakodama už širdies griebiančius pavyzdžius, užsiminiau, kad Afrikoje gentys gali kariauti ir žudyti viena kitą dėl… geriamo vandens, nes jo tiesiog nėra.

„Kaip tai nėra vandens????