Gyvenimas

login-940x470px_img2

Balsuok už mus “Login’e”

2013-aisiais startavo “Ore” versija 5.0, kurią šiandien ir matai savo ekrane. Priešingai nuolatiniam virtualybės margumynui buvo nuspręsta suteikti turiniui ramaus minimalizmo ir gaivios erdvės, atsisakyta komercinių banerių. Tikimės, čia galima ramiai pabūti ir atrasti įdomių minčių. Esame nominuoti Kultūrinio, ne […]

20141029_122038

kOREkcija: Serganti visuomenė

Sveikata – svarbus dalykas. Šią frazę žino bemaž kiekvienas ir kiekvienas mano žinantis, kas yra sveikata. Atrodo, dalykas išties paprastas, tačiau šiais laikais sveikatos samprata, regis, pasikeitė iš esmės. Kas iš mūsų dar turi teisę jaustis sveikas? Ar tai dar […]

Foto: Rokas Milius / facebook.com/Rokas.photos

“Lietuvos” ir MMC susitikimas

Modernaus meno centras (MMC) pakvietė užsukti į buvusį kino teatrą „Lietuva“. Čia vyko specialios ekskursijos po vienos dienos parodą, o fojė buvo atvira kiekvienam, besidominčiam pastato istorija ir jo vietoje 2018 m. iškilsiančiu Modernaus meno centru. Po šio renginio Pylimo gatvėje prasideda MMC statybų darbai.

mmc-kviecia-i-susitikimo-pradzia

Modernaus meno centro statybas pažymės renginys „Susitikimo pradžia“

Vasario 1 d., Modernaus meno centras (MMC) kviečia vilniečius ir miesto svečius užsukti į buvusį kino teatrą „Lietuva“. Nuo 12 val. iki 20 val. čia vyks specialios nemokamos ekskursijos po vienos dienos parodą, o fojė bus atvira kiekvienam, besidominčiam pastato istorija ir jo vietoje 2018 m. iškilsiančiu Modernaus meno centru.

2015-01-20-13-09-01

Apie kultūros kraujo perpylimus

Nesinorėjo pulti guostis po itin prastų Lietuvos kultūros tarybos rezultatų Artnews.lt ir Echo Gone Wrong žurnalams, kuriems šiemet parama sumažėjo kone tris kartus. Viltis dar dėjome į Spaudos, Radijo ir Televizijos rėmimo fondą, kuris lyg ir skirtas puoselėti kultūrinės žiniasklaidos išlikimą.