Interviu

RavineFest

“Ravine” reivas “Redirected” vestuvių vietoje

Vasara Lietuvoje trumpa, dažnai – dar trumpesnė nei kalendoriuje. Nieko nuostabaus, kad kiekvieną savaitgalį vyksta po kelis festivalius gamtoje – visi skuba atsiimti už tuos tamsius ir drėgnus cepelininius mėnesius. Pernai vyko pirmasis elektroninės šokių muzikos susibūrimas “Ravine”. Anot organizatorių: “Pernai blynas gavosi visai neprisvilęs, atsiliepimai puikūs, žmonių surinkom pakankamai, todėl entuziazmo netrūksta planuoti ir šiais metais”.

Zeal & Ardor - foto: Matthias Willi

Zeal & Ardor siūlo betarpišką pyktį, energiją ir emocinį atgarsį

Kai pavasarį “Devilstone” paskelbė, kad Zeal & Ardor į festivalį atveš Amerikos vergų dainų, elektronikos ir metalo sintezę, apie šį atlikėją nežinojau nieko. Tačiau užteko paspausti play ir prasidėjo pažintis su… vienu įdomiausių šių metų atlikėjų. Netrukus galėsime gyvai įsitikinti, ar tai – tikras dalykas.

Squadra Omega

Squadra Omega žino, iš kur atėjo, tačiau nežino, kur nueis

Prieš 5 metus reklaminiai plakatai skelbė “Nevaryk į Sattą, nes negirdėjai 85% grupių!” Kalbant apie šiemetinį festivalį “Summit of Braillė Satellitė” šis procentas priartėja prie 100. Tą patį buvo galima pasakyti ir apie jo pirmtakus “STRCamp” bei pernykštį “Ausys stačios, akys plačios”.

Abudu - foto: Beatričė Kristolaitytė

Abudu peržengia slenkstį

Po pusės metų trukusios tylos Abudu pristatė naują savo kūrinį pavadinimu „Pavargau“. Taip vaikinų penketas pranešė apie baiginėjamą debiutinį albumą pavadinimu „Akys žvyro pilnos“, kurį netrukus jau bus galima įsigyti albumo pristatymo koncertuose (žr. pokalbio pabaigoje). Prieš metus Abudu įsileido į savo virtuvę ir davė pirmąjį savo interviu.

shishi - foto: Paulius Peleckis

shishi: liūtės smėlio dėžėje

Pirmajį vasaros savaitgalį Vilniuje debiutavo “Tilto namų” festivalis, kurio scenoje tarp žinomų vardų, buvo ir netikėtų naujienų. Viena jų – shishi. Trys merginos, trys muzikos instrumentai, trys vokaliniai mikrofonai. Grupės narės klausytojams jau pažįstamos, tik nepažinus jų naujasis amplua. shishi – Elena, būgnai (Umiko, Kotori, Ministry of Echology, Dubenėlis); Dominyka, bosas (Ministry of Echology, Rok&Dom); Giedrė, gitara (Elle G).