Interviu

Christian Loffler

Christian Loffler kuria rytais, įkvėptas Baltijos

Atrodo, jau tapo įprasta Lietuvoje išvysti pasaulinio lygio atlikėjus. Turbūt nesuklystume, jei sakytume, kad Lietuvos koncertų kultūra stebina vis labiau, jei ne kas savaitę, tai bent kas mėnesį. Na, ir melomaną veda į bankrotą bei motyvuoja dar labiau dirbti, kad užtektų pinigų, pamatyti pagrindinius asmeninio „Spotify“ grojaraščio atlikėjus čia pat prie namų.

Justin Strauss

Justin Strauss nuolat remiksuoja savo gyvenimą

[SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION] Daugelis mūsų ’70 ir ’80-ųjų sandūros Niujorką įsivaizduojame romantiškai, tačiau tai buvo purvina ir atšiauri vieta gyventi. Tuo metu Manhetenas dar nebuvo išblizgintas ir kosmiškai brangus rajonas, tuščius pastatus užėmė įvairaus plauko menininkai. Vaizdingai to […]

(iš kairės: Rimantas Murza ir Povilas Šklėrius - foto: Ignas Vėželis

“Start FM” – alternatyvus bendruomenės radijas

Radijo stoties “Start FM” veikla prasidėjo prieš 13 metų kaip Vilniaus Universiteto studentų laisvalaikio užsiėmimas. Laikas bėgo, laidos ir auditorija keitėsi, tačiau pradinė idėja – ne. “Start FM” išliko nekomercine radijo stotimi, siekiančia išlaikyti savo bendruomeniškumą bei pažindinti klausytoją su pačia įvairiausia muzika.

IYE

(T)reperis IYE prašo neaiškinti apie tru muzoną

Vasaros pabaigoje vienas po kito pasirodė naujo projekto IYE vaizdo klipai “Iškreiptu veidu” ir “Pamečiau”, o redakcijos pašto dėžutę pasiekė laiškas, kuriame pristatomas ir debiutinis kreivo marmaliuojančio (t)repo albumas „AJAIAI“. Tai, ką išgirdau, pasirodė kaip šviežia srovė šiek tiek užsistovėjusioje ir “sindikatų” valdomoje lietuviško repo scenoje.

Spektaklio "Durys" repeticija su Jo Stromgren - foto: Tomas Ivanauskas

Jo Strømgren: humoro jausmas ir kvatojimas – skirtingi dalykai

Vilniuje spektaklio „Durys“ repeticijas pradėjo garsus Norvegijos teatro menininkas Jo Strømgrenas. Jis yra ne tik „Durų“ režisierius – spektakliui kuria pjesę ir choreografiją. Strømgrenas įpratęs dirbti tarpdiscipliniškai, kartais prisideda net prie scenografijos ar kostiumų atsiradimo. Lietuvoje jis puikiai pažįstamas visiems, besidomintiems šiuolaikiniu šokiu ir teatru.