kOREkcija

login-940x470px_img2

Balsuok už mus “Login’e”

2013-aisiais startavo “Ore” versija 5.0, kurią šiandien ir matai savo ekrane. Priešingai nuolatiniam virtualybės margumynui buvo nuspręsta suteikti turiniui ramaus minimalizmo ir gaivios erdvės, atsisakyta komercinių banerių. Tikimės, čia galima ramiai pabūti ir atrasti įdomių minčių. Esame nominuoti Kultūrinio, ne […]

Kikagaku Moyo

Kikagaku Moyo Vilniuje

Kikagaku Moyo (lietuviškai – Geometriniai modeliai) susikūrė 2012-ųjų vasarą, kai dėl skundų, sulauktų iš kaimynų Tokyo daugiabutyje, Go Kurosawa ir Tomo Katsurada buvo priversti išeiti groti į gatvę. Su bosistu Kotsu Guy jiedu susipažino, jam beįrašinėjant užkandžių aparato skleidžiamus garsus savo naujam projektui, o gitaristas Daoud Popal studijavo tame pačiame universitete kaip ir Tomo.

Ore

Prisijunk ir pakilk į orą!

Nuo pat savo įkūrimo praėjusio amžiaus pabaigoje “Ore” vadovavosi savanorystės ir “pasidaryt pats” principais, kuriuos šios platformos įkūrėjai atsinešė iš fanzinų pasaulio. Šiandien liekame ištikimi šiems principams ir esame vienas seniausių nepriklausomos ir subjektyvios e-žiniasklaidos kanalų Lietuvoje, varomas entuziazmo ir noro skleisti ir nagrinėti (už)ribinės kultūros reiškinius.

image

Nepalik savo 2% ore

Ore.lt – subjektyvus nekomercinis žiniasklaidos projektas. Visi jame savo noru dalyvaujame neatlygintinai. Tai leidžia likti nepriklausomais ir toliau subjektyviai pasakoti apie aplink vykstančius kultūrinius procesus. Tačiau šiame pasaulyje yra dalykų, už kuriuos tenka mokėti. Tavo parama, visų pirma, bus skirta techninėms reikmėms.

Lithuanian-as

Veidrodėli, pasakyk… kas pasaulyje gražiausias ir kokios muzikos jis klauso?

Lapkritis – niūrokas mėnuo. Todėl – kol dar neperėjome prie pseudokalėdinių (pvz., koks albumas šiemet pasaulyje labiausiai liaupsinamas – tuoj pradės pildytis www.albumoftheyear.org) ir naujametinių (pvz., kokia reali nauda muzikantams iš taip nuskambėjusių „Spotify @ Omnitel“, „Deezer @ Tele2“ ar „PakarTOT“ megastartų šiemet) temų… Pabandykime pasilinksminti.