Menas

Foto Kempinas Waves 1

Festivalyje GAIDA – Žilvino Kempino ir Justės Janulytės instaliacijų pasaulinės premjeros

Europos festivalių laureatas, festivalis „Gaida“ šių metų programoje pateikia publikai vieną ypatingą naujovę. Bendradarbiaujant su Lietuvos dailės muziejumi, Nacionalinėje dailės galerijoje bus įgyvendinta speciali naujų audiovizualinių kūrinių programa, kurioje du projektus pristatys tarptautinės šiuolaikinio meno žvaigždės – Niujorke gyvenantis vizualiųjų menų kūrėjas Žilvinas Kempinas ir Milane gyvenanti kompozitorė Justė Janulytė.

allgood-insta

Young Poor Artist renginys “ALL GOOD”

Šiuolaikinio meno renginys „ALL GOOD“
Rugsėjo 13d. 19.00-24.00
Parodos lankymas 14-15d. 12.00-18.00
Kauno Menininkų Namai, V. Putvinskio g. 56

Kol mes tarėmės dėl parodos pavadinimo, pasaulio miškai nyko liepsnose, ir vyko dar daug sunkiai suvaldomų reiškinių. Stebėtina, tačiau nauji kūriniai vis tiek atsiranda, nežiūrint į tai, kad niekas niekam nebeturi laiko.

Dziugas Sukys, (Ne)igyvendinti uzmojai _ (Un)finished Ideas, 2017 (video kadras _ video still)

Džiugo Šukio paroda „Kūno tęsiniai“

Rugsėjo 5 d. 19 val. galerija (AV17) kviečia į jaunosios kartos menininko Džiugo Šukio personalinės parodos „Kūno tęsiniai“ atidarymą, kurio metu vyks autoriaus performansas. „Kūno tęsiniai“ – tai pirmoji Džiugo Šukio personalinė paroda, kurioje menininkas tyrinėja fizinius kūnus, jų santykį […]

03_Vilniaus galeriju savaitgalis. Lauryno Skeisgielos nuotr.

4-asis Vilniaus galerijų savaitgalis tyrinės parodinių erdvių kaitą

Rugsėjo 5–8 dienomis sostinėje vyks jau 4-asis Vilniaus galerijų savaitgalis. Šį kartą renginio organizatoriai sudarė maršrutą po 25 galerijas ir parodines erdves, esančias ne tik miesto centre, bet ir nuo jo nutolusiuose rajonuose bei užmiestyje. Keturių dienų programoje – 12-kos parodų atidarymai, vienos iš „Auksinio liūto“ laureačių performansas, diskusija apie Vilniaus parodinių erdvių ekosistemą ir daug kitų renginių.

Paukscio lesinimas, 2018, drb., al., 120x140

Leo Ray piešinių ir tapybos paroda galerijoje “THE ROOM”

LEO RAY paroda „Vasara-ruduo“ Piešinys-tapyba 2019 09 04 – 2019 10 12 THE ROOM galerija Polocko g. 17, Vilnius Atidarymas rugsėjo 4 d. 18 val. Rugsėjo 4 d., trečiadienį, 18 val. THE ROOM galerijoje (Polocko g. 17, Vilnius) atidaroma Leo […]