Menas

vgs

3-asis Vilniaus galerijų savaitgalis kviečia pagarsinti šiuolaikinį meną

Naujas šiuolaikinio meno parodų sezonas sostinėje prasideda su Vilniaus galerijų savaitgaliu. Rugsėjo 6–9 dienomis Vilniuje vyksiantis ir į jo pakraščius išsiplėsiantis renginys kvies užsukti į 27 galerijas ir meno erdves, kuriose – naujų parodų atidarymai, susitikimai su menininkais, koncertai ir diskusijos.

kullkidz

Ritualinės tatuiruotės, kostiumų gamyba ir Shaltmiros raganystės – „Yaga Gathering“ kūrybinės dirbtuvės

Shapeshifting temą šiais metais pasirinkęs festivalis „Yaga Gathering“ vasarą pasitinka šūkiu „Išdrįsk tapti tuo, kuo visada svajojai.“ Į šiuos principus bus orientuota ir festivalio kūrybinių dirbtuvių programa, kupina įvaizdžio keitimo dirbtuvių ir paskaitų ne visai patogiomis temomis. „Yra keletas vertybių, […]

loftas-fest-art-1

Muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest’18“ ieško drąsių menininkų

Rugsėjo 7-8 dienomis menų fabrikas „Loftas“ kvies į urbanistinį muzikos ir menų festivalį „Loftas Fest“. Jo metu vilniečių ir miesto svečių lauks net šešios scenos kokybiškos muzikos, meno pasirodymai, spektakliai, naktiniai kino seansai ir tradiciškai – didžiulė buvusių fabrikų teritorija, kuri stebins netradiciniais menininkų kūriniais ir parodomis po atviru dangumi.

skulptura-ir-vitrazas-2018-07-13_plakatas

Skulptūros ir vitražo centras atvers duris vienos dienos renginiui

Skulptūros ir Vitražo centro vartai atsidaro jau antrą kartą. Penktadienį, liepos 13-tą dieną, 17 val. Kirtimų rajone bus kalami akmenys, tašomas ledas ir valgomi hotdogai – Skulptūros ir Vitražo centre vyks atvirų menininkų studijų, kūrybinių dirbtuvių, meno instaliacijų ir gyvos muzikos vakaras.

33852518_219364495510514_3562873752276434944_n

Alternatyvaus meno festivalis „Suspaustas laikas“: nuo dokumentikos iki šokiruojančių patirčių

Liepos 26–29 dienomis Nidoje vyks kinematografijos ir alternatyvaus meno festivalis „Suspaustas laikas“. Trečius metus iš eilės organizuojamas renginys šiemet žada išskirtinę, įvairialypę ir provokuojančią programą. Festivalyje savo darbus pristatys ir į kūrybines diskusijas kvies menininkai ne tik iš Europos – lankysis pasaulinėje meno erdvėje pripažinti ir vertinami menininkai iš Irano, Japonijos.