Menas

1968-fire-of-ideas-11-min

Marcelo Brodsky parodos “1968: idėjų ugnis” atidarymas Kauno fotografijos galerijoje

Spalio 18 d., 17 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks Marcelo Brodsky parodos “1968: idėjų ugnis” atidarymas. Ši paroda – festivalio “Kaunas mene” dalis. Parodoje “1968: idėjų ugnis” menininkas Marcelo Brodsky (Argentina) pasitelkdamas fotografinę medžiagą ir savo meninę raišką plačiau žvelgia į šeštojo-septintojo dešimtmečio visuomenės protestus, kad […]

tauras-kensminas-ateities-fosilijos-2017

AV17 galerija meno ir muzikos festivalyje “Zemlika” Latvijoje

Spalio 19 – 21 d. (AV17) galerija „Zemlika“ meno ir muzikos festivalyje pristatys Rafal Piesliak ir Tauro Kensmino kūrinius. „Zemlika“ jau aštuntą kartą Durbės mieste Latvijoje vykstantis festivalis, pristatantis platų spektrą muzikos, vizualiųjų menų ir teatro atlikėjų. Festivalis pasižymi kruopščiai atrinkta meno ir muzikos programa, kurioje galima atrasti tradicines folkloro ar šiuolaikiškas praktikas tyrinėjančių autorių pasirodymų.

vilte-braziunaite-ir-tomas-sinkevicius-editorial

Viltės Bražiūnaitės ir Tomo Sinkevičiaus paroda „Šaltakraujis“projektų erdvėje „Editorial”

Spalio 23 d., antradienį, 19 val. projektų erdvėje „Editorial“ (Latako g. 3, I a. Vilniuss) atidaroma Viltės Bražiūnaitės ir Tomo Sinkevičiaus paroda „Šaltakraujis“. Šaltakraujis Žemas riaumojimas drumsčia tylą. Monstras išnyra pro vartus, vanduo varva nuo jo žvilgančio kūno. Keletas įlenkimų […]

"Aura 28" fragmentas

„Aura 28“ – šiuolaikinis šokis kuria alternatyvų miesto ritmą

Šiuolaikinio šokio festivalis „Aura 28“ jau dvidešimt aštuntą kartą pakvietė kauniečius ir miesto svečius pajusti šiuolaikinio šokio pulsą. Kvietimas tapo kartu ir iššūkiu organizatoriams patraukti Kauno publikos dėmesį, įtikinti, kad šiuolaikinis šokis gali kalbėti jiems suprantama kalba. Šis tekstas ne tik apžvelgs festivalio pasirodymus, bet ir pamėgins nubrėžti galimas žiūrėjimo trajektorijas.

marija-griniuk

Paroda „SPEAKING VOLUMES! / TUNGEBUNDET” kalba apie balso reikšmę

Kas turi teisę kalbėti, o kas – teisę būti išgirsti? Šiuos ir kitus su balsu susijusius klausimus – metaforinius, religinius ir politinius – kelia tarptautinio šiuolaikinio meno projekto paroda „SPEAKING VOLUMES! / TUNGEBUNDET”, atidaroma jau šį penktadienį, spalio 12 d. 18 val. Kauno menininkų namuose (V.