Muzika

sheep-got-waxed-koncertas-p-korejoje

Sheep Got Waxed – iš Azijos į planetariumą

Džiazo  triukšmadariai, grupė Sheep Got Waxed tik praėjusią savaitę grįžo iš vienuolikos koncertų turo Azijoje. Sukorę tūkstančius kilometrų Kinijos, Taivano ir Pietų Korėjos rinkai trys muzikantai sėkmingai, ir kaip priklauso – su nuotykiais, pristatė lietuvišką elektronikos, džiazo ir post-panko derinį. Turo įspūdžių amplitudė itin plati – nuo Lietuvos pristatymo pirmą kartą jos vardą girdintiems Seulo festivalio „Zandari festa“ dalyviams iki koncerto Kinijoje, kurio klausė tik 8 ausys.

Foto: Gytis Skudžinskas

“Skanu mežs” 2018: kontrastinio garso terapija

Spalis + Ryga = “Skanu Mežs”. Tokia formulę sėkmingai taikome jau daugelį metų ir visada grįžtame pilnomis ausimis garsų. Šiemet nuotykingos eksperimentinės muzikos festivalis vyko jau 16-ąjį kartą ir pirmąją dieną buvo pasiektas visų laikų šio renginio lankomumo rekordas – miuzikholo “Daile” salėje ir jos prieigose iš tikrųjų buvo sunkoka judėti.

mac-demarco_asmeninio-archyvo-nuotrauka

7 kūriniai, kurie pakeitė Mac DeMarco gyvenimą

Indie muziko princas iš Kanados Mac DeMarco ne visada buvo toks linksmuolis kaip dabar. Kadaise jaunosios kartos numylėtinis daug laiko praleisdavo važinėdamas dviračiu ir liūdėdavo, kad merginos nekreipia į jį dėmesio. Tada jam padėdavo tik muzika. Jo muzikinis skonis – platus ir originalus.

misa-skalskis

M. Stockhauseno vakarą „Gaidos“ festivalyje praturtins dar du intriguojantys pasirodymai

Festivalio GAIDA 2018 elektroninės muzikos scena šiemet pilna tiek žymių vardų, tiek pirmąkart Lietuvoje pristatomų projektų, tiek įdomių pažinčių. Viena tokių neabejotinai taps Lifecutter slapyvardžiu koncertuojančio slovėno Domeno Učekaro pasirodymas, bei lietuvių muzikanto ir menininko Mišos Skalskio debiutas festivalyje GAIDA, kuriam jis ruošia naują erdvinį kūrinį. Šie du pasirodymai Šiuolaikinio meno centre rengiami lapkričio 2 d. vakarą, kurio metu vyks ir pasaulinio garso trimitininko Markuso Stockhauseno bei italų elektroninės muzikos atlikėjo MartuX-M bendras koncertas „Atlas“.

foto-deividas-buividas-1

Po nuostabaus šiltojo sezono Junior A grįžta į sales

Bene sėkmingiausio tarptautinio debiuto (“Sleep Machine”) autorius tęsia savo muzikinę kelionę. “Niekas man neįdomu – tik muzika”. Šypteli Tautvydas paklaustas apie vis augantį populiarumą. “Nuo pat pradžių tą sakiau – tik tada gal nelabai kas ir klausėsi. Pas mus trūksta […]