Muzika

23244127_1488862481190494_7583617615554156574_n

Ultra Dinamica: keturių užsienio atlikėjų garsinis įvykis

Lapkričio 22 d. Kirtimų kultūros centre vyks paskutinioji eksperimentinės muzikos renginių ciklo „Ultra Dinamica“ dalis šiemet. Renginį 17 val. pradės kūrybinės dirbtuvės, kurių metu muzikantas Christian Meaas Svendsen (NO) dalyvius pakvies permąstyti tradicinę statišką kūno ir instrumento poziciją besikeičiančios muzikos […]

Tommy Cash

Žymiausias Baltijos pakrantės reperis TOMM¥ €A$H ir jo Rytų Europos stereotipai

Lapkričio 25-ąją į Vilnių koncertuoti atvyksiantis Tommy Cash, save apibūdina kaip keistą vaikiną iš rajono, kuriam neįdomu, ką apie jį mano kiti. Ant žirgo į “McDonald’ą” ar į sceną su suknele, reperis iš Estijos žaidžia stereotipais apie Rytų Europą, jos gyventojus ir rodo, kad gali būti reperiu ir nepaisydamas įprastų šio žanro standartų.

apola

Solinę karjerą sustabdęs Markas Palubenka pristato naują savo projektą Apola

Dar šių metų pradžioje atlikėjas Markas Palubenka pranešė stabdantis savo solinę karjerą – jis nusprendė nebegroti ir nebekurti po savo vardu, pasakyti „sudie” elektroninės muzikos elementams ir kurti tik akustinę muziką. Tad, kaip ir žadėjęs, jau Lapkričio 24 d. profesionalaus meno namuose „House of Puglu“ Markas pristatys naują savo akustinį projektą „Apola“.

Laibach - foto: Miro Majcen

NSK valstybės įkūrėjai Laibach nuolat ieško naujos tapatybės

Kultiniam slovėnų kolektyvui LAIBACH atvykstant į Vilnių pristatyti savo naująjį albumą „Also Sprach Zarathustra″, pasitaikė galimybė pasikalbėti su jais. Fenomenalus meno reiškinys, turintis su niekuo nesulyginamą istoriją ir unikalią koncepciją, pristato save kaip organizaciją ir valstybę, ir į klausimus atsako tik raštu – kaip ir priklauso institucijoms.

Woven In

Woven In mėgsta ir daro dalykus pati

Įrudenėjus redakciją pasiekė laiškas: “Labas, aš Mariah, nuo 2013-ųjų groju savo projekte Woven In. Gyvenu Brukline ir savo studijoje įrašiau albumą, kurį pati išleidau CD. Netrukus pasirodys ir kasetės. Įkvėpimo semiuosi iš post punk, The Birthday Party ir įvairių regio ritmų.” Kaip lietuviškai kalbančiai media priemonei iškart tapo smalsu, iš kur Mariah sužinojo apie mus – apie tai skaityk šio pokalbio pabaigoje.