Muzika

local-blood-by-rytis-seskaitis

Kitokiose „Roko naktyse“ – ir didžėjų projektai

Šių metų festivalyje „Roko naktys“, kuris rugpjūčio 11-12 dienomis vyks Klaipėdos laivų remonto elinge prie Kruizinių laivų terminalo, pasirodys ne tik šiuolaikinį roko kursą laikančios grupės. Abu vakarus po vidurnakčio iki 2 val. nakties, kai Didžioji scena baigs savo darbą, festivaliautojai galės pasinerti į geriausius roko setus su 4 DJ projektais.

Soviet Soviet

Italai Soviet Soviet laukia nuotykio Anykščiuose

Trio iš Italijos, mums labai lengvai įsimenančiu pavadinimu, Soviet Soviet pateko į pirmąjį festivalio “Devilstone” patvirtintų atlikėjų paketą, paskelbtą dar pavasarį ir pasirodys Rytų scenoje penktadienį. Kaip ir dauguma muzikantų, italai nenori būti kategorizuojami ir ginasi grojantys energingą tamsoką post-punk, bet pripažįsta, kad vieno kritikų apibūdinimas “Peter Hook-ish bass lines, Daniel Ash-like guitar riffs and Paul Banks-ish vox make a great post-punk band” jiems visai patinka ir neslepia, kad Joy Division/New Order, Bauhaus ir Interpol padarė didelę įtaką.

Sūpynės 2017

Ore radijas: “Sūpynės’17”

Po mėnesio grįžtame ir uždarome šio sezono LRT Opus radijo laidų ciklą “Portalai”. Praėjusią laidą skyrėme, mūsų nuomone, įdomiausiems LT vasaros festivaliams, o šią valandą studijoje viešės vienas pagrindinių festivalio “Sūpynės” idėjų generatorių Nerijus “Šnekius” Damaševičius. Metų pertrauka, nauja komanda, […]

Recondite

Recondite: “Jei kursi dėl karjeros, esi pasmerktas”

Elektroninės muzikos biblijos „Resident Advisor“ šlovinamas didžėjus Recondite jau kelerius metus įrašytas į „Best Live Act“ sąrašo topą. Šia karūna pats Recondite (tikrasis vardas – Lorenz Brunner) nesididžiuoja ir laiko tai subjektyviu ir laikinu dalyku. Bet kuriuo atveju, nepastebėti atlikėjo talento negalima.

18740555_1204737266305181_354667041300236444_n

Neįprastą albumą “Metamorphosis” įrašę Music InWallved prašo rėmimo ir pristato naujus singlus

Prieš trejus metus debiutinį albumą „Orange“ išleidusi grupė „Music InWallved“ postroko gerbėjams turi džiugių žinių. Jau netrukus šešių lietuvių kolektyvas į dienos šviesą išleis naują savo darbą – rudens pradžioje iš lėliukės išsiris jų naujas, jau įrašytas pirmas studijinis albumas „Metamorphosis“.