Muzika

King Krule - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Neprijaukinta rūšis King Krule

Vos paskelbus apie būsimą King Krule pasirodymą Vilniuje, bilietai ištirpo akyse, o saldus koncerto laukimas baigėsi praėjusį sekmadienį, menų fabrike “Loftas”. Archy Ivan Marshall yra vos dvidešimt treji, o jo vardas jau linksniuojamas tarp žymiausių britų alternatyviosios muzikos atlikėjų. Karjeros […]

grails_2018_1000

Gegužės viduryje – pirmasis Grails koncertas Baltijos šalyse

Po šešerių metų pertraukos naują albumą išleidusi paslaptinga bei nedažnai turuojanti amerikiečių instrumentinio roko grupė „Grails“ pavasarį leidžiasi į kelionę po Europą. „Grails“ pirmąkart per 15 metų karjerą aplankys ir Baltijos šalis, o gegužės 16 d. koncertą surengs Vilniuje, klube „Kablys“.

Ghostpoet - foto: Vidas Černiauskas

Ritminės poezijos vakaras su Ghostpoet

Šiuo metu Ghostpoet turo autobusai jau turėtų būti Varšuvoje, tuo tarpu Vilniaus publika, nespėjusi atsigauti po vakarykščio Obaro Ejimiwe ritminės poezijos vakaro, jau ruošiasi Archy Ivan Marshall, geriau žinomo kaip King Krule, pasirodymui. Ghostpoet atvažiavo į Lietuvą pirmą kartą po vizito legendiniame “Satta Outside” festivalyje 2011-aisiais.

ghostpoet_asmeninio-archyvo-nuotrauka

Ghostpoet gyvenimo dainos – jo grotuve ir Vilniuje

Iškart po Lietuvos 100-ojo gimtadienio, vasario 17 dieną, Vilniuje lankysis ypatinga asmenybė. Britų muzikos kūrėjas Ghostpoet dalinsis savo dainomis, kurios neleidžia būti abejingiems pasauliui. Jo žinutė tikrai pasieks kiekvieną, kuriam rūpi pasaulio ir Lietuvos problemos. O belaukiant pasirodymo Vilniuje verta pasiklausyti ir tų dainų, kurios pakeitė Ghostpoet gyvenimą.

tautvydas-stukas

Pirmąją savo vinilo plokštelę klubas „Opium“ švęs Vilniuje ir Berlyne

Lietuvos gimtadienio išvakarėse svarią priežastį švęsti turės ir sostinės klubas „Opium“. Jis klausytojams pristatys pirmąjį savo muzikos rinkinį, išleistą vinilinės plokštelės formatu. Netrukus prekyboje pasirodysianti kompiliacija „Opium of the People“ bus pagerbta dviem įsimintinomis šokių naktimis. Plokštelei skirti renginiai vyks šį ketvirtadienį namų aikštelėje Vilniuje ir kovo 24-ąją Berlyno klube „Salon zur wilden Renate“.