Muzika

withoutletterswarsawa

Without Letters – “Unfollow Remixes” EP

Po ilgos bet kartu ir trumpos kūrybinės pertraukos į klasikinius muzikos stilius netelpanti Vilniaus grupė WITHOUT LETTERS kartu su VJ Realtime Render suaktyvino koncertus su pakoreguotu ir labiau į šokių aikštelę orientuotu repertuaru. Per šiuos metus grupė išsigrynino savo sudėtį ir susimažino iki trijų būgnais, bosu ir gitara eksperimentinę šokių muziką grojančių narių, taip atskleisdama gyvą, žaismingą ir kiek neprognozuojamą grupės elektroninį skambesį, o tuo pačiu išleisdama grupės senbuvį Fingalick siekti solo karjeros Berlyne.

motorama-promo-2

Motorama vėl gros Vilniuje spalio pradžioje

Post-punk melancholikai iš Rytų pusės – „Motorama“ – leidžiasi į gastroles. Vienas iš grupės turo koncertų įvyks spalio 7 d. sostinėje, klube „Loftas“. Nemažą gerbėjų būrį Lietuvoje turinti „Motorama“ paskutinį kartą Lietuvoje grojo 2015 m. festivalyje „Devilstone“ Anykščiuose, o šį rudenį sugrįžę į Vilnių pradžiugins klausytojus ir puikiai pažįstamų albumų dainomis, ir pačia naujausi kūryba.

deep_shoq_organizatoriu-nuotrauka

Lietuvai “Reeperbahn” atstovaus ba. ir Deep Shoq

Pastarosios dienos buvo neramios Lietuvos muzikos atstovams – jomis turėjo paaiškėti, kas rugsėjo pabaigoje keliaus į Vokietiją ir čia atstovaus savo šaliai didžiausiame Europoje muzikos festivalyje-mugėje „Reeperbahn“. Naujienos nudžiugino „ba.“ ir „Deep Shoq“ – būtent jie mėgausis išskirtiniu pasaulio muzikos industrijos dėmesiu.

aiste_noreikaite_experience_helmet_ahead16

AHEAD 2017: elektroninės muzikos praktikos, sugrįžimai ir naujovės

Tarptautinis elektroninių muzikos praktikų festivalis AHEAD, kurį organizuoja Lietuvos kompozitorių sąjunga, jau penktą kartą kviečia susipažinti su tarptautiniais elektroninės muzikos projektais, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir kartu diskutuoti bei suprasti su garsu ir elektroniką susijusius reiškinius. Jau trečius metus festivalis turi […]

21442321_10154787714050969_576476507_n

The Hidden Reverse #21 with Muk: Saturn pt.II

Praėjus metams po pirmosios Saturno kolonizacijos bei kelioms savaitėms po visomis prasmėmis skambiai nuaidėjusio “DT Camp” (per kurį, kaip teigia daugelis dalyvavusių, galimai juos buvo pagrobę ateiviai, nes visi iš šio festivalio grįžo “kažkokie kitokie”, bet nieks nemoka paaiškint, kodėl ir kaip) Muk vėl suka Saturno žiedus ant liemens vietoje lanko.