Muzika

JM19_Bilietai_550x800px_2

„Kambarys nėra tuščias, jeigu tavo smegenys pilnos“: prasideda festivalis „Jauna muzika“

Drąsūs, kūrybingi, skatinantys mąstyti renginiai – to galima tikėtis iš šiandien prasidedančio festivalio „Jauna muzika“. Šiemet išskirtinai demokratiškai žvelgiantis į kūrybą, jos formas ir raiškos būdus, festivalis vyks balandžio 23–28 d. Menų spaustuvėje ir Sapiegų rūmuose, kur savo kūrybines vizijas pristatys su garsu eksperimentuojantys lietuvių menininkai ir vienuolika skirtingų trajektorijų ir vizijų garso menininkų iš užsienio.

Plakatas

“Another wasted friday” Vilniuje

Balandžio 26 d., penktadienį sostinės klube nArauti nugriaudės Another Wasted Friday koncertas. Šį vakarą ant scenos užlips trys sostinės kolektyvai: Doom Metal duetas Hellhookah, žoliapūčiai Goat Metamorphosis ir purvino rokenrolo atstovai Gangrena. Tie, kurie į koncertus vaikšto jau nebe pirmus metus, turėtų prisiminti Another… koncertų seriją, kuri į Lietuvos sceną su Another Wasted Friday renginiu sugrįžta jau šeštąjį kartą.

rumshk14 atnaujintas

Alternatyvios muzikos festivalis RUMSHK’14 skelbia naują datą!

Šią vasarą Šiauliuose birželio 28-29 d. vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ primena apie skelbtą konkursą ir vis dar laukia muzikos grupių, atlikėjų, kūrėjų dalyvauti konkurse, kurio metu bus atrinktos grupės, pasirodysiančios didžiojoje scenoje. Mums nesvarbu, kas jūs – pradedantieji ar jau gerai žinoma grupė. Svarbu nusiteikimas ir energija ant scenos, kūrybiškumas.

1-Chinese-Man-©Leo-Berne-1

Vasarą „Loftą“ sudrebins trip-hop grupė iš Prancūzijos Chinese Man

Ši vasara menų fabrike „Loftas“ neabejotinai bus kupina muzikinių įspūdžių, ne išimtis ir rugpjūčio 4 diena, kuomet Vilniaus melomanų pakerėti atvažiuoja trip-hopo grupė iš Prancūzijos – „Chinese Man“. Muzikantai susibūrė 2000-ųjų pradžioje ir įkvėpimo sėmėsi iš tokių grupių kaip „Gorillaz“, […]

53889928_302994020316395_7476471901129277440_n

Jubiliejinis 5-asis „Blitzrave“ su François X

Buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ šį pavasarį švęs “Blitzrave” penkerių metų jubiliejų ir į reivo nakties kupiną gimtadienį kvies visus miesto klubinėtojus. „Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, stipriai pasižyminti žmonių mase ir kokybišku reivu. Renginio organizatoriai tiki, […]