Muzika

WCKD NATION_Photo Final_Photo_Marko Vidmar

Slovėnijos neo-soul grupė WCKD NATION Lietuvoje

Baltijos turo metu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Birštone pasirodys Lietuvoje dar negirdėta, tačiau verta klausytojų dėmesio muzikos grupė „WCKD NATION“ iš Slovėnijos. Į tarptautinį muzikos industrijos festivalį „Tallinn Music Week“ Estijoje naujausios savo kūrybos pristatyti keliaujantys atlikėjai savo muzikoje jungia pop, džiazo, neo-soul ir R&B stilius.

Rumshk 14

Atgimstantis alternatyvios muzikos festivalis “Rumshk” kviečia dalyvauti

Šią vasarą Šiauliuose birželio 7-8 d. vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „RUMSHK“ skelbia konkursą ir kviečia muzikos grupes, atlikėjus, kūrėjus dalyvauti konkurse, kurio metu bus atrinktos grupės, pasirodysiančios didžiojoje scenoje. Mums nesvarbu, kas jūs – pradedantieji ar jau gerai žinoma grupė. Svarbu nusiteikimas ir energija ant scenos, kūrybiškumas.

No Real Pioneers - foto: Augustė Smailytė

No Real Pioneers: „Sunkiai, melodingai ir daug rėkia“

[ parengta bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos informacijos centru ] „Visada egzistuoja kažkas, kas buvo prieš tą oficialųjį pradininką, kas galbūt kažkur pasaulio pamirštam kampe prieš daug laiko tą patį padarė. Galbūt tas kažkas pastūmėjo, pasidalino idėja ar tiesiog savo išmintį išreiškė […]

Samba Toure - Wande

Samba Touré – riaumojanti Afrikos eklektika

Kovo mėnesį į Lietuvą atvyksta vienas geriausių ir labiausiai įtikinančių dabartinių Afrikos gitaristų – Malio legenda Samba Touré. Nuoširdžiai sekdamas žymiojo dykumų bliuzo žanro garsintojo Ali Farka Touré, lyginamo su John Lee Hooker, pėdomis, Samba Touré žavi puikiai išreikšta ir techniškai nuostabia gitara bei iškalbingais dainų tekstais.

grupes_foto_autore_Dovalde_Gaidelionyte

Autism pristato savo albumą “Have You Found Peace?”

Paskutinę Kovo dieną Vilniuje, klube Kablys, įvyks sunkaus ir atmosferinio metalo vakaras, kurio metu savo naują albumą “Have You Found Peace?” pristatinės vilniečiai AUTISM. Prie jų taip pat prisijungs lietuvių publikai neblogai pažįstami SHOW ME A DINOSAUR ir TRNA iš Sankt Peterburgo.