Muzika

Extravaganza

Extravaganza saviraiškos dimensijos “Priepuoliai”

Kai redakcijos pašto dėžutėje radome voką su originaliai supakuotu grupės Extravaganza albumu “Priepuoliai”, tai iškart privertė atkreipti dėmesį į jų kūrybą. Galbūt jei tai būtų dar vienas meilas su nuoroda į skaitmeninį albumą, jis būtų pasiklydęs virtualios korespondencijos sraute, tačiau fizinis daiktas įpareigoja. Įpareigoja bent jau perklausyti, pavartyti knygutę, paskaityti tekstus.

yaga-ball-2016-gl-04

„Yaga-Ball“: triukšmingiausias Užgavėnių sutikimas Vilniuje

Dar niekada Užgavėnės nebuvo tokios karštos ir neįprastos. Jau vasario 25-ąją visus kartu išvaryti žiemą kvies beprotiškas kasmetinis maskaradas „Yaga-Ball“. Šiemet renginys ir vėl sugrįžta ant Tauro kalno, kur visa naktį drebins naktinio klubo „Pelėda“ sienas. Tradicija tampa moderni Maskaradas […]

screen-shot-2017-02-20-at-13-31-16

22 sinesteziją sukeliantys audiovizualiniai Number Eleven klipai

Kai pradėjau savo projektą Number Eleven, aš buvau pamišęs dėl garsinės aplinkos, kažkas ką aš galėčiau apibūdinti kaip jautimas jog tu esi sunkiai apibrėžiamoje erdvėje, tarsi efektas kuris ateina  klausant muzikos užmerkus akis. Šita idėja pas mane atsirado kai vėl […]

The Temper Trap, foto: Reda Riepšaitė

The Temper Trap Vilniuje

Paliekame nusivylimo aidus apie pustuštę “Compensa” koncertų salę už nugaros – pats The Temper Trap pasirodymas Vilniuje buvo vertas kiekvieno nupirkto bilieto. Pristatomajame naujausio grupės albumo „Thick As Thieves“ koncerte nuskambėjo daugelis klausytojų jau pamėgtų kūrinių: „Thick As Thieves“, „Alive“, „Summer‘s Almost Gone“.

13920305_868103899989139_2485947167956122890_o

Muzikos inkubatorius „Novus“ vasarą kelsis į kultūros pievą „I Love Palanga“

Balandžio 4 – gegužės 30 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyksiantis muzikos inkubatorius „Novus“ šiemet ne tik tapo tarptautiniu, bet ir plečia savo geografiją Lietuvoje. Šią vasarą „Novus“ organizatoriai kartu su kultūros pievos „I Love Palanga“ komanda bei LRT Opus radijo stotimi surengs išskirtinį kiekvieno konkurso dalyvio pasirodymą „LRT Opus terasoje“ Palangoje.