Naujienos

garbanotas-bosistas

Pirmadienio vakarą „Lofte“ dviguba muzikos dozė – Garbanotas Bosistas ir Sheep Git Waxed

Šįvakar, birželio 25-ąją, menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT Opus terasoje“ – kokybiškos muzikos gerbėjų laukia dvigubas malonumas. Scenoje pasirodys ir pilnas programas atliks net dvi grupės – psichodelinio roko atstovai „Garbanotas Bosistas“ ir eksperimentinės elektronikos džiazo kolektyvas „Sheep Got […]

masine-hipnoze-2

„Devilstone“ menai ir įdomybės: nuo Joan Cornellà iki kūno spektaklių

Liepos 12–15 d. Anykščiuose vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“ lankytojams pateiks ne tik muzikos keturiose scenose, bet ir spalvų festivalio menų zonoje „Masinė Hipnozė“ ir mieste. Kasmet festivalio erdvę papuošia jungtinė menininkų darbų paroda, kurios provokuojanti estetika atliepia festivalio dvasią. Parodos epicentre vyks atviri workshopai, body-paint sesijos, šokio spektakliai ir ekstremalūs performansai, kuriamos instaliacijos.

23559631_10155852804832208_3112559669700373827_n

„OFF” 2018 atrieda atidunda

Rugpjūčio 3-5 dienomis į Lenkijos miestą Katovicus vėl atšurmuliuos alternatyvios muzikos festivalis „OFF”. Eilę metų, Silezijos Trijų tvenkinių slėnyje vykstančią muzikos fiestą dėl unikalios muzikinės programos jau yra pamėgęs ir nemažas būrys Lietuvos melomanų. Klausantys atidžiau jau senokai pamiršo “Openerio” minias ir laukus – jaukiame miesto parke vykstantis vidutinio dydžio renginys leidžia pasinerti giliau.

alina-orlova

Alina Orlova: keturios dainos iš naujojo albumo

Ypatinga diena Alinos Orlovos gerbėjams – šiandien ji pristato iškart net keturis kūrinius iš naujausio albumo, kuris pasirodys liepos mėnesį. Alinos pirštais prakalbintas fortepijonas suskamba ryškiais jausmų tonais, užsupa valsu. Prabunda baltos žiemos ilgesys, neskubių vakarų, vienišų valandų, sukant tarp pirštų sendaikčių turguje pirktus karoliukus, klausantis nežinia kada ir iš kur namuose atsiradusio patefono.

saigoncjeanlouisfernandez_1

Artėja „Sirenų“ keliamos emocijos

Penkioliktąjį jubiliejų rudenį švęsiantis ir šiemet rugsėjo 27–spalio 30 d. vyksiantis festivalis „Sirenos“ skelbia užsienio spektaklių programą ir pristato šių metų šūkį – „emocijos iš arti“. „Pastaruoju metu, – pasakoja festivalio meno vadovė Audra Žukaitytė, – kreipėme žvilgsnį į žiūrovus: kvietėme juos kurti žinias ar „išjungti“ išankstines nuostatas. Šiemet nutarėme atsigręžti į sceną, į tuos, kurie joje veikia, į tai, kokias emocijas jie mums perduoda, leidžia patirti, išsinešti su savimi.“ Kur arčiau, jei ne „Sirenose“ galėsite pamatyti vietnamiečių ir prancūzų emocijų skirtumus bei panašumus?