Naujienos

Delphine ir Carole

Miestas renkasi kine: pristatoma Kauno kino festivalio programa

„Miestas renkasi kine“ – tokiu šūkiu į kino sales ir kitas kino erdves kviečia rugsėjo 26 – spalio 27 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose vyksiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis, kurio programoje šiais metais kaip niekad gausu pačių garsiausių ir įdomiausių pastarųjų metų filmų, jau spėjusių sužavėti Berlinalės, Kanų bei Sandanso kino festivalių žiūrovus.

Lazybos

Ankstyvojo kino festivalį „Pirmoji banga“ Kaune pradės lengvabūdiška britų komedija „Lažybos“

Rugsėjo 20-22 dienomis Kaune vyks antrasis ankstyvojo kino festivalio „Pirmoji banga“ etapas. Kaip ir praėjusį savaitgalį Vilniuje, taip ir Kaune satelitinis Europos šalių kino forumo „Scanorama“ renginys startuos parodydamas lengvą britišką komediją „Lažybos“. Neįmanoma papasakoti apie Sándoro Ezry (geriau žinomo […]

Follakzoid. Organizatoriu nuotr

Ketvirtadienį Vilniuje: Sheep Got Waxed vienoje scenoje su čiliečiais Föllakzoid

Kada paskutinį kartą gyvai stebėjote grupės iš tolimosios Čilės koncertą? Vienas iš nedažnai pasitaikančių įvykių – jau rugsėjo 19 d. Savo itin plataus Europos turo metu Vilnių aplankys „Sacred Bones Records” perliukas „Föllakzoid”. Juos scenoje pasitiks vietiniai muzikinių taisyklių laužytojai „Sheep Got Waxed”.

Rimantas Milkintas, Reversas, 2012

Šiuolaikinė skulptūra viešoje ir institucinėje erdvėje

Rugsėjo 25 d. 18 val. Šiuolaikinio meno centro skaitykloje (Vokiečių g. 2) vyks diskusija „Šiuolaikinė skulptūra viešoje ir institucinėje erdvėje”. Nerimstant kivirčams dėl Lukiškių aikštės projekto įgyvendinimo bei nuolat girdint pašnekesius apie Sapiegų parko ar Reformatų skvero rekonstrukcijų planus, galerija […]

Tristan_Perich_Holding_Up_1_Bit_Symphony_By_D_Yee

Muzikos kūrėjas iš Niujorko Tristan Perich – pirmąkart Lietuvoje

„Hipnotizuojanti jėga ir emocinė gelmė“ („Wall Street Journal“), „asketiška elektronikos ir organinio pasaulio akistata“ („The Wire“) – tokių apibūdinimų sulaukia žymaus Niujorko garso ir vaizdo menininko Tristano Pericho elektroninė kūryba. „1 bito muzikos koncepcija“ visame pasaulyje išgarsėjęs menininkas spalio 9 d. koncertuos Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje.