Naujienos

laiko-tiltai_main-still1

Lietuvių kino naujienas „Scanoramoje“ vainikuos nacionalinė „Laiko tiltų“ premjera

Artėjančiame Europos šalių kino forume „Scanorama“ tradiciškai bus pristatyti naujausi lietuvių kino darbai. Tačiau kitaip nei iki šiol, festivalyje šiemet bus parodytos ne tik lietuviškos premjeros, bet ir bendros gamybos darbai. Ryškiausias šios programos akcentas – naujausia Audriaus Stonio juosta „Laiko tiltai“, kurios pasaulinė premjera prestižiniame Karlovi Varų kino festivalyje pradėjo intensyvias keliones po įvairius kino renginius visoje Europoje.

1968-fire-of-ideas-11-min

Marcelo Brodsky parodos “1968: idėjų ugnis” atidarymas Kauno fotografijos galerijoje

Spalio 18 d., 17 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks Marcelo Brodsky parodos “1968: idėjų ugnis” atidarymas. Ši paroda – festivalio “Kaunas mene” dalis. Parodoje “1968: idėjų ugnis” menininkas Marcelo Brodsky (Argentina) pasitelkdamas fotografinę medžiagą ir savo meninę raišką plačiau žvelgia į šeštojo-septintojo dešimtmečio visuomenės protestus, kad […]

enabled2

Edukacinis muzikos technologijų renginys „Soundium: Enabled“

Šių metų spalio 20 d. muzikos klube „Kablys“ vyksiantis „Soundium: Enabled“ bus pirmas tokio tipo ir masto renginys Baltijos šalyse, po vienu stogu dviejose erdvėse apjungsiantis naujausios muzikos technikos ir technologijų pristatymą su edukacija bei galimybe viską išbandyti ir patirti patiems lankytojams.

tauras-kensminas-ateities-fosilijos-2017

AV17 galerija meno ir muzikos festivalyje “Zemlika” Latvijoje

Spalio 19 – 21 d. (AV17) galerija „Zemlika“ meno ir muzikos festivalyje pristatys Rafal Piesliak ir Tauro Kensmino kūrinius. „Zemlika“ jau aštuntą kartą Durbės mieste Latvijoje vykstantis festivalis, pristatantis platų spektrą muzikos, vizualiųjų menų ir teatro atlikėjų. Festivalis pasižymi kruopščiai atrinkta meno ir muzikos programa, kurioje galima atrasti tradicines folkloro ar šiuolaikiškas praktikas tyrinėjančių autorių pasirodymų.

mac-demarco_asmeninio-archyvo-nuotrauka

7 kūriniai, kurie pakeitė Mac DeMarco gyvenimą

Indie muziko princas iš Kanados Mac DeMarco ne visada buvo toks linksmuolis kaip dabar. Kadaise jaunosios kartos numylėtinis daug laiko praleisdavo važinėdamas dviračiu ir liūdėdavo, kad merginos nekreipia į jį dėmesio. Tada jam padėdavo tik muzika. Jo muzikinis skonis – platus ir originalus.