Naujienos

novus1

„Novus“ programoje – 6 seminarai su Lietuvos muzikos žvaigždėmis

Jau balandžio 4 d. prasidėsiantis tarptautinis muzikos inkubatorius „Novus“ ne tik ieškos geriausios jaunos Baltijos šalių grupės, bet ir kvies į šešis nemokamus seminarus-susitikimus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis, kurios dalinsis savo patirtimi, kaip sutrumpinti kelią į didžiąsias muzikos scenas ir savo kūriniais pavergti gerbėjų širdis.

alfavilnius

Naktinė sostinė trims paroms virs „Alfavilniumi“

„Ar galima palikti Alfavilnių – miestą, kuris vienu metu yra Paryžiaus priemiestis, Londono klubų filialas, Didžiojo cirko tėvynė?..“, – savo romane-atrakcione prieš dešimtmetį klausė Valentinas Klimašauskas, ir buvo pranašiškai teisus. Literatūrinių patirčių, persimaišiusių su vėlyvaja noir kino klasika ir šiuolaikiniais […]

img_4893

Ore radijas: balandžio kalendorius

Po mėnesio grįžtame į LRT Opus radijo laidų ciklą “Portalai”. Valanda eterio skirta oriausiems balandžio mėnesio renginiams. >>>> Klausyk kovo 30 d. (ketvirtadienį) nuo 18 val. <<<< Ketvirtadieniais radijo stoties LRT Opus cikle “Portalai”, savo kasmėnesines valandines laidas rengia kolegos […]

300-dpi_bknb_federico-pedrotti-6

Lietuvoje koncertuos vienas žymiausių Vakarų Afrikos muzikos meistrų

Lietuvoje koncertuosiantis Bassekou Kouyate iš Malio yra vienas žymiausių šiuolaikinių Vakarų Afrikos ngoni instrumento meistrų. Šis dviems „Grammy“ apdovanojimams nominuotas ngoni ambasadorius ir Afrikos muzikos vizionierius yra užkariavęs klausytojų simpatijas visame pasaulyje. Atgaivinęs vieną seniausių instrumentų, jis nutiesė tiltą tarp savo protėvių ir XXI amžiaus muzikos, tapdamas išskirtiniu talentu, apjungiančiu bliuzą, rokenrolą, džiazą bei tradicinį Malio skambesį.

fonografijos-by-vilmantas-dambrauskas

Gintauto Gascevičiaus solinis albumas „FonoGrafijos“ tilps į piniginę

Dar vasarą originalų audiovizualinį projektą „FonoGrafijos“ pristatęs perkusininkas, grupių BIX, „Gin‘gas“, „Kitva“, anksčiau grojęs „Merlin“, „Skylė“, „Sel“, „Sisters On Wire“, būgnininkas Gintautas Gascevičius jį įprasmino netikėtu formatu. Dienos šviesą išvydo tokio pat pavadinimo solinis jo albumas, kurį menininkas įrašė į neįprastą laikmeną – kreditinės kortelės dydžio USB raktą.