Naujienos

Gerda_Jord_Gertruda_Virselis

Knygos.lt pristato alternatyvą kultūros rėmimo fondams

Originalių ir siauresniam skaitytojų ratui skirtų knygų leidybai Lietuvoje dažnai prašoma paramos kultūros rėmimo fonduose, bet ne visada jos sulaukiama. KNYGOS.LT pristato alternatyvų leidybos finansavimo užtikrinimo būdą – Knygstarterį. Pirmoji šioje platformoje pateikiama knyga, kurios leidybos baigtį nulems skaitytojai – Gerdos Jord grafinis romanas „Gertrūda“.

Jūsų transgresijos ir „įvairovės“ suplanuotos sėdinčių aukščiau

Kaip tapti labai pavojingu žmogumi? Ar tam, kad juo taptum turi siūlyti didelę, totalinę viziją, kuria būtų „išspręstos“ visos visų problemos, su galutine visų rūpesčių ir įtampų pabaiga. Ar pavojingiau yra siūlyti kažką labai banalaus ir pasiekiamo, bet netrokštamo tų, kurie yra galios pozicijose?

Kali Briis Band_foto Mihkel Tamme

Estijos funk muzikos perlas Kali Briis pristato singlą „Miracle”

Lietuvaičių širdžiai artimos Estijos funk muzikos perlas Kali Briis pristato pirmąjį singlą „Miracle” iš savo ilgai laukto debiutinio albumo „Let’s Play Love”, kurį savo klausytojams gimtojoje šalyje bei Lietuvoje ketina pristatyti jau visai netrukus. Per kraštus besiveržianti energija, rinktiniai ritmai [...]

lizdas 3

„Lizde“ vandenyno gaivą imituos Ocean Promise ir Kubos Partizanais

Artėjant klubo Lizdas antrojo sezono pabaigai, temperatūra kyla. Balandžio 30 d., šeštadienį neleis poilsiauti ypatingas, vos kelis kartus metuose vykstantis Kubos Partizanų renginys. Tai dviejų išskirtinių Kauno didžėjų komandų – K.U.B. Collective (dabar Naktiniai Paukščiai) ir Partyzanai label – sąjunga. [...]

Abii

Scenos naujokai Abii pristato intriguojančią dainą „Playmate“

Vos prieš keletą mėnesių pirmą kartą viešai pasirodžiusi grupė „Abii“, jau sugebėjo laimėti jaunų grupių konkursą „Garažas‘16“, o šiandien pristato ir pirmąjį studijinį įrašą „Playmate“. Tarp alternatyviojo ir industrinio roko laviruojantis, gyvus su elektroniniais garsais derinantis duetas reiškia rimtas pretenzijas į vietą Lietuvos muzikos scenoje.