Naujienos

23244127_1488862481190494_7583617615554156574_n

Ultra Dinamica: keturių užsienio atlikėjų garsinis įvykis

Lapkričio 22 d. Kirtimų kultūros centre vyks paskutinioji eksperimentinės muzikos renginių ciklo „Ultra Dinamica“ dalis šiemet. Renginį 17 val. pradės kūrybinės dirbtuvės, kurių metu muzikantas Christian Meaas Svendsen (NO) dalyvius pakvies permąstyti tradicinę statišką kūno ir instrumento poziciją besikeičiančios muzikos […]

x-tavyje

„Bad Rabbits“ spektaklyje „X tavyje“ – vidinių kintamųjų paieškos

Gruodžio 2 d. Vilniaus universiteto planetariume teatro judėjimas „Bad Rabbits“ pristatys asmeninių patirčių spektaklį „X tavyje“. Nuolat ieškodami naujų teatro raiškos priemonių šį kartą „Bad Rabbits“ kūryboje išbando teatro terapijos priemones. „X tavyje“ padės suvokti prisiimamus vaidmenis savo gyvenime ir […]

apola

Solinę karjerą sustabdęs Markas Palubenka pristato naują savo projektą Apola

Dar šių metų pradžioje atlikėjas Markas Palubenka pranešė stabdantis savo solinę karjerą – jis nusprendė nebegroti ir nebekurti po savo vardu, pasakyti „sudie” elektroninės muzikos elementams ir kurti tik akustinę muziką. Tad, kaip ir žadėjęs, jau Lapkričio 24 d. profesionalaus meno namuose „House of Puglu“ Markas pristatys naują savo akustinį projektą „Apola“.

kadras-is-filmo_keliu-eismo-taisykles_m-stonyte

Norintiems kurti filmus – kursai su profesionaliais kūrėjais

Visi, norintys pradėti kurti filmus, bet iki šiol nedrįsę, kviečiami į kino kursus su jaunosios kartos režisiere Marija Stonyte, dramaturgu Titu Lauciumi ir montažo režisieriumi Dariumi Šilėnu. Per keturias studijų savaites dalyviai susipažins su pagrindiniais kino kūrimo etapais, išbandys režisieriaus ir scenaristo roles.

kongreso-programa-web-2-copy

Postdisciplininis kongresas suburs kūrėjus 8 valandų performansui ir diskusijoms

Performatyvus ir visuotinis kongresas – tai menininkų ir jų kolegų kuratorių bei tyrėjų suvažiavimas, kuriame bus svarstoma, diskutuojama ir keičiamasi nuomonėmis apie „tarpdiscipliniškumo“ padėtį šiandieninėje kūryboje. Čia bus naudojami ne tik žodiniai, bet ir vaizdiniai, garsiniai bei performatyvūs įrankiai, kitaip sakant, vaizdo projekcijos, garso efektai ir koncertai, instaliacijos ir net atmosferiniai kambariai.