Straipsniai

Tommy Cash

Žymiausias Baltijos pakrantės reperis TOMM¥ €A$H ir jo Rytų Europos stereotipai

Lapkričio 25-ąją į Vilnių koncertuoti atvyksiantis Tommy Cash, save apibūdina kaip keistą vaikiną iš rajono, kuriam neįdomu, ką apie jį mano kiti. Ant žirgo į “McDonald’ą” ar į sceną su suknele, reperis iš Estijos žaidžia stereotipais apie Rytų Europą, jos gyventojus ir rodo, kad gali būti reperiu ir nepaisydamas įprastų šio žanro standartų.

Laibach - foto: Miro Majcen

NSK valstybės įkūrėjai Laibach nuolat ieško naujos tapatybės

Kultiniam slovėnų kolektyvui LAIBACH atvykstant į Vilnių pristatyti savo naująjį albumą „Also Sprach Zarathustra″, pasitaikė galimybė pasikalbėti su jais. Fenomenalus meno reiškinys, turintis su niekuo nesulyginamą istoriją ir unikalią koncepciją, pristato save kaip organizaciją ir valstybę, ir į klausimus atsako tik raštu – kaip ir priklauso institucijoms.

Woven In

Woven In mėgsta ir daro dalykus pati

Įrudenėjus redakciją pasiekė laiškas: “Labas, aš Mariah, nuo 2013-ųjų groju savo projekte Woven In. Gyvenu Brukline ir savo studijoje įrašiau albumą, kurį pati išleidau CD. Netrukus pasirodys ir kasetės. Įkvėpimo semiuosi iš post punk, The Birthday Party ir įvairių regio ritmų.” Kaip lietuviškai kalbančiai media priemonei iškart tapo smalsu, iš kur Mariah sužinojo apie mus – apie tai skaityk šio pokalbio pabaigoje.

vakarelis

Prasideda 15-asis Europos kino forumas „Scanorama“

Kasmetinis šiemet 15-ąjį gimtadienį švenčiantis Europos šalių kino forumas „Scanorama“ prasideda. Vilniuje startuojanti kino šventė pirmąjį savaitgalį lankytojams pasiūlys pluoštą gero kino, susitikimų su svečiais ir kitokių renginių. Pasak „Scanoramos“ įkūrėjos ir meno vadovės dr. Gražinos Arlickaitės, festivalio metu žiūrovams […]

"Audiogourmet"

“AudioGourmet 2017″ – išankstinės melomanų Kalėdos

Melomanai Vilniuje savo Kalėdas švęs gerokai anksčiau: lapkričio 10-12 dienomis, kaip ir kasmet, konferencijų centre “Radisson Blu Hotel Lietuva” vyks jau 8-oji muzikos ir garso gurmanų šventė “AudioGourmet 2017”. Joje – jūros marios geriausios garso aparatūros, kalnai vinilo plokštelių, gyvos muzikos koncertai, teminiai seminarai, konferencija bei, ko gero, skaniausia Vilniuje kava!