Temos

img_4975

OreCast 233: Opus portalai – “Boiler Room” ir “R kubu”

Po mėnesio grįžome į LRT Opus radijo laidų ciklą “Portalai”. Valanda eterio skirta artimiausiems ir oriausiems mėnesio renginiams: miesto festivalis “Alfavilnius” (kurio metu vyko pirmoji lietuviška “Boiler Room” transliacija) bei 3 jaunų lietuviškų roko grupių bandymas arenoje “R kubu”. Kūrinių […]

2017-02-01-11-16-46

Ore radijas: renginių kalendorius

Po mėnesio grįžtame į LRT Opus radijo laidų ciklą “Portalai”. Valanda eterio skirta artimiausiems ir oriausiems mėnesio renginiams. Visų pirma: “Alfavilnius” miesto festivalis “Opiume” ir 3 lietuviškų roko grupių bandymas arenoje “R kubu”. Laidos metu bus išrinkti kvietimų į pastarąjį koncertą laimėtojai – konkursas iki ketv. 18:00 vyksta mūsų FB.

"Mimosas"

Pavasaris kine ir su muzika

Pavasaris užtruko ir niekaip nesibaigia. Kalbėti apie tai jau tapo lyg ir blogo tono ženklu. Kaip ir klausti, kiek filmų matei, atrodytų, niekaip nesibaigiančio “Kino pavasario” metu. Pučia ir pučia žvarbūs “nauji vėjai” ir skersvėjai. 1995-aisiais prasidėjęs “Kino pavasaris”, dabar jau – Vilniaus tarptautinis kino festivalis, per kelias savaites pristatė daugiau nei 200 filmų.

andreas

The Hidden Reverse #15 – Muk pres. Andreas Reihse (Kreidler)

Penkioliktoje “The Hidden Reverse” serijoje Muk pristato nieką kitą kaip Andreas Reihse, vieną kultinės vokiečių neo-kraut grupės Kreidler įkūrėjų. Solinė Andreas kūryba – daugiausia elektroninė, kartais šokinė muzika, be to, jis žinomas filmų, spektaklių, performansų ir kitų meno sričių kompozitorius, dirbęs su tokiais menininkais kaip Rosemarie Trockel, Hamish Morrow, Maximilian Zentz Zlomowitz, Thea Djordjadze, Giles Round, Andreas Gursky, Awst & Walther, Frances Scholz / Mark von Schlegell, Astrid Klein or Mike Franz / Nadim Vardag I ir kt.

18033182_1534002329945951_5077271867503246798_n

Drausti, negalima pasigailėti ar drausti negalima, pasigailėti? (2)

Kylant bangoms dėl numatomo alaus draudimo viešuose renginiuose, taip ir festivaliuose, “Mėnuo Juodaragis” nori pasidalinti mintimis iš savo miško. Pirmiausia pažymėtina, kad šiemet XX festivalyje alumi prekiaujama bus. Ketinimai įstatymais uždrausti svaigiuosius gėrimus tikriausiai būtų įgyvendinami nuo ateinančių metų. Kaip […]