Temos

Filmo režisierė Zosia Rodkevič

Režisierė Z.Rodkevič: “Kai mirusieji gyvesni už gyvuosius”

„Vaidybiniame kine režisierius yra dievas, – kadaise pastebėjo Alfred Hitchcock. – O dokumentikoje – dievas yra režisierius.“ 2012-aisiais Zosia Rodkevič pradėjo filmuoti Borisą Nemcovą – vieną iškiliausių Rusijos opozicijos lyderių. 2015-ųjų vasarį Borisas buvo nužudytas. Zosia dalinasi savo prisiminimais ir skausmu, kuris anuomet pasislėpė už kameros.

Mad Money

Mad Money – norime išlaisvinti žmones nuo stereotipų

Mad Money – trijų asmenų grupė, kurios muziką sudaro šiuolaikinis hiphopas, lydimas pozityvios šypsenos, motyvacijos ir jaunatviškos energijos. Renginio „Back to the Roots“ komanda pakalbino grupės narius apie naują albumą, būsimą šou ir kūrybinius vingius. Spalio 14 d. vyks penktasis […]

Art Meetings

“Art Meetings” eksperimentinių garsų susitikimai

Rugsėjo spalio sandūroje Vilnius taps įdomiausių eksperimentinės muzikos menininkų iš Lenkijos ir Vokietijos scena. Vilnius, Lvovas ir Dnepropetrovskas – šeštą kartą vykstančio festivalio “Art Meetings” etapai. Renginio idėja kilo iš multikultūrinių susitikimų Centrinės ir Rytų Europos šalyse. Festivalis pirmą kartą vyks Lietuvoje.

"CREATurE Live Art" organizatorės Vaida Tamoševičiūtė ir Daina Pupkevičiūtė

“CREATurE”: performansas – demokratiškiausia meno forma

Kasmetinis gyvo meno festivalis “CREATurE Live Art” šiemet vyks jau penktą kartą – trijų dienų renginyje pasirodys 15 menininkų iš 8 šalių, kurie surengs pasirodymus šių metų duetų temai. Be performansų renginyje vyks meno fotografijos dirbtuvės, kurias ves fotografas Manuel […]

Foto: Indrė Lis

Kita s t o t e l ė : paroda. Vilniaus galerijų savaitgalis.

 pusiau į temą: kiekvieną ketvirtadienį Chelsea rajone, New York‘e, vakarais vyksta įvairių parodų atidarymai. Viskas kaip priklauso – susirenka menininkai, autoriai, liejasi v y n a s, kalbos ir t.t. Iš vienos galerijos į kitą migruojantys žmonės rodo kelią ir ore tvyro lengvas snobiškumas.