Temos

Suicideoscope

Suicideoscope kūryba nepataikauja klausytojui

Prieš daugiau nei mėnesį renginys “Nostalghia” susilaukė nemažai susidomėjusių eksperimentine triukšmo muzika. Po puikaus debiuto organizatoriai “Ghia” pristato antrąjį – “Egotheque”, kuriame skambės daugiau elektroniniai garsai – jais manipuliuos Suicideoscope ir YXO bei diskžokėjai Hilda ir Patricia Kokett. Likus kelioms [...]

_MG_0626 2 copy 2

Eivør iš Farerų kuria be etikečių

Eivør Pálsdóttir, muzikos pasaulyje geriausiai žinoma savo vardu Eivør, yra vokalistė, dainų autorė, instrumentalistė, pasižyminti reto grožio ir galingumo balsu. Jos kūrybos paletė varijuoja nuo Farerų muzikos ištakų, tradicinių baladžių iki džiazo, country, folk, europietiškos klasikinės muzikos, bigbendams būdingo stiliaus, triphopo atspalvį turinčio roko ir elektroninės muzikos.

postcosmos_profilio_foto2

OreCast 219: Temsta Ore – “Postcosmos”

Po mėnesio grįžome su radijo laidų ciklu “LRT Opus Temsta – portalai”. 19-oji mūsų eterio valanda skirta “Postcosmos” renginių ciklo odisėjai, kuri gegužės pabaigoje vyks Dangaus stebykloje, Labanore, Molėtų rajone. Renginyje tarp laiko ir erdvės pasirodys: FUME, SUBLIMINAL MESSAGES, FLOODTRACKS (exLuumm), SOULSONIC, FASHION GAMES, ARCADIA REPEATS, SOLO ANSAMBLIS ir kiti.

"Gyvatės apkabinimas"

“Kino pavasario” dienoraštis

“Kino pavasaris”, atsiprašau, Vilniaus kino festivalis “Kino pavasaris” kasmet pučiasi vis labiau ir nežinau, ar man tai patinka. Raudoni kilimai ir black tie, prezidentai ir ministrai, putojantis kefyras, pompastika ir konfeti… Net festivalio prezidentė su vos-ne-steampunk suknele. Tikėtina, ir to matyt siekia organizatoriai, kad Vilniaus kino festivalis taptų solidžiu pasaulio sinefilų renginiu, o jame pasižymėję filmai dėtų jo laurų vainikėlį ant savo plakatų.

postcosmos-v

OreCast 219: LRT Opus Temsta – “Postcosmos”

Po mėnesio grįžtame su radijo laidų ciklu “LRT Opus Temsta – portalai”. 19-oji mūsų eterio valanda bus skirta dar vienai “Postcosmos” renginių ciklo odisėjai, kuri gegužės pabaigoje vyks Dangaus stebykloje, Labanore, Molėtų rajone. Renginyje tarp laiko ir erdvės pasirodys: FUME, SUBLIMINAL MESSAGES, FLOODTRACKS (exLuumm), SOULSONIC, FASHION GAMES, ARCADIA REPEATS, SOLO ANSAMBLIS ir kiti.