Temos

Extravaganza

Extravaganza saviraiškos dimensijos “Priepuoliai”

Kai redakcijos pašto dėžutėje radome voką su originaliai supakuotu grupės Extravaganza albumu “Priepuoliai”, tai iškart privertė atkreipti dėmesį į jų kūrybą. Galbūt jei tai būtų dar vienas meilas su nuoroda į skaitmeninį albumą, jis būtų pasiklydęs virtualios korespondencijos sraute, tačiau fizinis daiktas įpareigoja. Įpareigoja bent jau perklausyti, pavartyti knygutę, paskaityti tekstus.

The Temper Trap, foto: Reda Riepšaitė

The Temper Trap Vilniuje

Paliekame nusivylimo aidus apie pustuštę “Compensa” koncertų salę už nugaros – pats The Temper Trap pasirodymas Vilniuje buvo vertas kiekvieno nupirkto bilieto. Pristatomajame naujausio grupės albumo „Thick As Thieves“ koncerte nuskambėjo daugelis klausytojų jau pamėgtų kūrinių: „Thick As Thieves“, „Alive“, „Summer‘s Almost Gone“.

Young Poor Artist Show 2016 - foto: Laima Stasiulionytė (facebook.com/laimawhoareyou)

Intuityvus “Young Poor Artist” žaidimas estetika ir idėjomis

Jų kūrinys – veiksmas, apjungiantis skirtingų kartų menininkus bei jų vizijas į vieną bendrą, kaip patys sako, šiuolaikinio meno reginį. Tikrindami kuratorystės ribas, “Young Poor Artist” prieš kelerius metus drąsiai įžengė į vietinę meno sceną ir kartą metuose publikai pristato savo veiklos rezultatus renginio-parodos formatu.

16729810_10154219244810969_2053471025_n

The Hidden Reverse #14 – Muk Presents 23rd Suspect

XIV “Hidden Reverse” serijoje svečiuose – 23rd Suspect. Po šiuo pseudonimu slepiasi Lukas – didžėjus ir visual artist’as iš naujos šviežios Vilniaus didžėjų bangos. Lukas pasakojo, kad sukioti knobus pradėjo su jungle, bet šiandien jo akiratis platus kaip pasaulis – ta proga su dar keliais muzikos apsėstais draugeliais jie įkūrė platformą “World Wide Sound Web”, kuri, kiek girdėjau, kuo puikiausiai debiutavo ir skardžiai nuaidėjo reivu per dvi sales “Yucatan’e” Vilniuje, o ateity nusimato ne vienas experimentinės šokių muzikos event’as ir gal net šis tas daugiau daugiau.

20141029_122038

kOREkcija: Serganti visuomenė

Sveikata – svarbus dalykas. Šią frazę žino bemaž kiekvienas ir kiekvienas mano žinantis, kas yra sveikata. Atrodo, dalykas išties paprastas, tačiau šiais laikais sveikatos samprata, regis, pasikeitė iš esmės. Kas iš mūsų dar turi teisę jaustis sveikas? Ar tai dar […]