Temos

King Krule - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Neprijaukinta rūšis King Krule

Vos paskelbus apie būsimą King Krule pasirodymą Vilniuje, bilietai ištirpo akyse, o saldus koncerto laukimas baigėsi praėjusį sekmadienį, menų fabrike “Loftas”. Archy Ivan Marshall yra vos dvidešimt treji, o jo vardas jau linksniuojamas tarp žymiausių britų alternatyviosios muzikos atlikėjų. Karjeros […]

Ghostpoet - foto: Vidas Černiauskas

Ritminės poezijos vakaras su Ghostpoet

Šiuo metu Ghostpoet turo autobusai jau turėtų būti Varšuvoje, tuo tarpu Vilniaus publika, nespėjusi atsigauti po vakarykščio Obaro Ejimiwe ritminės poezijos vakaro, jau ruošiasi Archy Ivan Marshall, geriau žinomo kaip King Krule, pasirodymui. Ghostpoet atvažiavo į Lietuvą pirmą kartą po vizito legendiniame “Satta Outside” festivalyje 2011-aisiais.

Vilniaus DIY muzikos kultūros centras - foto: Orestas Gurevičius

Vilniaus DIY kultūros centras: Kame reikalas? Imi ir darai!

Kultūros paribiuose jau kurį laiką sklinda kalbos apie apie pasidaryk pats muzikos kultūros centro idėją Vilniuje. Apie 8 metus įvairiose vietose renginius organizavę aktyvistai pribrendo įsižeminimui. Apie tai ir vasarą antrą kartą organizuojamą festivalį “Braille Satellite” vienoje Vilniaus senamiesčio virtuvių kalbame su vienu šių judesių iniciatorių Matu Aerobica.

Zigmantas Butautis - foto: grupės archyvas

Zigmantas Butautis ir jo garso bei vaizdo esencija

Skaitydamas Julian Barnes romaną “Laiko triukšmas” apie vidinių konfliktų draskomo rusų kompozitoriaus Dmitrijaus Šostakovičiaus gyvenimą, atkreipiu dėmesį į viršelį – knygos dailininkas Zigmantas Butautis, mano pašnekovas. Tas pats, atsiėmęs Metų alternatyvos apdovanojimą, skirtą grupei Šiaurės Kryptis, kurioje jis grojo gitara. Sprendimas sukėlė nemažą šurmulį, nes albumas “Ledynai” – specialiai kito grupės nario, režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmui “Senekos diena” perrašyti ankstyvieji Šiaurės Krypties kūriniai, o pati grupė pernai nėkart nekoncertavo gyvai.

Foto: Andrius Burba

“Puč” stoja į kovą už kanapes

Pristatome pilotinę “Puč” laidą. Tai bus kaip atsvara visai aklai neigiamai nuomonei skleidžiamai apie kanapes Lietuvoje. Visi kalbantys viešai apie kanapes Lietuvoje nuo šiol turėtų žinoti, kad viskas ką jūs pasakysite kvailo ir neatitinkančio realių faktų gali būti ir BUS panaudota prieš jus “Puč” laidose. Lašininiai drebėkit, Kanapinis jau čia!