Vaizdai

The Temper Trap, foto: Reda Riepšaitė

The Temper Trap Vilniuje

Paliekame nusivylimo aidus apie pustuštę “Compensa” koncertų salę už nugaros – pats The Temper Trap pasirodymas Vilniuje buvo vertas kiekvieno nupirkto bilieto. Pristatomajame naujausio grupės albumo „Thick As Thieves“ koncerte nuskambėjo daugelis klausytojų jau pamėgtų kūrinių: „Thick As Thieves“, „Alive“, „Summer‘s Almost Gone“.

Young Poor Artist Show 2016 - foto: Laima Stasiulionytė (facebook.com/laimawhoareyou)

Intuityvus “Young Poor Artist” žaidimas estetika ir idėjomis

Jų kūrinys – veiksmas, apjungiantis skirtingų kartų menininkus bei jų vizijas į vieną bendrą, kaip patys sako, šiuolaikinio meno reginį. Tikrindami kuratorystės ribas, “Young Poor Artist” prieš kelerius metus drąsiai įžengė į vietinę meno sceną ir kartą metuose publikai pristato savo veiklos rezultatus renginio-parodos formatu.

Viva Belgrado - foto: Rokas Milius / facebook.com/Rokas.photos

Viva Belgrado Vilniuje

Roko Miliaus fotografijų galerija iš ispanų Viva Belgrado, lietuvių No Real Pioneers ir baltarusių Full Lungs koncerto Vilniaus klube “XI20″. Pastaruoju metu pogrindžio scenoje post-rock/screamo grupės Viva Belgrado iš Kordobos pavadinimas skamba vis garsiau. Pernai išleistas kol kas paskutinis kvarteto albumas “Ulises” susilaukė teigiamų atsiliepimų tarp žanro žinovų, o pavasarį Viva Belgrado keliauja koncertuoti į Japoniją.

Foto: Rokas Milius / facebook.com/Rokas.photos

“Lietuvos” ir MMC susitikimas

Modernaus meno centras (MMC) pakvietė užsukti į buvusį kino teatrą „Lietuva“. Čia vyko specialios ekskursijos po vienos dienos parodą, o fojė buvo atvira kiekvienam, besidominčiam pastato istorija ir jo vietoje 2018 m. iškilsiančiu Modernaus meno centru. Po šio renginio Pylimo gatvėje prasideda MMC statybų darbai.

ba. - foto: Rytis Šeškaitis / seskaitis.lt

#bapizda gyvai

„Koncertui „Lofte” ruošėmės visus ketverius savo gyvavimo metus”, – sako grupės ba. siela Benas Aleksandravičius. „Tai – viena vietų, prie kurios reikia pribręsti, suaugti, žinoti ir būti tvirtai įsitikinus, jog esi vertas atsistoti ant tos scenos”. Ilgiausias, beveik dvi valandas trukęs, solinis ba. koncertas vyko sausakimšame “Lofte”.