Vaizdai

Akvilė Magicdust - foto: specialiai Ore.lt

„Sketch Up“ 13: iliustratorė Akvilė Magicdust

Akvilė Misevičiūtė, daugeliui geriau žinoma kaip Akvilė Magicdust – viena profesionaliausių komiksų kūrėjų Lietuvoje, savo vizualiomis istorijomis, paveikslais ir iliustracijomis kurianti magiškus pasaulius. Švelnių spalvų ir jomis nupaišytų personažų žaidimai – tai, kas pirmiausia patraukia akį Akvilės kūriniuose. Šiandien Akvilė Magicdust jau yra surengusi asmenines parodas Barselonoje ir Briuselyje, o jos darbus nuolat publikuoja toks (sub)žiniasklaidos grandas kaip „Vice“.

Harajuku mados - foto: tokyofashion.com

Harajuku ir Akihabara mados

Kiekvieną kartą prabilus apie Japoniją aplanko skirtingos nuotaikos. Viena vertus tai kraštas, kurio turtinga istorija pagimdė iki šiol susidomėjimą keliančią samurajų kultūrą ir subtilų geišų viliojimo meną, be to, tai – kovos menų: aikido, sumo (ta sporto šaka į kurios […]

Martynas Pabėgimas ir Sunkinančios Aplinkybės

Bostono dvasia Vilniaus rūsyje

Nedažnas nutikimas taip vadinamame “geriausiame Vilniaus” rūsyje – Spirits iš Bostono vizitas. Kvartetas groja tvirtą ir tirštą straight edge hardkorą. Festivalio “Fluff” lankytojams tai buvo dar viena galimybė pasveikint amerikiečius, o nebuvusiems – susipažint su kieta grupe. Beje, kažkada ši chebra vadinosi Test of Time.

"Devilstone" 2016 - foto: Vidas Černiauskas

Fuckyeah, “Devilstone” 2016!

Anykščių savivaldybės interneto svetainėje “Devilstone” praneša dėl festivalio bilietų anykštėnams su paaiškinimais, kaip-kur deklaruoti gyvenamąją vietą – visi rajono gyventojai turėjo galimybę apsilankyti festivalyje su nuolaida. Tuo tarpu vietinis žiniasklaidos kanalas “Anykšta” publikavo komiksą apie festivalį (“Šiemet vėl štai miesto šone / vyks projektas “Devilstone” / Aplankys vėl, jei neklystų / Daug jaunųjų metalistų” ir t.t.) , o vėliau raportavo: “Po festivalio „Devilstone“ šiandien ryte Dainų slėnis buvo švarus.

Saulius Leonavičius & Vida Strasevičiūtė, Fuck Language. Palapinsiaustė, 2016

Lipti nematomomis struktūromis. II dalis: Nida

Lipimo nematoma struktūra vaizdinys kalba ne tik apie galimybes atrasti paslėptą, bet ir apie kažką svaiginamo bei nepasiekiamo. Ji kviečia „mus“ (menininkus ir publiką, kaip dalyvius) bandyti suvokti ir reflektuoti sudėtingą bei daugiasluoksnį nuorodų ir prasmių tinklą, persmelkusį mūsų socialinį gyvenimą ir disciplinuojančias praktikas.