Vaizdai

King Krule - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Neprijaukinta rūšis King Krule

Vos paskelbus apie būsimą King Krule pasirodymą Vilniuje, bilietai ištirpo akyse, o saldus koncerto laukimas baigėsi praėjusį sekmadienį, menų fabrike “Loftas”. Archy Ivan Marshall yra vos dvidešimt treji, o jo vardas jau linksniuojamas tarp žymiausių britų alternatyviosios muzikos atlikėjų. Karjeros […]

Ghostpoet - foto: Vidas Černiauskas

Ritminės poezijos vakaras su Ghostpoet

Šiuo metu Ghostpoet turo autobusai jau turėtų būti Varšuvoje, tuo tarpu Vilniaus publika, nespėjusi atsigauti po vakarykščio Obaro Ejimiwe ritminės poezijos vakaro, jau ruošiasi Archy Ivan Marshall, geriau žinomo kaip King Krule, pasirodymui. Ghostpoet atvažiavo į Lietuvą pirmą kartą po vizito legendiniame “Satta Outside” festivalyje 2011-aisiais.

Garbanotas Bosistas - foto: Paulius Peleckis specialiai Ore.lt

Dantys, Apaštalai, Gipsas, Garbanotas Bosistas ir deeprest

Viena stotelė traukiniu arba keliolika minučių S.Batoro “autostrada” ir patenki į Naująją Vilnią. Oficialiai – Vilniaus miesto dalis, tačiau morališkai – kitas pasaulis, turintis mažai ką bendro su sostinės veganiškais brunch’ais ir latėmis. Tačiau nuolat ryškiai papildantis Lietuvos muzikos žemėlapį. Šiandien kalbamės su the Joneikis bros iš Garbanoto Bosisto, o prieš daugiau nei 10 metų sveikinomės su the Sinicki bros iš Gravel.

Merzbow - foto: Gediminas Bartuška

Triukšmo meistras Merzbow Vilniaus energetikoje

Vilniaus Energetikos ir Technikos muziejuje gyvą pasirodymą surengė noise muzikos karaliumi tituluojamas Merzbow iš Japonijos. Jis pasirodė kartu su būgnininku iš Vengrijos Balázs Pándi, plačiai žinomu free-jazz, metalo, avangardo ir experimental projektų dalyviu bei iniciatoriumi. Duetą apšildė lietuviškos industrial muzikos scenos flagmanas Girnų giesmės.

Foto: Reda Riepšaitė

“Galapagai” 2017 flashback

“Galapagai” 2017 buvo mano pirmas kartas “Galapaguose”. Vietomis nepatogu, kartais net skauda <ausis>, tikėjaisi lyg ir ne to. Bet visumoje lieki kind of patenkintas. Šis festivalis – trumpa dviejų dienų kelionė per jaunosios publikos klausomos muzikos skalę nuo A iki […]