Vaizdai

Shortparis - foto: 11/5

Shortparis iškirto Kirtimus

Šį pavadinimą pirmą kartą išgirdau praėjusių metų pavasarį Taline, kur muzikos konferencijos delegatai iš Rusijos vieningai išskyrė Shortparis kaip geriausią šalies muzikinį eksportą. Po kelių mėnesių festivalis “Yaga Gathering“ paskelbė, kad Dzūkijos miškuose pasirodys iš Sibiro kilę vaikinai, “savo pasirodymus apibūdinantys kaip „audioteatrą“.

IYE - foto: 11/5

IYE gyvai “Pluto Not Home”

Vieną žiemos vakarą apsnigtame Žvėryno name prie sankryžos įvyko naminis (t)reperio IYE pasirodymas. Kambarinėje kamerinėje aplinkoje jis papasakojo savo istorijas. Rudens pradžioje kalbėjomės su Pauliumi – tuo metu jis kaip tik buvo išleidęs savo debiutinį įrašą „AJAIAI“. Vaizdinį flašbeką pristato 11/5 merginos.

Deafheaven "Hybrydy" klube - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Deafheaven Varšuvoje

Amerikiečiai Deafheaven pristato savo ketvirtąjį albumą “Ordinary Corrupt Human Love”, kuriame toliau nagrinėja savo originalaus blackgaze gelmes. Akimirkos iš grupės pasirodymo “Hybrydy” klube Varšuvoje.

"Boomtown Fair" 2018

Baltic Balkan „Boomtown Fair“ karnavale Anglijoje

Ugnimi besispjaudantys debesys, konfeti lietumi prakiuręs dangus, milžiniški kriokliai scenoje ir dešimtys tūkstančių spalvingus kostiumus vilkinčių bendraminčių – tai tik dalis to, ką savo akimis teko išvysti grupei Baltic Balkan. Iš netoli Vinčesterio vykstančio kultinio muzikos ir menų festivalio „Boomtown Fair“ grįžę atlikėjai dar ilgai gyvens nepamirštamais įspūdžiais – Baltic Balkan tapo pirmaisiais čia kada nors grojusiais lietuviais.

Devilstone 2018 - foto: Aneta Urbonaitė

Kurortinis “Devilstone” romanas

2014-aisiais “Ore” atidavė nekaltybę tada dar “Velnio akmeniui”. Pastarasis jau kitais metais pakeitė savo vardą į sklandesnį anglišką “Devilstone” ir sulaukia vis daugiau norinčių atsiduoti: šiemet automobiliai netilpo jau ir papildomame parkinge, rikiavosi aplink kapines, o erdvės prie naujosios “Barbablu” scenos prisipildė palapinėmis. “Ekstremalaus rokenrolo kurortas, kurio atmosfera įkvepia saviraiškai ir transliuoja alternatyvios kultūros žavesį,” kartu su tūkstančiais poilsiautojų atšventė savo 10-ąjį jubiliejų.