Vaizdai

ba. - foto: Rytis Šeškaitis / seskaitis.lt

#bapizda gyvai

„Koncertui „Lofte” ruošėmės visus ketverius savo gyvavimo metus”, – sako grupės ba. siela Benas Aleksandravičius. „Tai – viena vietų, prie kurios reikia pribręsti, suaugti, žinoti ir būti tvirtai įsitikinus, jog esi vertas atsistoti ant tos scenos”. Ilgiausias, beveik dvi valandas trukęs, solinis ba. koncertas vyko sausakimšame “Lofte”.

Solo Ansamblis - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Liūdni Solo Ansamblio šokiai

Solo Ansamblis suvienijo melomanų sielas ir protus „Sadance“ turo koncertuose Kaune ir Vilniuje. Saviti, energingi, juodai balta šviesa pulsavę renginiai sutraukė per tūkstantį klausytojų. Po vasaros festivalių stipriai išaugęs gerbėjų būrys atėjo išgirsti ne tik jau kultinėmis tapusias albumo „Roboxai“ dainas, bet ir pirmieji liudyti naujus kūrinius.

sheepgotwaxed06

Sheep Got Waxed pushy’na

Eksperimentinės elektronikos ir džiazo trio Sheep Got Waxed melomanų akiratyje atsirado 2011 metais. Nuo tada Paulius Vaškas (gitara), Simonas Šipavičius (saksofonas) ir Adas Gecevičius (būgnai) laisvai maišo džiazą, elektroniką bei akademinę muziką ir šiandien jie – vieni iš nedaugelio lietuviškų atlikėjų, grojantys iš širdies ir net tik natas, bet ir tarp jų.

Deeper Upper - foto: Rytis Šeškaitis

Deeper Upper ir jų “veidrodžiai”

Deeper Upper vietinėje indie muzikos scenoje šmėsčioja jau šeštus metus. Savo CV jie įsirašę: pirmą vietą „EuroMusic Contest“ konkurse (alternatyvi eurovizija), pasirodymus užsienio publikoms, o užkabinančią dainą+klipą Unity negėda parodyti ir draugui iš kitos šalies. Po kurį laiką trukusios t […]

Liisa Kruusmägi “Blue Jungle” 120x100 cm, acrylic on canvas, 2015

Jaunasis tapytojas X

Tapyba nemirė. Jei būtų mirusi, apie Ją dabar niekas nešnekėtų. Jaunojo Tapytojo Prizas vėl kelia d i s k u s i j a s bei š n a b ž d e s i u s, kurių atomazga bus […]