Vaizdai

The Prodigy Vilniuje - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

The Prodigy (vėl) Vilniuje

Prieš 10 metų The Prodigy koncerte šokinėjau pirmosiose eilėse. Tuo metu grupė po pertraukos pradėjo koncertuoti ir išleido nelabai sėkmingą “Always Outnumbered, Never Outgunned”. Šįkart britų reivo krikštatėviai atvažiavo su gerokai sėkmingesniu šeštuoju albumu “The Day Is My Enemy”, startavusiu 1-oje UK čartų vietoje, ir vienos geriausių praėjusio sezono festivalių grupių titulu.

Abudu gamina - foto: Rokas Milius / Fifty Fifty

Penketas iš Abudu: kūrybinis Šakių krašto impulsas

Nedidelis Šakių kraštas, penki talentingi draugai, rokas ir elektronika, gamta, savotiška XXI amžiaus moderni hipių kultūra – susipažinkite: jauna, bet jau dabar garsiai skambanti ir šviesių ateities perspektyvų nestokojanti grupė Abudu. Žvelgiant į harmonijoje besiplaikstančią kompaniją, neslėpsiu, gali aplankyti mintis [...]

Kate Boy - foto: Matas Dauginis

Švedai Kate Boy Vilniuje

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ elektronikos garsais ausis bandė electro-pop grupė iš iš kitos balos pusės Kate Boy. Sintezatorių, stadioninių himnų ir šiaurietiškai skaidraus vokalo duetas iš Švedijos prieš porą metų jau lankėsi Lietuvoje. Duete groja australų kilmės vokalistė Kate Akhurst, [...]

Paprika Korps - foto: G. Bartuška, www.onstage.lt

Paprika Korps ir jų naminis Babilonas

Prieš trejus metus mūsų kalbinti Paprika Korps – sunkiojo reggae apaštalai iš Lenkijos. Heavy reggae – „paprikų“ išpažįstama rastafariška “religija”, pasunkinta pankrokiniais būgnais, aštresnėmis gitaromis ir dub efektais. Šios nekasdienės garsų sintezės pasiklausyti “Lofte” susirinko keli šimtai žmonių. Paprika Korps Vilniuje koncertavo jau kelioliktą kartą ir yra išbandę daugelį Vilniaus scenų: “Balti drambliai”, “Artistų” kiemelis, “Bermudai”, “New Style”, “XI20″, “Intro”, “GreenClub” ir kituose.

ba. foto: G. Bartuška

Saulėsužtemimas su ba.

“Kablyje” užtemo saulė, temperatūra pakilo dvidešimčia laipsnių, o decibelai išlingavo, rodos, ir patį “Kablio” kablį. ba. albumo “Saulėsužtemimas” paskutiniame pristatymo koncerte, kaip sakė pats Benas, įvyko “galiakas, geriausia to žodžio prasme”. Koncerto bilietai paskutiniąją dieną buvo išpirkti, o salėje norintys išgirsti naujausius ba. kūrinius paprasčiausiai nebetilpo.