Vaizdai

Tricky - foto: V. Černiauskas

Tricky Vilniuje: nei pramogos, nei pamokos

Tricky – legenda kiekvienam triphopo klausytojui. Tiesa, jis visada buvo trečias po Portishead ir Massive Attack, kurių debiutiniame albume “Blue Lines” jis repavo. Naują projektą „Skilled Mechanics“ pristatinėjantis atlikėjas į savo koncertinį turą įtraukė ir Vilnių – tris dienas iš eilės atgrojęs Lenkijoje, Tricky pasirodė menų fabrike “Loftas”.

Imagine Dragons - foto: Gytis Vidžiūnas / gytisfoto.lt

Imagine Dragons Vilniuje

Las Vegaso poproko grupės Imagine Dragons koncerto  Vilniuje skarbonkėje klausėsi apie 10 tūkstančių žmonių. Hitais „Radioactive“, „Demons“ ir „It’s Time“ savo vardą išsikovoję „drakonai“ susibūrė 2008 m., ir per šį laiką sukūrė pavydėtiną karjerą: laimėjo „Grammy“ statulėlę, du Amerikos muzikos [...]

Slipknot - foto: Gytis Vidžiūnas / gytisfoto.lt

Gyvieji Slipknot numirėliai

Jei Slipknot tik grotų savo senstelėjusį nu-metal, jie tikrai nebūtų tiek įdomūs, kad ir šiandien rinktų tūkstantines auditorijas. Tačiau paslėpę veidus po kaukėmis ir sukonstravę amerikoniškos prabos šou, jie intriguoja ir pateikia daugiau nei tik muzikos renginį. Pastaraja prasme, juos apšildę Suicidal Tendencies netgi daugiau nusipelnę muzikos istorijai – jie vadinami vienais crossover žanro pradininkų.

Alina Orlova - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Alinos Orlovos bažnyčia

Akimirkos iš Alinos Orlovos koncerto Kotrynos bažnyčioje. Anglų, lietuvių ir rusų kalbomis savo kūrybos dainas ir koverius atliekanti Alina Orlova surengė pasirodymus savo muzikos gerbėjams Vilniuje Kotrynos bažnyčioje, Kauno „Žalgirio arenos“ amfiteatre ir Klaipėdos koncertų salėje. Alina labai laukia savo pasirodymų Lietuvoje ir net nemėgina slėpti, kad jie – kitokie negu užsienio scenose.

SHALTMIRA BERLIN 2016

“Sketch Up” 12: Shaltmira

Pirmą kartą Eglę “Shaltmirą” Tamulytę gyvai sutikau Šventojoje 2012-aisiais. Tuomet buvau atsakingas už festivalio vizualinę dokumentaciją ir pakviečiau Eglę nupiešti keletą komiksų. Pats faktas, kad fotografų ir filmuotojų būryje atsirado grafinio meno atstovė, rodo, kad Shaltmira nuo pat pradžių išsiskyrė savo stiliumi ir temomis. Šiandien sunkoka patikėti, bet tuomet menininkė buvo ganėtinai drovi ir kiek susigūžus žvalgėsi po festivalio teritoriją.