Vaizdai

"Postcosmos" - foto: Kazimieras Šešelgis

“Postkosminė” sezono pradžia

Atidariau jau savo vasaros festivalių sezoną. Teko apsilankyti vienos nakties renginyje Postcosmos VII. Kaip nekeista, dienos metu nesnigo ir nelijo, o švietė saulė, ir šiaip oras buvo visai smagus. Apie vakaro ir nakties temperatūrą šiek tiek vėliau. Festivaliui pavadinimu Postcosmos […]

Napalm Death - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

“Mirtis ant palmės” Vilniuje

Vilniuje koncertavo ekstremalios muzikos ikona, grindcore stiliaus pradininkai Napalm Death koncertavo Vilniuje. Crust punk ir death metal sėkmingai sumalę į savitą žanrą, viena žinomiausių sunkiosios muzikos grupių į Vilnių grįžo po 10 metų pertraukos su 17 albumų bagažu. Itin kokybiškais ir žvėriškais gyvais pasirodymais išsiskiriantys britai nevengia aštrių socialinių temų, kritikos ir pankrokui būdingo maišto.

Swans - foto: Marius Morkevičius / morkfoto.lt

Hipnotizuojanti Swans giesmė

Visi jau parašė kaip fainai buvo SWANS : pirmą ir paskutinį kartą Lietuvoje koncerte, bet aš dar neparašiau. Todėl mano įspūdžiai bus tikriausi ir geriausi, tebūnie ir patys objektyviausi, nes niekas nėra toks didelis Swans fanas kaip aš. Ne, ne… […]

Juli Jah, Berghain, Panorama Bar iliustracija

„Sketch Up“ 15: Juli Jah

Kai lankiausi Minimal Bar vakarėlyje Berlyne, nė nemaniau, kad vos po savaitės kalbėsiu su lietuve, šio baro sienas flamingais išpaišiusia menininke Juli Jah. Juliana Žamoit (visiems žinoma kaip Juli Jah) – Berlyno lietuvė, iliustratorė ir techno muzikos mylėtoja (kaip ir priklauso berlyniečiui).

The Temper Trap, foto: Reda Riepšaitė

The Temper Trap Vilniuje

Paliekame nusivylimo aidus apie pustuštę “Compensa” koncertų salę už nugaros – pats The Temper Trap pasirodymas Vilniuje buvo vertas kiekvieno nupirkto bilieto. Pristatomajame naujausio grupės albumo „Thick As Thieves“ koncerte nuskambėjo daugelis klausytojų jau pamėgtų kūrinių: „Thick As Thieves“, „Alive“, „Summer‘s Almost Gone“.