Vaizdai

"Devilstone" 2016 - foto: Vidas Černiauskas

Fuckyeah, “Devilstone” 2016!

Anykščių savivaldybės interneto svetainėje “Devilstone” praneša dėl festivalio bilietų anykštėnams su paaiškinimais, kaip-kur deklaruoti gyvenamąją vietą – visi rajono gyventojai turėjo galimybę apsilankyti festivalyje su nuolaida. Tuo tarpu vietinis žiniasklaidos kanalas “Anykšta” publikavo komiksą apie festivalį (“Šiemet vėl štai miesto šone / vyks projektas “Devilstone” / Aplankys vėl, jei neklystų / Daug jaunųjų metalistų” ir t.t.) , o vėliau raportavo: “Po festivalio „Devilstone“ šiandien ryte Dainų slėnis buvo švarus.

Saulius Leonavičius & Vida Strasevičiūtė, Fuck Language. Palapinsiaustė, 2016

Lipti nematomomis struktūromis. II dalis: Nida

Lipimo nematoma struktūra vaizdinys kalba ne tik apie galimybes atrasti paslėptą, bet ir apie kažką svaiginamo bei nepasiekiamo. Ji kviečia „mus“ (menininkus ir publiką, kaip dalyvius) bandyti suvokti ir reflektuoti sudėtingą bei daugiasluoksnį nuorodų ir prasmių tinklą, persmelkusį mūsų socialinį gyvenimą ir disciplinuojančias praktikas.

The Prodigy Vilniuje - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

The Prodigy (vėl) Vilniuje

Prieš 10 metų The Prodigy koncerte šokinėjau pirmosiose eilėse. Tuo metu grupė po pertraukos pradėjo koncertuoti ir išleido nelabai sėkmingą “Always Outnumbered, Never Outgunned”. Šįkart britų reivo krikštatėviai atvažiavo su gerokai sėkmingesniu šeštuoju albumu “The Day Is My Enemy”, startavusiu 1-oje UK čartų vietoje, ir vienos geriausių praėjusio sezono festivalių grupių titulu.

Abudu gamina - foto: Rokas Milius / Fifty Fifty

Penketas iš Abudu: kūrybinis Šakių krašto impulsas

Nedidelis Šakių kraštas, penki talentingi draugai, rokas ir elektronika, gamta, savotiška XXI amžiaus moderni hipių kultūra – susipažinkite: jauna, bet jau dabar garsiai skambanti ir šviesių ateities perspektyvų nestokojanti grupė Abudu. Žvelgiant į harmonijoje besiplaikstančią kompaniją, neslėpsiu, gali aplankyti mintis [...]

Kate Boy - foto: Matas Dauginis

Švedai Kate Boy Vilniuje

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ elektronikos garsais ausis bandė electro-pop grupė iš iš kitos balos pusės Kate Boy. Sintezatorių, stadioninių himnų ir šiaurietiškai skaidraus vokalo duetas iš Švedijos prieš porą metų jau lankėsi Lietuvoje. Duete groja australų kilmės vokalistė Kate Akhurst, [...]