Vaizdai

(dešinėje) Rimantas Madžiūnuose 1997 m. - foto: R.Alekna

Laisvas reivo krytis: Madžiūnai 1996-97 m.

Pavažiavus A4 keliu apie 30 kilometrų, beveik iškart už Paluknio oro uosto, dešinėje pamatysi patrešusį motelį “Maldis” (nakvynės kainos, beje, ne tokios ir patrešusios), o truputį toliau už jo, pamiškėje, merdi didžiulis kompleksas. Beveik prieš dvidešimt metų čia vieną sezoną buvo… Lietuvos reivo centras.

Solstafir - foto: Gediminas Bartuška / onstage.lt

Spinduliai mono vandenyne

Išsikratę Šventosios smėlį iš džinsų ir planuodami žieminę “Jupiterio” orbitą, “ALT events” toliau stiprina savo kaip aktualios gitarinės muzikos promoter’ių vardą. Negana to, tarpuose  jie dar randa jėgų prikaišioti klubinių koncertų, kurie, pripažinkim, dažnai yra geresnė aplinka pažinti grupes intymesnėje aplinkoje.

"Public Secrets" - foto: Visvaldas Morkevičius

„Sketch Up“ 11: Visvaldas Morkevičius

Šį rudenį fotografas Visvaldas Morkevičius pristatė savo ilgai brandintą projektą “Public Secrets”, kuris materializavosi kruopščiai sudėliotu ir išleistu albumu bei vienos dienos paroda Vilniuje. Tai – pirmasis fotografo personalinis meninis projektas, kurio nuotraukos darytos 2012-2014 metais. Fiksuoti aplinką ir domėtis fotografijos subtilybėmis Visvaldas pradėjo gerokai anksčiau, kai nesulaukęs pilnametystės, iškeliavo į Vilnių, o kiek vėliau – tiesiai į Paryžių.

Monkey Tank - foto: Rokas Milius

No Real Pioneers “Renounce” EP pristatymas

Nauji mėgstamų vietinių grupių įrašai yra visada laukiami, o kadangi jie retai pasirodo (būna, kad ir visai nesulauki), tai kiekvieno tokio įrašo išleidimas prilygsta šventei. Būtent su tokia šventine nuotaika įžengiau į „Liverpool“ barą, kuriame savo jau antrąjį EP „Renounce“ pristatė grupė No Real Pioneers, į šventę kartu pakvietę groti ir savo draugus, grupę Monkey Tank.

Liverpool Psych Fest instaliacija

PZYKED: “Liverpool festival of Psychedelia”

Į Liverpulį šiemet važiavome jau žinodami, kad mūsų laukia rajonas, panašus į Naujininkus, kad viskas aplink festivalio erdvę atrodo apleista ir šiukšlina, bet, nepaisant to, velniškai brangu, ir kurioje pusėje ieškoti miesto centro. Praėjusiais metais parašyta apžvalga atvėrė galimybę gauti akreditaciją, todėl pasklaidykit ir Justės vienkartiniu fotoaparatu darytas nuotraukas.