„Mados infekcija“ – kovo 20 ir 21 d.

Kovo 20 ir 21 dienomis, Vilniuje įvyks kasmetinis mados festivalis „Mados infekcija“. Kolekcijas pristatys 19 Lietuvos dizainerių ir svečiai iš užsienio.

Svečių sąrašuose „El Delgado Buil“ duetas iš Ispanijos. Festivalyje savo darbus pristatys aukštosios mados poete vadinama viešnia iš Prancūzijos Sakina M’sa.

Antverpeno karališkosios menų akademijos išugdyta vokietė Annette Kölling, dirbusi vieno garsiausių pasaulio menininkų Jan Fabre studijoje, turėtų nustebinti pasakomis, mitais ir legendomis dvelkiančia kolekcijaa. Devintojoje „Mados infekcijoje“ savo kolekciją pristatys ir dizainerio Aldo Järvsoo bei juvelyro Tanel Veenre duetas iš Estijos.

Savo šviežias kolekcijas pristatys lietuviai: Kristina Kruopienytė ir Egidijus Sidaras, Giedrius Šarkauskas, Diana Paukštytė, Jurgita Januškevičiūtė-Žiugždienė, Sonata Bylaitė, Giedrius Paulauskas, Laura Dailidėnienė, „Swan Pharmaceutics“ (Gabrielė Januškevičiūtė, Ramunė Strazdaitė, Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė, Seržas Gandžumianas), Sandra Straukaitė, Vitalis Čepkauskas. O taip pat konkurso „Injekcija“ laimėtojai – Dainius Bendikas ir Benas Staškauskas, Jurga Sutkutė bei Eglė Žiemytė.

Antrąjoji festivalinė diena tradiciškai prasidės paskaitomis. Pranešimą skaitys viešnia iš Vokietijos Martina Glom, dirbusi su Vivienne Westwood. Kiti pranešėjai netrukus bus paskelbti festivalio svetainėje, kur galite rasti ir daugiau informacijos apie renginį.

www.madosinfekcija.lt