Festivalis „Jammin 2013“ atverčia kortas

Šių metų rugpjūčio 23-25 dienomis vyksiantis festivalis „Jammin 2013“ pasipildo naujais atlikėjais. Vakar, oficialiai patvirtinta, kad festivalyje pasirodys britų rokenrolo atradimas „Dirty Goods“ ir rimavimo virtuozas Fernquest. Jau anksčiau skelbta, kad trijų dienų šventėje po atviru dangumi taip pat išvysime legendinę amerikiečių hiphopo grupę „Onyx“ ir dub muzikos atlikėjus iš Didžiosios Britanijos – „Dub Pistols“.

https://www.youtube.com/watch?v=Es8qCts03IQ

Iš nedidelio Niuporto miestelio Didžiojoje Britanijoje kilę  „Dirty Goods“ ir Fernquest į Lietuvą atvyksta jau trečiąjį kartą. Įspūdingais koncertais sužavėję sostinės publiką, atlikėjai mielai sutiko tai pakartoti festivalio „Jammin 2013“ metu. Po ypač šilto priėmimo muzikantai viešai prisipažino, kad Lietuva jų mylimiausia šalis.

Trejose festivalio scenose per pusšimtis atlikėjų iš Lietuvos bei užsienio. Dalyvių sąrašą papildė hiphopo pionieriai „G&G Sindikatas“, praėjusių metų atradimas Markas Palubenka, grupės „Tie Geresni“, „The Perfect Pill“, „Baltic Balcan“ ir daugelis kitų.

Artimiausiomis dienomis festivalio organizatoriai paskelbs festivalio vietą, todėl šiuo metu tik 55 litus kainuojantys bilietai ženkliai brangs. Festivaliui numatyta įspūdinga vieta gamtoje šalia vandens telkinių, vos 100 km spinduliu nuo Vilniaus ir Kauno.