Sheep Effect albumo pristatymo koncertai Lietuvoje

SHEEP EFFECT saksofoną įvilkęs į modernius drum’n’basso, techno, minimal, ir IDM
marškinius rengia albumo „Saxual Harassment“ pristatymo koncertus – šokius balandžio 12 d.
Alytuje, balandžio 13 d. Vilniuje ir gegužės 4 d. Palangoje.

Simonas Šipavičius gerai pažįstamas džiazo bei alternatyviosios muzikos klausytojams: saksofonininkas be solo projekto „Sheep Effect“ yra grupių „Sheep Got Waxed“, „Cinamono“, „Baroque Contempo“ ir „Lithuanian JJazz Ensemble“ narys, nuolat bendradarbiauja su akademinės bei populiariosios muzikos kūrėjais, aktyviai dalyvauja Lietuvos, Europos ir Azijos muzikos scenose.

„Kurdamas noriu patikrinti saksofono universalumą įvairios muzikos kontekste, ne tarnauti žanrui su nustatytomis saksofono atlikimo pareigomis, bet formuoti patį žanrą, kurti dar nepatirtą terpę šiam instrumentui” – apie kūrybinius procesus pasakoja kūrėjas.

Simonas Šipavičius aka Sheep Effect kuria garsą įkvėptą džiazo, eksperimentinės ir elektroninės šokių muzikos. 2018 m. Sheep Effect išleido debiutinį albumą „Saxual Harassment“ – čia „kankinamą saksofoną Simonas įvelka į elektroniką, kurioje yra ir drum’n’basso, ir techno, ir minimal, ir netgi IDM apraiškų; tai yra džiazas klubams, tūsams ir vakarėliams“ (Gintariniai akiniai, 370). Gyvo pasirodymo metu saksofono ar publikos šūksnis keliauja per garso efektų įrangą ir patenka į įrašymo programą. Susisluoksniavęs garsus Sheep’as gyvai groja/žaidžia nebe instrumentu, o įrašytomis muzikėmis mintimis.

„Koncerte kompiuterio profesionaliai atliekama fonograma persipins su saksofono melodinėmis gijomis, kurios niekur nenukels klausytojo, bet truputį pakels širdies plakimo dažnį.“ – koncertinį tūsą nusako kūrėjas.

Sheep Effect koncertas yra saksofonininko–improvizatoriaus–dirigento–orkestro–didžėjaus–klausytojo pasirodymas. „Saxual Harassment“ albumo pristatymo koncertai vyks balandžio 12 d. „Fenix“ bare Alytuje, balandžio 13 d. bare „Nauji vėjai“ Vilniuje bei gegužės 4 d. „Oldman“ Palangoje. Koncertų metu bus galima įsigyti albumo kompaktinį diską bei dovanų gauti originalų SHEEP’o autografą.

Albumas internetinėse platformose:
BANDCAMP: http://sheepeffect.bandcamp.com/album/saxual -harassment
SPOTIFY https://spoti.fi/2PFropM
DEEZER https://www.deezer .com/en/album/78585702
PAKARTOT https://www.pakartot.lt/album/saxual-harassment