Gyvenimas

Padėk žmonėms, gyvenantiems su depresija

„Eurostat“ duomenimis, kasmet depresija Lietuvoje diagnozuojama daugiau nei pusei šimto tūkstančių gyventojų. VšĮ „Skirtingos spalvos“ 3 metus iš eilės kviečia prisidėti prie depresijai gydyti skirto fondo #nebeNORIUGYVENTI ir taip padėti tiems, kurie dėl finansinių priežasčių negali eiti sveikimo keliu. Fondo organizatoriai bendradarbiaudami su Depresijos įveikimo centru siūlo specialią dešimties savaičių savigalbos programą su klinikine psichologe Aušra Mockuviene.

Key Tallinn live music venue & nightclub Sveta Baar to shut down

A popular Tallinn nightclub, live venue and cultural hub, Sveta Bar, is set to close their doors from January 1st 2024 with the venue stating that the various challenges facing the industry being the main catalyst and the closure of other venues in the upcoming years can not be ruled out.

Festivalis „Urban Essentials“ – sugrįžta didžiausia šalyje hiphopo šventė

Po dešimties metų pertraukos sugrįžta atsinaujinęs tarptautinis gatvės šokio kultūros festivalis „Urban Essentials“. Jau lapkričio 24-26 d. Lukiškių kalėjime 2.0 kartu su visu pasauliu minėsime hiphopo kultūros 50-metį bei kviesime susitikti švęsti gatvės šokio kultūros įvairiaspalviškumą. Festivalio organizatoriai Vilniaus miesto šokio teatras ir mokykla „Low Air“ skelbia trijų dienų programą ir kitas staigmenas.

Menininkų psichinė sveikata su “Kažkas Čia Nedera”

Už kelių dienų pasirodys pirmasis menininkų psichinės sveikatos tinklalaidės „Kažkas čia nedera“ epizodas. Šio projekto tikslas yra kaip įmanoma svariau prisidėti prie psichinės sveikatos edukacijos meno kūrėjų tarpe. Laidos idėjos autoriai ir kūrėjai Vaidas Bartušas ir Eglė Radavičiūtė kartu su psichikos sveikatos specialistais ir meno kūrėjais ieško būdų, kaip gyventi su nerimo, atidėliojimo, savivertės trūkumo (apsišaukėlio sindromo), perfekcionizmo, ateities baimės ir depresijos atvejais.

Vilniaus architektūra besidomintiems – atviras kvietimas į kūrybines dirbtuves

SODAS 2123 ir Architektūros fondas kviečia suklusti architektus, urbanistus ir visus, besidominčius miestų erdvių pokyčiais. Rugsėjo 18–23 dienomis Vilniuje vyks kūrybinės dirbtuves „Kintantys būviai: miesto medžiagos ir jų trajektorijos“. Tai – renginys, skirtas nagrinėti miesto kasybos reiškinį (ang. urban mining) ir medžiagų pernaudojimą architektūroje.