Kinas

Eksperimentinio kino festivalis „Suspaustas laikas“ startuoja bažnyčioje

Penktasis kasmetinis eksperimentinio kino festivalis „Suspaustas laikas“ savo kelionę po Lietuvą pradės Vilniuje, kur liepos 7 ir 14 dienomis žiūrovus pakvies į du turiningus vakarus. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje festivalio lankytojai galės laisvai ir nemokamai mėgautis kino meno ir gyvos muzikos teikiamais džiaugsmais ar rūpesčiais.

Eksperimentinio kino festivalis „Suspaustas laikas“ keliauja per Lietuvą

Kas ir kuo eksperimentuoja eksperimentiniame kine? Kas yra muzika kine? Ar gali būti, kad eksperimentinis kinas gali veikti kaip vakcina? Ar eksperimentinis kinas turi socialinę, politinę ar lytinę tapatybę? Šiuos ir kitus klausimus jau penktus metus iš eilės kels eksperimentinio kino festivalis „Suspaustas laikas“.

„Gilios upės tyliai plaukia“ vasaros kino terasos atidarymas

Šiandien 21:30 val. „Patiltėje“, Vilniuje prasideda nemokamos kino peržiūros „Gilios upės tyliai plaukia“. Iki rugsėjo vidurio po Liubarto tiltu kino ir medijų centras „Meno avilys“ su partneriais surengs daugiau nei 20 seansų. Improvizuotą vasaros kino teatrą atidarys ir vienu pagrindinių jo programos akcentų taps nebyliojo kino seansai, kuriuos specialiai jiems sukurta muzika gyvai įgarsins klasikinės bei eksperimentinės muzikos kūrėjai.

„Gilios upės tyliai plaukia“: muzika prieš 100 metų sukurtiems vaizdams

Lygiai už savaitės, birželio 25-ąją „Patiltėje“, Vilniuje prasideda nemokamos kino peržiūros „Gilios upės tyliai plaukia“. Iki rugsėjo vidurio po Liubarto tiltu kino ir medijų centras „Meno avilys“ su partneriais planuoja surengti daugiau nei 20 seansų. Improvizuotą vasaros kino teatrą atidarys ir vienu pagrindinių jo programos akcentų taps nebyliojo kino seansai, kuriuos specialiai jiems sukurta muzika gyvai įgarsins klasikinės bei eksperimentinės muzikos kūrėjai.

Kinas po Liubarto tiltu: „Gilios upės tyliai plaukia“

Birželio 25-ąją „Patiltėje“ Vilniuje prasideda nemokamos kino peržiūros „Gilios upės tyliai plaukia“. Iki rugsėjo vidurio po Liubarto tiltu kino ir medijų centras „Meno avilys“ su partneriais planuoja surengti daugiau nei 20 seansų: moterų režisierių sukurtas nebylusis kinas su gyvai atliekama muzika, Brazilijos kino retrospektyva, „Skalvijos“ kino centro klasikos vakarai bei „Skalvijos kino akademijoje“ sukurti filmai ir videomenas.