Naujienos

„Radio Vilnius” praneša: unikali radijo lokacija ir miesto muzikos festivalis

Bendruomenės radijas „Radio Vilnius” jau daugiau nei metus veikia kaip virtualus bei fizinis susitikimo taškas miesto gyventojams, jauniems muzikantams ir jau patyrusiems prodiuseriams, kultūrinių renginių kuratoriams bei Vilniaus miesto svečiams. Prieš kelias savaites iš Ševčenkos Loftų kvartalo Vilniuje „Radio Vilnius” būstinė vasarai persikėlė į Vilniaus senamiestį — Šiuolaikinio meno centro skulptūrų kiemą (Vokiečių g. 2).

Kanadiečio Caribou pasirodymas Vilniuje – jau kitą savaitę

Kanados elektroninės muzikos veikėjo Caribou koncertas Vilniuje yra vienas laukiamiausių koncertų sostinėje šią vasarą. Prieš pandemiją naują albumą „Suddenly“ išleidęs artistas į Vilnių atvyksta jau rugpjūčio 10 dieną. Šiltas rugpjūtis, graži VU Botanikos sodo pieva Kairėnuose ir protinga bei skaidri Caribou elektronika, kurią pats jos autorius su grupe muzikantų atlieka gyvai.

Lietuvoje koncertuos dykumų bliuzo meistras Samba Touré

Rugpjūčio 2-6 d. į Lietuvą sugrįžta Malio muzikos legenda Samba Touré – vienas geriausių ir labiausiai įtikinančių šiuolaikinių Afrikos gitaristų bei vokalistų, šiais metais nuraškęs „Songlines“ geriausio metų atlikėjo titulą. Sekdamas širdies vedimu atlikėjas savo gyvenimo mokykla pasirinko muziką ir gavo galimybę mokytis iš geriausių – žymiojo dykumų bliuzo žanro garsintojo Ali Farka Touré.

Naujausias Garbonoto vaizdo klipas „Upė“ įamžintas 8 mm kino juostoje

Mintys apie šviesą, maudynės upėje bei visa tai užfiksavusi 8 mm kino juosta. Taip gimė naujausia grupės „Garbanotas“ daina ir vaizdo klipas „Upė“, kurie jau pasiekiami visiems grupės gerbėjams. „Daina „Upė“ prasidėjo begalvojant apie save kažkokioje laiko ir jausmų upėje, […]

Mari Katayama Kauno fotografijos galerijoje

Liepos 28 d. 18 val. Kauno fotografijos galerijoje bus atidaryta fotografės Mari Katayamos paroda, veiksianti iki rugsėjo 18 d. Parodos atidarymo proga menininkė praves turą po parodą. Renginys vyks gyvai ir bus transliuojamas Kauno fotografijos galerijos Facebook paskyroje (kaunasgallery.lt). Parodos atidarymo renginys vyks japonų ir lietuvių kalbomis.