Naujienos

Lietuviškos kino klasikos dienos – 35 nemokami seansai visoje Lietuvos

Jau šią savaitę Lietuvoje prasideda Lietuviškos kino klasikos dienos. Rugpjūčio 4-5 d. Lietuvos žiūrovai kviečiami nemokamai žiūrėti mylimiausius, restauruotus ir šiuolaikiniams kino ekranams pritaikytus pripažintų Lietuvos kino klasikų filmus. Lietuviškas kino klasikos dienas jau trečius metus organizuoja Lietuvos kino centras. […]

„Yaga Gathering“ kviečia atverti akis: suokalbis su gamta ir provokuojančios instaliacijos

Miestas, iškylantis iš sapno, pasąmonės ieškojimų, it miražas pasirodantis įkaitusiame rugpjūčio ore tik keturioms dienoms, po kurių patirčių kondensatas vėl susigeria į miško žemę ir ežero vandenį. Šiemet muzikos ir menų festivalį „Yaga Gathering“ gaubs paslapčių skraistė, čia vyks slaptų draugijų susitikimai, ritualai ir užkalbėjimai, o viską stebės niekada neužsimerkianti gamtos akis.

Šokio spektaklio (ne)paaugliams premjera

Pastaruosius dvejus metus 16–22 m. Vilniaus miesto šokio mokyklos Low Air šokėjai kartu su skirtingų sričių profesionalų kūrybine komanda įvairiais etapais ir principais dirbo siekdami išryškinti aktualias paaugliui šių dienų pasaulio ir asmenines temas. Kultūrinių priemonių poveikio jaunimo edukacijai tyrimas įgavo formą: šokio spektaklio (ne)paaugliams me two / SAVOJ KRŪVOJ premjera įvyks rugpjūtį.

Festivalis „Suspaustas laikas“: „Žiūrovai klausia, kodėl visa tai darome nemokamai“

Įsibėgėjant eksperimentinio kino ir meno festivaliui „Suspaustas laikas“, jo organizatoriai ruošiasi paskutinei programos daliai Vilniuje. Rugpjūčio 4 d. renginiai keliasi į Nidą, o nuo rugpjūčio 14 d. kelioms dienoms publikos dėmesio lauks Klaipėdoje. Paskutinė proga aplankyti festivalį Vilniuje – jau […]

ba. pristato naują kūrinį „Vitrina“ ir kviečia į sezono koncertą Lukiškių kalėjime

Roko muzikos vedliai grupė „ba.“ dalinasi šviežia kūryba ir kviečia išgirsti naują dainą „Vitrina“. Tai pirmasis kūrinys, kurį grupė įrašė Lukiškių kalėjimo tvirtovėje esančioje „ba.“ studijoje. Kalėjime buvo nufilmuotas ir šios dainos vaizdo klipas. Liepos 28 d. jie po labai ilgos pertraukos sostinėje jungs elektrines gitaras.