Naujienos

„Advokatas“ bus pristatytas prestižiniame Britų kino instituto festivalyje

Didžiausias LGBT+ filmų festivalis Europoje „BFI Flare“ netrukus surengs filmo „Advokatas“ pasaulinę premjerą. 34-ą kartą organizuojama kino šventė kvies Londono žiūrovus susipažinti su nauju lietuvišku filmu, pasakojančiu lietuvio advokato (Eimutis Kvoščiauskas) ir siro pabėgėlio (Doğaç Yildiz) meilės istoriją. Sėkmingo, bet […]

Pavasario sezonas „Atletikoje“ prasideda grupine paroda „Gyvas ornamentas“

Šį penktadienį, vasario 21 d. 19 val., sostinės galerijoje „Atletika“ (Vitebsko g. 21, Vilnius) bus atidaryta grupinė užsienio ir Lietuvos menininkų paroda „Gyvas ornamentas“, siūlanti atidžiau pažvelgti į ornamento ir dekoravimo reikšmę. Parodą pristato kuratorius Yates Norton. „Gyvą ornamentą“ bus galima aplankyti iki 2020 m. kovo 16 d.

Leidykla „Lapas“ Vilniaus knygų mugėje

Apie pirmą kartą lietuviškai išleistą kontroversiškąją literatūros klasiką ir vieną pagrindinių architektūros tekstų, prestižiniu šalies kurortu tapusius Kuršių nerijos žvejų kaimelius ir po dešimties metų perleidžiamą lietuvišką romaną apie meilę, šlovę, terorizmą, muziką ir seksą – apie tai kalba trys leidyklos „Lapas“ naujienos, pristatomos vasario 20–23 dienomis Vilniaus knygų mugėje: Ayn Rand Šaltinis, Neringos architektūros gidas ir Gabijos Grušaitės Neišsipildymas.

„Kino pavasario“ programos sudarytojų metų atradimai

Kokios asmeninės „Kino pavasario“ programos sudarytojų simpatijos? Gal kompiuteriu generuotų vaizdų fantazija su futuristiniu garso takeliu? Dokumentika apie nykstančias rūšis? Radikalaus tikėjimo istorija su disko šokiais iš Norvegijos? Švelnumo kupina drama apie brandžią dviejų moterų meilę? Kovo 19–balandžio 2 dienomis […]

Oh Wonder surengs pasirodymą Vilniaus Botanikos sode

Jei dar negirdėjote „Oh Wonder“, greitai išgirsite. Muzikos agentūra „8 Days A Week” nemažina apsukų ir koncertų kalendorių toliau pildo aktualiais vardais. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad pasaulį muzikos garsais skrodžiantis duetas iš Londono vasarą taip pat surengs pasirodymą Vilniuje. Liepos 7 d. visi sutelksime ausis ir klausysime „Oh Wonder“ magijos Botanikos sode, Kairėnuose.