Muzika

DJ konkursas kyla į orą

Įtraukite į nosį. Užuodžiate? Kvepia pavasariu. Kol gamta bunda, vakarėlių kultūra lieka po karantininiu padu, bet muzikos leidykla „Love Fever Sounds“ turi alternatyvą – šventę „Playboy“ dvare, kurioje sudalyvauti gali kiekvienas. Laikas stoti prie pulto ir pramiklinti pirštus, nes registracija nelaukia, o prizai nesulaukia būti išdalyti!

Cheri ir jos alfa moterų istorijos

Nors su Cheri esame keliskart susidūrę beksteidžuose ir prasukę tą pačią suktinę, iki šiol jos “Ore” nebuvo. Ir dabar ji čia atsirado ne dėl pažinčių ar privalomos lyčių lygybės kvotos, o todėl, kad išleido riebiai skambantį minialbumą “11:11”. Jei mėgsti Missy Elliott, Timbaland, Ciara, Lil Kim, Lauryn Hill, Britney Spears ir panašų skambesį, atsuk žemų Vilniaus bytams.

Švedijos įrašų kompanija išleido Ievos Marijos Baranauskaitės kurtą filmo „Advokatas“ albumą

Švedijos įrašų kompanija „MovieScore Media“ skaitmeniniu būdu išleido filmo „Advokatas“ garso takelio albumą, sukurtą Ievos Marijos Baranauskaitės. „Man šis tarptautinis garso takelio pastebėjimas – be galo svarbus įvykis,“ – teigė kino srityje debiutavusi kompozitorė: „Tai buvo pirmas ilgo metražo filmas, kuriam kūriau muziką.

Marts albume “Šv. Roko Šuo” – unikalus transcendentas tarp Šiaulių ir Londono

Balandžio pirmosiomis dienomis išleistas albumas “Šv. Roko Šuo” – tai konstruktyvistinės, gilios minties poezijos, bei psichodelinio roko, bliuzo ir lakios elektroninės muzikos jungtis. Martynas Juchnevičius, kadaise dainavęs žinomoje Šiaulių indie roko grupėje “Lygiailyja”, savo nauju projektu MARTS atgaivina tėvo Eduardo Juchnevičiaus kūrybos palikimą.

FC Baseball pristato singlą „Gyvenimas“ ir jo klipą

Panašu, kad Junior A šortai ir „panamkės“ liko giliai spintoje. Jau kurį laiką lietuviškai kuriantis ir FC Baseball vardu prisistatantis Tautvydas Gaudiešius savo naujausios dainos „Gyvenimas“ vaizdo klipe vilki gerą paltą, baltą švarką ir pilsto šampaną ištaigingo viešbučio kambaryje. Jame, kaip paaiškėjo, pastaraisiais mėnesiais ir gyvena.