Muzika

SODAS 2123 kviečia debiutuojančius garso meno ir eksperimentinės muzikos kūrėjus

Kultūros komplekse SODAS 2123 gimusi garso kūrėjų eksperimentų platforma „Method, Sound and Silence“ kviečia teikti paraiškas debiutuojančius muzikoje. Konkursas pradedantiems garso meno, eksperimentinės elektronikos ir elektroakustinės muzikos kūrėjams vyks antrus metus iš eilės. Tai – puiki galimybė pasidalinti savo kūryba su […]

Roko grupė „Gija“ išleidžia singlą apie asmeninį šviesos šaltinį

Sunkiosios muzikos grupė „Gija“ pristato naują kūrinį – singlą „Lodestar“, kurį skiria tiems, kas paklydo tamsoje. „Lodestar tiesiogine prasme yra ryškiausia žvaigždė, kelio vedlė, padedanti naviguoti tamsoje. Tikriausiai kiekvienas „Gijos“ klausytojas širdies kampelyje nešiojasi ilgesingą jausmą, tai tikime, kad su […]

Mikrofestivalis „Alchemikų slėnis“ kviečia atrasti

Prieš metus kalbėjomės su Dovydu iš Rokiškio šokių muzikos “alchemikų” tūso. Tuo metu jie buvusioje pramoninėje zonoje atidarinėjo savo klubą, o dabar pristato festivalį “Slėnis” buvusioje dvarvietėje. Kaip pasakoja Dovydas: “Pirmoji naktis – visiškai analoginė, antros dienos ryte budinsim Slėnį su multiinstrumentalistu R.C.G. , o dieną kalbėsim apie tai, kas svarbu ir pradėsim šokti gerokai anksčiau nei įprasta.

Lapkritį Vilniuje koncertuos post-punk grupė Molchat Doma

Lapkričio 14 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, koncertą surengs Baltarusijos post-punk sensacija – grupė „Molchat Doma“. Šis vienintelis hito „Sudno (Boris Ryzhy)“ autorių pasirodymas Lietuvoje – jų pasaulinio koncertų turo dalis. Bilietus į lapkritį vyksiantį „Molchat Doma“ koncertą bus galima įsigyti Bilietai.lt platformoje nuo birželio 14 d.

Vilniuje savo kerus skleis fatališka sutemų princesė Chelsea Wolfe

Birželio 10 d., pirmadienį, daug mačiusioje „Kablio“ erdvėje lankysis charizmatiška dainininkė Chelsea Wolfe iš JAV. Koncertų organizavimo komanda „Facial Tumour Booking“, jau kelis metus džiuginanti vilniečius gurmaniškais renginiais, kviečia į prietemoje skendintį drone-metal-art-folk vakarą. Jį pradės princesės turo Europoje palyda – fėjos iš Islandijos „Kælan Mikla“.