Muzika

Junior a užleidžia vietą savo naujam projektui FC Baseball

Muzikos kūrėjas Tautvydas Gaudiešius, žinomas kaip Junior a, šį populiarų alternatyviosios elektronikos vardą išleidžia kūrybinių atostogų. Šiandien Tautvydas pristato naują savo alter ego – FC Baseball. Tai yra atskiras projektas, kita muzikinė kryptis, asmeninė atlikėjo nostalgija ir nuoširdus nekantrumas pasidalinti lietuviškai parašytomis dainomis, kurių subrandintas jau visas albumas.

Elektroninės muzikos duetas Dopplereffekt pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Elektroninės muzikos gerbėjai turėtų suklusti – lapkričio 6 d. pirmą kartą Lietuvoje koncertuos Vokietijos elektroninės muzikos atlikėjai „Dopplereffekt“. Šis duetas laikomas vienu paslaptingiausių skaitmeninio muzikos pasaulio kolektyvų, o jo pasirodymo metu publika galės pasijusti lyg legendiniame Berlyno „Berghain“ klube, kurio dvasią duetas geba perteikti itin autentiškai.

Solo “Olos” – koncertas, kuris nebepasikartos

Rudens pradžioje Vilniuje pagaliau įvyko nuo pavasario lauktas Solo Ansamblio albumo “Olos” pristatymas, pusmečiui nukeltas dėl pandemijos ir dėl tos pačios priežasties perskeltas į dvi dalis, tačiau jau patekęs į lietuviškos muzikos istoriją dėl įspūdingos scenografijos ir apšvietimo. Specialiai koncertui sukurta “firminė” grupės galva-kaukė (beje, tarp koncerto metu pardavinėtos atributikos, buvo galima įsigyti ir brendintą Solo Ansamblio apsauginę kaukę), didžiuliai ekranai, visoje scenoje iškabinėtos lempos – kiekvienam kūriniui pritaikyta šviesos režisūra atmintyje atgaivino Chemical Brothers koncertą Vilniuje prieš 5 metus.

Projektas „3 minutės solo“ su instrumentinės muzikos kūrėjais

Startavo lietuviškas muzikinis projektas „3 minutės solo“, kurio metu instrumentinės muzikos kūrėjai be vokalistų ir muzikinės grupės palaikymo stos į akistatą su klausytojais ir pakvies įsiklausyti į gryną vieno instrumento skambesį. Nuo rugsėjo iki pat Kalėdų solo improvizacijas trumpuose vaizdo klipuose pristatys visas būrys tiek muzikos pasaulyje jau žinomų, tiek gabių jaunosios kartos Lietuvos instrumentalistų.

Solo Ansamblis: „Bydermejeris“ – šiandienos miesčioniškumo ritmas

Šią vasarą pažymėję eile koncertų visoje Lietuvoje, „Solo Ansamblis“ neapleidžia ir kitų veiklų. Grupė pristato dainos iš naujojo albumo „Olos“ – „Bydermejeris“ – klipą. Atmosferinį kūrinį vizualizavo vienas talentingiausių Lietuvos video menininkų Rimas Sakalauskas. Jau ne pirmą kartą savo dainos […]