Muzika

Vitalijus Vaiper: be galo sunku įtikti sau pačiam

Lietuvos muzikos pasaulyje daugeliui puikiai pažįstamas Vitalijus Vaiper, prodiusavęs grupės ba. pirmuosius albumus, scenoje sutinkamas kaip grupės Despotin FAM ar kūrybinio judėjimo „Autostrada“ narys šiandien į gyvenimą paleidžia ir savo solinės kūrybos, prisistatydamas kaip V.V! V.V albumas „Visos vėlės“ skirtas […]

Rudens sezoną „Improdimensija“ pabaigs su Danijos avangardinio džiazo žvaigždėmis

Avangardinių ir kanonams nepaklusnių garsų fanus šį rudenį ypač dosniai lepinusi „Improdimensijos“ komanda lapkričio 30-ąją, paskutiniąją kalendorinio rudens dieną, surengs dar vieną nepamirštamą koncertą. Jaukioje ir nepriekaištinga garso kokybe pasižyminčioje „MAMA Studios“ (A. Mickevičiaus g. 29, Vilnius) erdvėje muzikinius kerus paskleis skirtingas danų avangardinio džiazo kartas jungiantis Zeuthen/Anderskov/Vestergaard trio bei scenoje debiutuosiantis saksofonininko Armino Bižio ir gitaristo Dominyko Norkūno duetas.

Superkoloritas pristato naują dainą ir kviečia į koncertus Vilniuje ir Kaune

Naujosios elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ pristato žiemišką kūrinį ir vaizdo klipą „Ji Buvo Balta“. Šią dainą jau netrukus grupė kvies išgirsti gyvai, pirmuosiuose dueto žiemos koncertuose, kurie vyks netrukus, gruodžio mėnesio pradžioje. „Ji Buvo Balta“ yra kiek nekoloritiškai liūdna. Apie […]

Naujo Leonardo Pilkausko albumo „How Deep Is Her Voice” pristatymas

Renginių gausa Vilniuje kartais gali išblaškyti, tad svarbu atrasti ypatingus, specialius koncertus. Vienas tokių vyks lapkričio 25 dieną džiazo klube „Jazz Cellar”. Saksofonininkas Leonardas Pilkauskas pristato albumą „How Deep Is Her Voice”, kurį penktadienį gyvai sugros jo suburtas „Birthday” septetas su ypatingais vakaro svečiais iš Nyderlandų – vokaliste Egle Petrošiūte ir trombonininku Augustinu Ališausku.

Nauji Ministry of Echology horizontai

Prieš keletą savaičių Ministry of Echology pasidalino daina „Čiobreliai“ iš savo naujojo albumo „Horizon“ ir neakivaizdžiai užsiminė, kad jų grojama muzika neprivalo būti tik regis. Paskutinis “ministrų” albumas “Mixed Feelings” buvo išleistas prieš 3 metus ir paliko šiek tiek… mixed feelings, tačiau nuo to laiko įvyko pasikeitimų tiek kadrų skyriuje, tiek aidų politikoje.