Muzika

(ne)miegas: 10-ies valandų ambientinės muzikos patyriminis performansas

Rugpjūčio 22d. ir 29d. Palangos “Ramybės” klube vyks naktinė ambientinės muzikos, garsų ir vaizdų kelionė su kompozitoriumi Darium Žičkumi. Iki pat ryto dalyviai galės miegoti, skaityti, svajoti ar medituoti – kiekvienas ras sau tinkamiausią būdą būti. Pirmame tokiame renginyje Lietuvoje dalyvaus tik 50 asmenų.

Kontroliuojamas Deivido Jaroškos chaosas

Prieš kelias savaitės su Deividu Jaroška susitikome “Empty Brain Resort” rūkomajame “balkone”. Jis entuziastingai pradėjo pasakoti apie savo naujai ruošiamą lietuviškos elektronikos rinkinį “Warmest support alliance”. Po kelių dienų įkrito ir rinkinio nuoroda pasiklausymui. Tai, ką išgirdau, sudomino – tarp girdėtų vardų, buvo ir visai nežinomų, tačiau bendras skambesys buvo gana vientisas ir viliojantis. Žodis po žodžio mūsų susirašinėjimas pavirto į ilgesnį pokalbį apie įvairius Jaroškos gyvenimo sąskambius.

“Yaga Gathering” nepriklausomybę skelbs utopinė menų valstybė Absurdistanas

Rugpjūčio 6-ąją Dzūkijos miškuose 87 valandoms įsikurs utopinė menų ir muzikos valstybė Absurdistanas. Festivalio organizatoriai kaip ir kasmet kviečia savo svečius išeiti iš komforto zonos, perlipti savo baimes, išsilaisvinti iš stereotipų ir, svarbiausiai, patirti meną. „Absurdistanas tai kelias paras gyvuosianti […]

Devyngalvė industrial scenos hidra Nordvargr

Kiekvienam industrial kultūra besidominčiam žmogui puikiai žinomas grėsmingas pseudonimas NORDVARGR ir vienas seniausių leidyklos “Cold Meat Industry” projektų MZ.412. Šių, bei daugybės kitų, kultinių projektų fiureris yra Henrik Nordvargr Bjorkk. Žmogus – hidra, pasižymintis milžiniška diskografija ir eklekcija. Mintį pakalbinti Henriką rezgiau seniai ir labai apsidžiaugiau, kai atėjo tinkamas metas, išsiunčiau užlausą ir Henrikas beveik akimirksniu sutiko duoti interviu., kuriuo su jumis ir dalinuosi.

Daktaro Rokokot sodai “Empty Brain Resort”

“Dr. Rokokot’s Gardens” July 31 8pm – “Empty Brain Resort” (Vitebsko str. 23, Vilnius, Lithuania) LIVE: UMLAUT! [UK] are a british rock band   Alfonso Bravo Gallo Lento [ES/CH] It all started on a rainy day, starring a joint, some […]