Muzika

Festivalis OFF 2022: Užeikite!

Pastaruosius kelis metus dėl suprantamų priežasčių visi festivaliai buvo nuspaudę off, tačiau šiemet open air’ų sezonas žada būti karštas ir mes rugpjūčio pirmą savaitgalį vėl vairuosim į vieną mėgiamiausių savo festivalių “OFF” Katovicuose. Tiesiog būtina gyvai atnaujinti sąrašą tų, apie kuriuos kalbėjo, kalba ir dar tik kalbės.

Baltic Balkan vasaros vakarėliams skiria naują dainą ir gaivališką klipą

„Baltic Balkan“ kompanija susikūrė dar 2008-aisiais. Publika tuomet buvo pasiilgusi tikros ugnies, o jie kaip niekas kitas mokėjo uždegti naktis. Šiandien „Baltic Balkan“ pristato naują vakarėlių ir festivalių dvasios dainą „Bum Pam 2022“, kurią palydi vaizdo klipas, sumontuotas iš jų pašėlusios, 14 metų trunkančios istorijos.

naujas muzikinis projektas punktò ir jo “ne daiktai”

PROJEKTO APRAŠAS …realybės absurdas, telpantis kreivame judesyje… „punktò“ („Taškas“) – tai kūrybinis atspirties objektas, interpretuojamas kaip kintantis simbolis, prieštaraujantis sau pačiam. Tai – nekvestionuojamas ir laisvas, punk‘o menas, negalintis turėti apibrėžtumo ir išbaigtumo. …tarsi pirmą kartą būtum šiame vakarėlyje, bet […]

Palmės Žiedas pristato naują vaizdo klipą: „didžiausias mano projektas iki šiol“

Neseniai jau trečiąjį solinį albumą „Elektroninė Muzika“ išleidęs muzikos prodiuseris Palmės Žiedas ir vėl turi naujienų. Atlikėjas dalijasi nauju kosminiu vaizdo klipu kūriniui „Nusileidimas stotyje „RAS“. „Kūrinys yra apie trumpą sustojimą ilgai besitęsiančioje kelionėje. Visada norėjau sukurti atmosferinės muzikos pavyzdį ir manau, […]

Monkey Tank sugrįžta – pristato kontroversišką dainą ir vaizdo klipą

Nuo 90-ųjų roko vibracijų iki šiuolaikinio roko ir netikėtų muzikinių derinių – visa tai „Monkey Tank“ pavyksta suausti į tvirtą muzikos audinį. Kūryboje nuolat ieškantys, besikeičiantys, vedini progresyvumo ir po intensyvaus kūrybinio darbo studijoje – grupės nariai kviečia išgirsti naujausią jų dainą „Death By Jesus”.