Muzika

„Mėnuo Juodaragis“ vasaros pabaigoje rengia Kaukynes

Nors šią vasarą dėl paskelbtų ribojimų masinių renginių nenumatoma, nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“ pasidalino savo veiklos planais. Populiaraus festivalio rengėjai rugpjūčio 27–30 d. ištikimiausius lankytojus pakvies į ypatingą bendruomeninį renginį – „MJR Kaukynes XXI½”, kurios vyks Dūburio ežero saloje, Zarasų raj.

Junior A ir Tulaba pristato kūrinį „Family Home“

Alternatyvios elektroninės popmuzikos kūrėjas Junior A ir muzikos prodiuseris, kompozitorius Jokūbas Tulaba pristato bendrą kūrinį „Family Home“. Jo vaizdo klipe – platformos „Nebegėda“ įkūrėjos, rašytojos ir laidų vedėjos Beatos Tiškevič adrenalinu tvinksintis, autentiškas „pirmasis kartas“. Dvigubos premjeros proga – Junior A (Tautvydo Gaudiešiaus) ir J.

Garsi ir intensyvi doom’inė Kannabinõid terapija

[ SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION ] Metų pradžioje Estijos muzikos apdovanojimuose doom’erių Kannabinõid įrašas “3” pripažintas geriausiu metų metalo albumu, o už pusantro mėnesio trio iš Talino savo sunkiais ir žemais dažniais turėjo pamasažuoti “Devilstone” pušynų šaknis. Deja, geriausias […]

ŽEN released an album of remixes BLENDER to celebrate 10th anniversary

Soon after the vinyl reissue of their debut album ‘I onda je sve počelo’, croatian all-girl trio ŽEN once more join forces with Moonlee Records to release ‘Blender’ – compilation of remixes of ŽEN songs, in order to celebrate 10th anniversary of ŽEN.

Ymi pristato pirmąjį muzikinį klipą “Walk Beyond the Moon”

“Walk Beyond the Moon” (Vaikštau virš mėnulio) yra pirmoji lėta, hipnotizuojanti Ymi baladė. Giliais pianino akordais, sodriu tamburinu ir meditacine atmosfera prasideda kelionė į svajonę. Kartu su lengvai svaiginančiais elektroniniais arpeggio, kūrinys dar plačiau atsiveria apie vidinės baimes, reikšmes, meilę, išsigelbėjimą, ramybę ir meną būti.