Muzika

„SODAS 2123“ aktų salėje nemokamas Arklio Galios ir Laivo Troupe koncertas

2022 metais „Rasų radijas“ ir Kirtimų kultūros centras ir toliau kviečia apsilankyti nemokamuose koncertuose. Sausio 14 d. 20 val. kviečiame į „SODAS 2123“ aktų salę, kurioje pasirodys jau gerai pažįstama roko muzikos grupė „Arklio Galia“ bei, galbūt kažkam atradimu tapsiantis, improvizacinės muzikos ansamblis „Laivo Troupe“.

Kedrostubùras išleidžia naująjį dainos „Jaupo10” klipą.

Praėjus maždaug pusei metų nuo antrojo grupės albumo išleidimo „NUX LUX”, grupė „Kedrostubùras” pristato klipą, kurį kartu su komanda kūrė režisierė Mija Kembre. Grupės vokalistas Matas Saladžius sako, kad dainai kurti klipą nuspręsta jau ganėtinai seniai, tačiau dėl tam tikrų […]

Airiai Inhaler pavasarį atvyks į Lietuvą

„8 Days A Week“ naujus metus pradeda linksniuodami „U2” vardą ir meta ant stalo Bono sūnaus grupės „Inhaler“ kozirį. Naujienos yra didelės. Tokios agentūros pažintys yra jėga. Dabar su Bono Lietuvą sies ne tik anksčiau jo ir partnerių valdytas prekybos centras Utenoje, bet ir sūnaus viešnagė Vilniuje.

1413 artists from 74 countries applied to play at the next edition of Tallinn Music Week festival

The international new music festival  Tallinn Music Week (TMW) received 1413 artist applications from 74 countries. The highest numbers of applications were submitted from Russia, Estonia and Finland. The festival’s music programme is scheduled to take place in various clubs and concert venues across the Estonian capital Tallinn from 5 to 7 May.

Dukters susilaukęs Kabloonak mokosi mylėti

Metų pabaigoje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. paskelbė besibaigiančių metų geriausius. Metų alternatyvos grupės/atlikėjo (-os) nominacijoje paminėtas ir prieš kelis metus šioje kategorijoje triumfavęs Jonas Narbutas, geriau žinomas savo sceniniu slapyvardžiu Kabloonak. 2021-uosius Kabloonak pradėjo nuo karantino sąlygomis sukurto vaizdo klipo “Never […]