Muzika

Kompozitoriaus Domanto Pūro naujas albumas „Music For Haven“

Išleistas naujausias kompozitoriaus Domanto Pūro (g. 1997) albumas „Music For Haven“. Šis elektroakustinio drone stiliaus muzikos albumas pristato keturis unikalius kūrinius, kurie išsiskiria savo intensyvumu ir gebėjimu užimti klausytojo sąmonę, įtraukti į gongų terapiją primenančią patirtį. Albumą sudaro trys intensyvūs drone stiliaus kūriniai ir vienas, ramesnis, ambient stiliaus kūrinys.

Skamba skamba OFF 2024

Rugpjūčio pradžia jau keliolika metų reiškia kelionę į Lenkijos pietus, UNESCO muzikos miestą Katovicus, kur šiemet 17-ąjį kartą vyks puikiai kuruojamas muzikos festivalis “OFF”. Galima prikaišioti, kad pastarųjų metų vardai ne tokie skambūs kaip anksčiau, bet kasmet iš Silezijos išsiveži bent keletą muzikos istorijos spragų užpildymų ir šviežių atradimų.

Džiazui tinka pirmadienis

Liepos 22 dieną, Vilniuje, Downtown forest terasoje, įvyks tris gyvus pasirodymus sujungsiantis renginys „Džiazas miške”. Jo organizatorė Živilė Jankutė-Pivoriūnė sako, kad vasarą sostinėje džiazas skamba rečiau, o „Džiazas miške“ vyksta jau antrus metus, ambicingai ketindamas tapti kasmete tradicija, kai itin […]

Atvyksta JAV avangardinės pop muzikos meistras John Maus

Neeilinis menininkas iš Minesotos Vilniuje pasirodys lapkričio 9 d., menų fabrike „Loftas“, kur pristatys šeštąjį studijinį albumą. Jo viešnagę Lietuvoje organizuoja muzikos agentūra „sad people“. Menininkas, filosofas, visuomenininkas. Taip būtų galima apibūdinti Johnas Mausą. Nors turi politinės filosofijos mokslų daktaro […]

Karštis kyla: vienoje scenoje pasirodys žvaigždės iš Tbilisio ir Barselonos

Sakartvelo ir viso Kaukazo numylėtiniai „Bani Hill Band“ grįžta į Lietuvą su teigiama energija ir naujais kūriniais. Koncertai vyks ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Molėtuose, Švenčionyse, Kaišiadoryse, Kauno r., Plungėje. Jauni, entuziastingi ir muzikaliai nepriekaištingi Bani – tikras delikatesas jūsų ausims ir akims.