Technologijos

„Soundium: Enabled“ grįžta: „Kablys“ vėl virs muzikos technologijų šventove

Pernai sėkmingai startavęs „Soundium: Enabled“ vėl kviečia lankytojus į muzikos klubą „Kablys“ – šįkart spalio 12-ąją. Orientuotas į edukaciją bei patirtis, renginys šiemet vilios galimybe išbandyti naujausią elektroninės muzikos įrangą, paklausyti užsienio profesionalų, žinomų vietinių kūrėjų pasakojimų, diskusijų ar net sudalyvauti sintezatoriaus litavimo dirbtuvėse.

„Postcosmos X“ atskleis, kaip sužavėti NASA ekspertus

Nufotografuoti dangų taip, jog gautą vaizdą pagirtų net NASA mokslininkai – kaip tai padaryti, bus galima sužinoti muzikos ir mokslo festivalyje „Postcosmos X“. Birželio 7-9 d. šalia Molėtų astronomijos observatorijos įsikūrusiame renginyje savo žiniomis dalinsis per dešimt astronomijos, kosmoso istorijos žinovų, mokslo entuziastų bei profesionalų.

Edukacinis muzikos technologijų renginys „Soundium: Enabled“

Šių metų spalio 20 d. muzikos klube „Kablys“ vyksiantis „Soundium: Enabled“ bus pirmas tokio tipo ir masto renginys Baltijos šalyse, po vienu stogu dviejose erdvėse apjungsiantis naujausios muzikos technikos ir technologijų pristatymą su edukacija bei galimybe viską išbandyti ir patirti patiems lankytojams.

Ar gyvename imitacinėje realybėje – atsakymai VGTU „Tyrėjų naktyje“

Rugsėjo 28 d. į „Tyrėjų nakties“ renginius duris atvers Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrikas“, kviečiantis susimąstyti, kokioje realybėje gyvename – tikroje ar imitacinėje – ir kiek mūsų kraujyje yra TECHno genų. Šiemet VGTU „LinkMenų fabrikas“ Tyrėjų nakčiai pristatys […]

„Self-repair“ eksperimentinės laboratorijos

Kaip pasiruošiu savęs klonavimui. Laktozės netoleravimo testas Ar kada nors norėjote sužinoti, kokius genų variantus koduoja Jūsų DNR? Kokius nematomus bruožus slepia Jūsų organizmas, kokiomis ligomis turite polinkį sirgti? Institutio Media kartu su Vilnius-Lithuania iGEM komanda organizuoja kūrybines dirbtuves, kuriose, […]