Menas

Vilnius Art Walk kviečia pavasarį sutikti meno parodose

Iniciatyva Vilnius Art Walk vėl kviečia Vilniaus gyventojus ir svečius pasinerti į meną ir apsilankyti miesto galerijų parodose. Nuo kovo 18 d. visą pavasarį dailėtyrininkai ves nemokamus meno turus, pristatys galerijas ir menininkus, skatins patirti ir interpretuoti eksponuojamus meno kūrinius. […]

Skulptoriaus Donato Jankausko-Duonio „Komercinė paroda Milijuons“

Šį kartą Duonis pristato pinigus. Savo pinigus! Pinigai yra mano valandos kaina. Jie nėra vienareikšmiški. Vertė sukuriama. Pavydžiu milijonieriams, tad susikuriu milijuoną pinigų pats. Tik gražesnius. Kovo 16 d. 18 val., galerijoje (AV17) atidaroma Donato Jankausko-Duonio „Komercinė paroda Milijuons“. Duonio […]

„Sketch Up“ 18: Mindaugas Dudėnas

Praėjusio vizualiųjų menų kūrėjų ciklo “Sketch Up” epizodo pašnekovės Anetos Urbonaitės paklausėme, kokį pašnekovą ji pasiūlytų kitam “eskizui”. Ji pasiūlė pasidomėti Mindaugu Dudėnu ir jo kūryba. Mindaugas yra Lietuvoje palyginus mažai žinomo generatyvinio dizaino kūrėjas iš Vilniaus, garsėjantis savo švariais minimalistiniais darbais.

Galerijoje „Atletika“ atidaroma projekto MEDIARAMOS paroda

2023 m. kovo 3 d. 18 val. atidaroma Vilniaus dailės akademijos Fotografijos, animacijos ir medijų meno katedros pristatomos MEDIARAMŲ ekspozicijos ir projekto „Trys judančio vaizdo dešimtmečiai: 1996—2023 m. videokūrinių rinktinių retrospektyva“ paroda. Ji veiks galerijoje „Atletika” ir FAMM erdvėje „Entity“, įsikūrusiose kultūros komplekse SODAS 2123 (Vitebsko g.

Menų spaustuvės programa „Atvira erdvė“ vėl atveria duris jauniems kūrėjams

Netrukus du dešimtmečius minėsiančioje Menų spaustuvės programoje – „Atvira erdvė“ save išbandė daugybė jaunų ir patyrusių režisierių, choreografų, dramaturgų ir kitų šiuolaikinių scenos menų kūrėjų. Daliai jų programos „Atvira erdvė“ metu sukurti darbai buvo debiutiniai, o dalis programos darbų susilaukė ne tik „Auksinių scenos kryžių“ nominacijų, bet ir apdovanojimų.