Menas

Galerijos (AV17) dešimtmečio proga pristatoma skulptoriaus Rafal Piesliak paroda „Įžvalga“

Po pandeminės pertraukos galerija (AV17) atsidaro šventiškai – kovo 3 d. galerijos veiklos dešimtmečio proga pristatoma skulptoriaus Rafal Piesliak paroda „Įžvalga“. Vilniaus senamiestyje, Totorių gatvėje įsikūrusi galerija (AV17) jau dešimt metų nuosekliai dirba su šiuolaikinės skulptūros, objekto bei instaliacijos menu. […]

Programa „Atvira erdvė“ atnaujina savo formatą ir kviečia teikti paraiškas

Jauniesiems menininkams skirta Menų spaustuvės programa „Atvira erdvė“ šiais metais keičia savo veidą. Šių metų programoje atsisakoma amžiaus cenzo bei skelbiamos atnaujintos kryptys, o Menų spaustuvės tarptautinė patirtis scenos menininkams atvers galimybę prie savo kuriamų projektų dirbti su užsienio mentoriais bei galutinius projektų variantus pristatyti Menų spaustuvės organizuojamuose festivaliuose.

Projektas „Džiaugsmo istorija, IV dalis“: kvietimas kūrėjams

Šiuolaikinio meno centras „Kim?“, Talino kunsthalė ir Šiuolaikinio meno centras kviečia kūrėjus dalyvauti būsimo renginių ciklo, kurio darbinis pavadinimas – Džiaugsmo istorija, IV dalis – atrankoje. Renginių ciklo kuratoriai Kasparas Groševas, Virginija Januškevičiūtė ir Siimas Preimanas siekia sujungti bendruomenes ir suteikti alternatyvią platformą kūrėjams izoliacijos ir netikrumo metu.

MArteLive Europa 2021 – atviras kvietimas kuriančiam jaunimui

Pirmą kartą jau 20 metų iš eilės vykstančiame tarptautiniame konkurse jaunimui dalyvauja ir Lietuva. VšĮ „Kintai Arts“, laimėjusi Kūrybiškos Europos finansavimą, kartu su partneriais iš Italijos, Lenkijos ir Bosnijos Hercegovinos skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas konkursui MArteLive Europa 2021. Vadovaujamas […]

Menininkų kalendoriai 2021

Keturi menininkų Gedimino Akstino, Elenos Narbutaitės, Roberto Narkaus ir Ievos Rojūtės bei dizainerio Vytauto Volbeko sukurti kalendoriai – tai plakatai, kuriuose vienu žvilgsniu galima aprėpti visus 2021-uosius metus. Kalendorių popierius puikiai tinka užrašams; kiekvieno jų išleista po 50 vnt. Visi šie menininkai gerai pažįstami Vilniaus meno scenoje, yra surengę ir dalyvavę daugybėje parodų Lietuvoje ir užsienyje.