AIR su japoniškais instrumentais

Prancūzų duetas AIR paskelbė apie savo naujausio septinto albumo pasirodymą. Darbas pavadintas Pocket Symphony turėtų išeiti kitų metų kovo pradžioje po Astralwerks įrašų kompanijos stogu. Tai oficialus darbas po paskutiniojo Talkie Walkie.

Pasak žymiojo prancūzų dueto, Pocket Symphony turėtų būti ypatingas darbas išsiskiriantis grupės eksperimentais su įvairiais instrumentais kaip kad japonišku, kiek į arfą panašiu Koto ir bandžą primenančiu Shamisen. Improvizacija ir muzikos vystymas, Jean-Benoit Dunckel ir Nicolas Godin nuomone, yra būtina: “Mes vis keičiame savo skambesį, kad nepataptume nuobodžiais”.

Grupė AIR muziką kuria nuo 1995 metų. Jų skambesys dažnai apibūdinamas kaip atpalaiduojantis pop muzikos, vokalo, džiazo ir elektronikos derinys. Būtent dėl to dokumentinių bei meninių filmų kūrėjai duetą itin vertina kaip garso takelio kūrėjus. O šių metų rugsėjį grupė AIR nudžiugino savo gerbėjus ir sumikstuota kompiliacija iš Late Night Tales serijos.