GROOVE ARMADA nariai užsiima savo reikalais

Dueto GROOVE ARMADA narys Tom Findaly nusprendė nenusileisti savo kolegai Andy Cato, garsėjančiam DJ pasirodymais, ir pasidarbavo prie solinės miksuotos kompiliacijos, pavadintos “Watch the Ride”.

Nors Findlay ir Andy Cato labiausiai žinomi kaip eklektiškų šokinių hitų duetas GROOVE ARMADA, tačiau kiekvienas iš jų turi ir savo asmeninių sumanymų. Cato stovėdamas prie “Pack Up & Dance” leiblo vairo daro vakarėlius klubuose bei leidžia įrašus. O tuo tarpu Findlay yra vienas iš disco house projekto Sugardaddy narių.

Kompiliacijoje “Watch the Ride” klausytojai ras įvairiausių kūrinių nuo kosminio disco (Lindstrom, The Glimmers) iki West Coast house (Magik Johnson, Andy Caldwell) ir net baile funk (Buraka Som Sistema). Nors diske nėra nei vieno GROOVE ARMADA kūrinio, čia bus galima rasti net tris Sugardaddy gabalus.

Diską išleidžia “Harmless Recordings” – gerai žinomi dėl kitų savo kompiliacijų (“Lifestyles” ir t.t.). Jie savo sąskaitoje jau turi tokius atlikėjus kaip 4Hero, Zinc, Scratch Perverts, Coldcut ir DJ Spinna.