LCD SOUNDSYSTEM ploja katučių

Geros naujienos punk disco ir LCD SOUNDSYSTEM gerbėjams – spalio mėnesį nusimato nemažai produkcijos iš šio Niujorko kolektyvo.

Jau spalio mėnesį pasirodys James Murphy ir grupės būgnininko Pat Mahoney miksuota “Fabriclive.36” kompiliacija.

Abu grupės nariai labai patenkinti šiuo darbu, nes tai suteikė jiems savotiško džiaugsmo ir keistos patirties groti muziką, kai jos tuo metu niekas nesiklauso. Kad išgauti gyvesnį garsą, James Murphy įsigijo patį seniausią ir pirmąjį DJ pultą – Bozak. Jo teigimu, įrašas dėl to tapo sodresnis ir nuostabesnis.

Kompiliacijos meniu – neįtikėtinai platus: čia galima rasti visko nuo funk įkvėpto tech ritmų bei folk tradicijų iki įvairių duetą inspiruojančių muzikantų: Donald Byrd & 125th St, Chic, Lenny Williams, Junior Byron ir Love of Life Orchestra. Linksmasis LCD SOUNDSYSTEM dvejetas šį miksą apibūdina kaip “super gay, so campy, so disco”.

Na, o kalbant apie LCD SOUNDSYSTEM autorinę kūrybą, geros naujienos tiems, kurie vinilines plokšteles vertina labiau nei skaitmeninius failus. Lakpričio viduryje sportui skirtas miksas “45:33” bus išleistas ne vien kompaktinio disko, bet ir vinilo pavidalu. Tuo tarpu amerikiečiai jau turi progą įsigyti įraša pavadinimu “Bunch Of Stuff”. Čia galima rasti įvairių grupės dainų versijų, kuriuos padarė tokie atlikėjai kaip SOULWAX, Carl Craig, WINDSURF, GUCCI SOUNDSYSTEM ir FRANZ FERDINAND.

Sekantis LCD SOUNDSYSTEM singlas pavadinimu “Someone Great” (iš paskurinio albumo “Sound Of Silver”) turėtų pasirodyti spalio 22 d.