Estai Ewert & The Two Dragons pristato naują singlą ir vaizdo klipą jam

Antrąjį studijinį albumą Good Man Down šių metų pavasarį išleidusi estų indie folk pop grupė neseniai radijo stotims pristatė naują singlą. Tai – titulinė albumo daina “Good Man Down”.

Kai kuriems labiau besidomintiems, kas darosi ne tik vakaruose, bet šiaurinėje Europos dalyje, estai Ewert & The Two Dragons jau turėtų būti žinomi. Prieš keletą metų jie surengė vienintelį koncertą Klaipėdoje, o po to Lietuvos radijo stočių eteryje skambėjo pirmasis šiais metais pasirodžiusio albumo singlas “(In The End) There`s Only Love”.

“Good Man Down” – tai antroji daina, skirta radijo stotims, jau kuris laikas skamba Estijos radijo stočių eteryje. Kartu su pasirodė ir šiai dainai skirtas oficialus vaizdo klipas.

2011-ieji trijų muzikantų kolektyvui “Ewert & The Two Dragons” buvo itin sėkmingi ir gausūs pasirodymais ne tik gimtojoje Estijoje, kur vasario mėnesį vykusioje muzikos industrijos mugėje “Tallinn Music Week” jie susilaukė “Skype” apdovanojimo “Go Change The World”.

Dainas ne tik iš paskutinio, bet ir pirmojo, 2009-aisiais pasirodžiusio albumo The Hills Behind The Hills, turėjo galimybę melomanai, apsilankę grupės koncertuose Latvijoje, Austrijoje, Olandijoje ir Vokietijoje. Pastarojoje šalyje “Ewert & The Two Dragons” pasirodymą surengė viename žinomiausių Europos muzikos ir pramogų verslo festivalyje “Popkomm”.

Ne ką mažesni grupės prupės planai ir artimiausiu metu: numatyta eilė koncertų Norvegijoje ir Švedijoje, sausį laukia pasirodymas pačioje didžiausioje Europos muzikos mugėje “Eurosonic” Olandijoje, o vėliau muzikantų laukia turas JAV bei Kanadoje.

www.myspace.com/ewertandthetwodragons
www.facebook.com/ewertandthetwodragons