“Liverpool Party” kviečia kartu šokti į pavasarį

Po didžiuosius Lietuvos miestus keliaujantis “Liverpool Party” vėl kviečia linksmintis vilniečius. Kovo 1 d. šokių bare „Šokbaris“ (Šermukšnių g. 4a.) muzikinis “Liverpool” judėjimas suburs visus alternative / indie / rock / britpop muzikos gerbėjus šokiais iki ryto pasitikti pavasarį.

“Liverpool” yra atviras bendraminčių judėjimas, realizuojantis alternative / indie / rock / britpop muzikos plėtros idėjas bei palaikantis atlikėjų ir klausytojų iniciatyvas.

„Vakarėlius rengiame jau beveik šešerius metus. Į juos kaskart susirenka ne tik ištikimi mūsų draugai, bet ir gausus būrys naujų veidų. Garsių atlikėjų ir laiko patikrinta roko muzika niekuomet nepalieka abejingų“, – džiaugiasi “Liverpool” sumanytojai L. Zibolis ir E. Taroza.

Eksperimentams ir bendruomenės idėjoms neabejingas judėjimas nuolat kelia naujus tikslus ir ieško iššūkių, todėl artėjančiame “Liverpool Party” bus galima išgirsti ne tik puikiai žinomas dainas, bet ir jau lankytojų pamėgto ciklo “Labs” vakarėliuose „atrastus“ kur kas mažiau girdėtus kūrinius.

Jau šį penktadienį, kovo 1 d., 21.30 val. sostinėje įsikūrusiame „Šokbaryje“ laukiami visi roko muzikos gerbėjai – pavasariškai iki ryto šėlti taip, kaip šėlstama tik “Liverpool” vakarėliuose.

Mėgstamas dainas galima siųsti info@liverpool.lt, ir jos būtinai nuskambės “Liverpool Party” metu.