Renginių ciklą „Nomadas“ pradės Underworld narys Darren Price

Jungtinė didžėjų ir renginių organizatorių komanda pradeda naują bei nuolat kintantį elektroninės muzikos renginių ciklą „Nomadas“, kurio tikslas – iš naujo atrasti skirtingas erdves ir mėgautis geriausiais pasaulio elektroninės muzikos atlikėjų ir didžėjų pasirodymais.

Pirmasis elektroninės muzikos klajoklių susitikimas rengiamas Visų Šventųjų dienos išvakarėse ir Helovyno naktį – spalio 31-ąją sostinės kultūros bare „Kablys”. Pagrindinis renginio svečias – sostinėje jau viešėjęs, bene garsiausios pasaulyje šokių muzikos grupės „Underworld“ narys, žinomas didžėjus ir prodiuseris Darren Price.

„Nómada ispanų kalboje reiškia žmonių bendruomenę, keliaujančią iš vienos vietos į kitą. Jų gyvenimo būdo forma yra mobilumas. O tai jiems – veiksminga strategija maksimaliai išnaudoti menkus išteklius. Visa tai yra naujos renginių serijos „Nomadas“ pagrindinė koncepcija ir vizija“, – sakė daug įsimintinų reikalų sostinėje užkūręs ispanas Ruben Pellon Martinez.

Darren Price biografija ir pasiekimai kalba patys už save. Jis neeilinė asmenybė ir šokių muzikos autoritetas, nuo 2005-ųjų tapo oficialiu grupės „Underworld“ nariu. grodamas daug kartų apkeliavo visą pasaulį. sukūrė galybę remiksų tokiems atlikėjams kaip „Underworld“, „Depeche Mode”, „New Order”, Sven Vath ar „Super Furry Animals“. Tarp begalinių savo kelionių maršrutų – Lietuvą Darren Price pasižymi jau ne pirmą kartą.

Kelias dešimtis milijonų įrašų pardavę, didžiausius muzikos festivalius ir esminius klubus apkeliavę legendiniai britai “Underworld” daugeliui yra ir amžinai išliks jaunystės dievukai, kurie dar 1993 m. padėjo užmegzti pirmąją pažintį su elektronine muzika. Ko gero daugelis iš mūsų turime visus „Underworld“ albumus ir dar begalę remiksų: „Born Slippy“, „Push Upstairs“, „Banstyle“ ar „Dinosaur Adventure“. Tai tik maža dalis garsiausių remiksų, kurių autorius – pirmasis serijos „Nomadas“ svečias Darren Price.

Be garbaus ir pasiilgto svečio iš Britanijos, pagrindinėje scenoje už patefonų stos legendinės radijo laidos „Mix Subas“ vedėjas Loranas Vaitkus bei didžėjų komandos „Techstylism“ narys Hallucin. Dar vieni nakties šokių svečiai „Kablyje“ – net dvi techno moterys Anna Hanna ir Dao Dar iš Maskvos, kurios žada pakelti visus ant kojų kažkelintam kvėpavimui ir išsiaiškinti, kuri iš jų yra ištvermingiausia moteris už pulto.

Baro sceną „Kablyje“ kuruos serijos šeimininkai ir „Parallel“ komandos nariai. Čia gyvą pasirodymą surengs broliai iš Ispanijos „Monkey Brothers“. Jiems talkins „Partyzanų“ leidyklos atrastas ir „minimal.lt“ gaujos užaugintas Calli bei „Niutono Stereo“ laidos pusė Mecanica.

Kaip ir pridera, Helovyno temą atitinkančios dekoracijos, profesionalūs grimo meistrai, netradiciniai vizualiniai sprendimai ir paslaptingi bei niekur neskelbiami meno kūrėjų pasirodymai įskaičiuoti į pirmąją „Nomadas“ kelionę.