Dalyvauk “Miraklyje”

Lapkritis – atminties mėnuo, ir grupė Skylė su Aiste Smilgevičiūte kviečia prisiminti gražiausias dainas, kurtas aplinkos teatro „Miraklis“ spektakliams. Grupės koncertas gyvos muzikos klube „Tamsta“ lapkričio 7-osios vakarą tuo pačiu taps ir dailininkės, scenografės bei režisierės Vegos Vaičiūnaitės (1962–2004) gimtadieniui skirtas renginys.

1995 metais menininkė Vega Vaičiūnaitė subūrė aplinkos teatrą „Miraklis“, kurio muzikiniai reginiai su milžiniškomis lėlėmis šešerius metus vykdavo netradicinėse Vilniaus senamiesčio erdvėse. Nors šis teatras gyvavo palyginti trumpai, jį iki šiol daugelis mena kaip ypatingą reiškinį: rengiami proginiai prisiminimų vakarai, organizuojamos teatro kūrybos fragmentus apžvelgiančios parodos, eksponuojamos lėlės. Daugeliui „Miraklio“ reginių muziką kūrė ir gyvai per vaidinimus ją atlikdavo kompozitorius Rokas Radzevičius bei grupė Skylė.

Lapkričio 7 d. koncerte grupė gros kūrinius iš spektaklių, ką tik praėjusių Vėlinių atmosferą palaikys ir „Miraklio“ reginius primins dekoracijos iš grupės ir teatro archyvų. Antroje vakaro dalyje greta laiko patikrintų skambės ir naujos, dar neįrašytos „Skylės“ dainos.

Atsakyk į klausimą ir laimėk pakvietimą sau ir savo draugui į “miraklišką” koncertą.

Kokiems “Miraklio” spektakliams Skylė sukūrė muziką?

Atsakymą siųsk adresu redakcija@ore.lt iki lapkričio 7 d. 12:00. Nurodyk savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir informuotas asmeniškai.

Vieta: gyvos muzikos klubas „Tamsta“ (Strazdelio g. 1, Vilnius)
Data: 2013 m. lapkričio 7 d., ketvirtadienis
Laikas: 20:30 val. Durys atidaromos 19:00 val.

Bilieto kaina: 30 Lt.
Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 val. klubo kasoje.

Daugiau informacijos