Monkey Tank fotosesija – pataisos namuose

Alternatyvaus roko trijulė iš Vilniaus „Monkey Tank” pristato vasarišką ir spalvingą fotosesiją, kuri buvo padaryta apleistoje Vilniaus antrųjų pataisos namų gamybinėje bazėje.

Pavasarį debiutinį albumą „Sugar, Spice & Everything Nice” išleidusi bei surengusi koncertinį turą po didžiausius Lietuvos miestus, grupė visą vasarą skyrė naujų dainų kūrimui, akustinės programos ruošimui bei naujų idėjų vystymui, tarp kurių buvo ir naujosios fotosesijos planai.

Kaip teigia „Monkey Tank“ būgnininkas Vytautas Petkus, ši fotosesijos idėja brendo jau nuo žiemos: „Dar prieš naujuosius metus mąstėme apie naujas grupės nuotraukas. Planavome spalvingą ir dinamišką naują grupės fotosesiją, kardinaliai kitokią nei pirmoji, kuri buvo minimalistinė, juodai balta. Be galo džiaugiamės, kad rezultatas pranoko lūkesčius.“

Anot grupės vokalisto Manto Imbraso: „Sunkiausia buvo sugalvoti, kaip gauti norimą spalvotą bei šmaikštų galutinį rezultatą, tačiau prisiminėme tradicinę indų šventę Holi, kurioje daugybė žmonių taškosi bei pilstosi spalvotu vandeniu bei mėtosi dažytais miltais. Šie vaizdiniai mūsų vizijai iš karto suteikė formą.“

„Visam pasiruošimui: miltų bei vandens dažymui, spalvotų kreidelių tarkavimui penkiese sugaišome visą dieną, o pačą fotosesiją įgyvendinome vos per porą valandų, nes norimi kadrai jau buvo gimę mūsų galvose“, – pasakojo Mantas Imbrasas.

Pasirinkta vieta, jau nuo 2006 metų nebeveikianti antrųjų Vilniaus pataisos namų gamybinė bazė, buvo taip pat neatsitiktinė: „Kokioje dar aplinkoje gali labiau pajusti spalvingus kontrastus negu apleistoje gamykloje, kurioje kaliniai priverstinai gamindavo batus, baldus bei dirbdavo kitus darbus. Nors, galėtum sakyti, kad nuotraukos darytos prie paprasčiausių plytinių sienų, tačiau žinant tų sienų istoriją, atsiranda daugiau emocinio jaudulio, o spalvos tampa dar ryškesnės“, – sakė Vytautas Petkus.

Jau šiandien bus galima nemokamai pamatyti „Monkey Tank“ „Vasaros terasoje“, Vilniaus mokytojų namų kiemelyje bei rytoj, kai atidarys festivalio „Granatos Live“ muzikinę programą.

Internete:
http://www.facebook.com/MonkeyTank
http://www.youtube.com/monkeytankband
http://www.twitter.com/monkeytankband