Sloguojanti dekonstrukcija

Vilniaus pankroko “supuvusioje skylėje” debiutavo vietiniai Sløga ir svečiai iš Rusijos Dekonstruktor. Pro Pauliaus objektyvą viskas atrodė taip.

Hardcore.lt pasakoja: “Praėjo va gi turiningas penktadienis. Matau jį tarsi kiek pro miglą (…). Šis, antras sezono koncertas atsinešė ir antrą debiutą. Iš savos skylės neišlindę, tik peržengę kamurkės slenkstį viešumoje pasirodė bene porą metų brandinti stounerslutgės ginklanešiai Sløga. Susivienijo hardkoriuko, dėbytuko, krastuko atstovai, sulėtino tempą ir atnešė tai, ko, sakyčiau, gan trūko vietinėje scenoje. Dūmas išpūstas, škliankė atidaryta ir banguojantys rifukai jau slysta. Neapėmė ir nenukamavo slogai būdinga pasyvi nuotaika, buvo galima ne tik galvą nunarinus linguoti, betgi ir smagiau patrypti. Ne visos natos vieton atsistojo ir vietom pasitaikė (bent man, asmeniškai) nedidelių kompozicinių tuštumų, bet nuskynė Sløga nepadoriai sodriai žalią lauro lapelį. Nuskambėjus šešioms kompozicijoms publika pasiliko su šypsena ir šviežieną įvertino šauniai. Laukiam koncerto įrašo!

Vakarą tęsė jau ne pirmą kartą pasirodantys draugai iš Rusijos. Tik šį kartą jie atvažiavo (kiek pavėlavę, bet atvažiavo ir sveiki!) ne kaip gan gerai žinomi The Moon Mistress, o naujai pasivadinę Dekonstruktor. Atsinešė su savim dar daugiau tamsos, panardino visus į dūmų debesį ir nugramzdino į psichodelinę pelkę. Vis pasigirstantis smooth vokalas ir ratu besisukantys rifukai sukūrė savitą atmosferą, ko gero labiausiai priimtiną šiek tiek atsijungusioms smegenims ir atpalaiduotiems protams. Pasibaigus programai grupė neatsilaikė alkaniems klausytojams ir paprašyti sugrojo dar vieną kompoziciją, kuri mane visai ištaškė ir, mano galva, buvo pati ta, kuria ir reikia baigti pasirodymą.”