Po pasaulį keliaujantys GusGus: „Šiuo metu esame populiarumo viršūnėje“

Į pasaulinį naujo, jau devintojo studijinio savo albumo „Mexico“ pristatymo turą išsirengę charizmatiškieji islandai „GusGus“ jau mažiau nei po mėnesio – lapkričio 12-ąją – aplankys ir Lietuvą.

„Call Of The Wild“, „Dance You Down“, „Add This Song“, „Within You“, „Need In Me“, „Crossfade“, „David“, „Moss“, „Believe“, „Over“ ir daugelio kitų hitų autoriai „GusGus“ jau seniai yra geidžiami visame pasaulyje, bet visuomet randa laiko ir ištikimiausiems gerbėjams gimtojoje savo šalyje. Būtent Reikjavike pradėję „Mexico“ turą „GusGus“ nariai galėjo didžiuotis išparduotais bilietais į išskirtinį pasirodymą meno muziejuje.

„Atrodo, „GusGus“ ateitis šviesi – šiuo metu esame populiarumo viršunėje ir esame išsikėlę ypač aukštus kokybės standartus; nuėjome toli – buvo ir prastesnių laikų, bet dabar esame ant elekroninės muzikos bangos ir jaučiamės labai laimingi“, – islandų žurnalistams po neįtikėtinai audringo koncerto gimtinėje – beje, vienintelio Islandijoje šiemet – pasakojo „GusGus“ vokalistas Daníel Ágúst.

Ne ką prasčiau sekėsi ir Lenkijoje – paskutinėmis dienomis nebeliko bilietų į pasirodymus Gdanske bei Varšuvoje. Aplankę savo leidybinės kompanijos „Kompakt“ miestą Kelną islandai patraukė už Atlanto – Niujorke juos taip pat pasitiko užrašas „Sold out“. JAV gerbėjus vėliau džiugino koncertai San Franciske, Los Andžele ir Vašingtone.

Meksikoje gyvenantys elektroninės muzikos mėgėjai ėjo iš proto sužinoję, jog „GusGus“ pasirinko jų šalį savo albumo pavadinimui. Nenuostabu, kad piečiau persikėlusios grupės laukė ne tik koncertas bet ir pasirodymas populiarojoje internetu transliuojamų vakarėlių platformoje „Boiler Room“.

Lapkričio 12-osios renginį Vilniuje aptarnaujančios kompanijos „MEX Pro“ specialistai stebisi, kad taip ruoštis koncertui tokio dydžio salėje teko jau senokai. Net 32 kvadratinių metrų dydžio LED ekranas, itin didelis kiekis garso ir apšvietimo – Lietuvoje mylimų ir laukiamų „GusGus“ koncertas sostinės „Teatro arenoje“ žada būti įspūdingesnis už visus, vykusius iki šiol. Kaip minėjo D. Ágúst, grupė yra savo karjeros viršūnėje, tad analogiški kūrybiniams pasiekimams bus ir techniniai pasirodymo sprendimai.

Bilietais į albumą „Mexico“ ir didžiausius „GusGus“ hitus pristatysiantį koncertą prekiauja „TicketPro“.

Spalvingi nuolat į artistų vaidmenis įsijautusių „GusGus“ kelionės aplink pasaulį įspūdžiai – grupės publikuotoje fotogalerijoje.

Daugiau apie atlikėjus www.gusgus.com