Renkama grupė į naujus audio kursus

Vilniuje renkama grupė į naujus garso ir jo kūrimo kursus. Juos ves kompozitorius, muzikos prodiuseris Domas Strupinskas, kurio kartu su Pauliumi Kilbausku kurtas garso takelis filmo “Lošėjas” (rež. I. Jonynas) šiemet įvertintas „Sidabrinės gervės“ apdovanojimu.

Paskaitų metu dalyviai gilinsis į audio teorijos pagrindus, mokysis suprasti platesnį garso istorinį, technologinį, muzikinį ir rinkos kontekstą. Taip pat bus aptariami kompozicijos, aranžuotės, žanrinės estetikos, garso įrašimo ir apdirbimo klausimai. Dalyviai susipažins su audio technika, o kūrybinėje dalyje savarankiškai taikys įgytas žinias prodiusuodami muzikinį kūrinį.

Detalesnę kurso programą rasite čia.

Domas Strupinskas studijavo garso inžineriją Amsterdamo “SAE” institute. Lietuvos alternatyvios muzikos klausytojams jis pažįstamas iš savo ankstesnių projektų – “The Bus”, „No Dog Barking“,„MIR Project“, „Dykumos“, “Snapsounds” ir kt.

Šiuo metu Domas kuria muziką kino filmams, reklamoms, kompiuteriniams žaidimams ir tarpdisciplininio meno projektams.

Audio kursai vyks šių metų lapkričio 3 – gruodžio 10 dienomis, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį Vilniaus mokytojų namuose įsikūrusioje „Meno avilio“ Mediatekoje. Šie kursai yra „Meno avilio“ įgyvendinamos medijų edukacijos programos dalis. Registracija į kursus vyks iki spalio 31 d. el. paštu kursai@menoavilys.org. Daugiau informacijos: www.menoavilys.org