Ewert and The Two Dragons albumą išleido Estijos nepriklausomybės dieną

Estijos nepriklausomybės dieną, vasario 24 d., Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo išleistas trečias studijinis žymiausios estų grupės „Ewert and The Two Dragons“ albumas „Circles“. Grupė taip pat pradėjo įspūdingą 42 koncertų turą po JAV ir Europą, kurio metu gegužės 7 dieną atvyks ir į Vilniaus menų fabriką „Loftas“.

„Ewert and The Two Dragons“ nariai pasakoja, kad susipažino besimokydami koledže. Ewertas Sundja, Erki Pärnoja ir būgnininkas Kristjanas Kallas groti kartu pradėjo 2008 meais ir įrašė albumą „The Hills Behind the Hills.” Jie greitai suprato, kad grupėje trūkta dar vienų rankų ir pasikvietė bosistą Ivo Etti, tačiau iki tol albumas jau buvo išleistas, todėl grupė nusprendė pasilikti pavadinimą „Ewert and The Two Dragons“, kuris primena trio.

Po albumo „The Hills Behind the Hills” 2011 metais sekė sėkmnigasis „Good Man Down.” O štai „Circles” Ewertas Sundja and Erki Pärnoja laiko savo asmeniniu albumu, kupinu tokių temų, kaip laiko, skirto darbui žongliravimas su šeimos laiku. Iš tiesų, nors albumas pasižymi lengvai pagaunamais ritmais ir ryškiomis muzikos spalvomis, jis taip pat kupinas ciniškų tekstų ir to, ką Erki Pärnoja vadina „tamsesniu skambesiu“. Viena daina vadinasi „Getting Older” (vert. „Senstant“), kita „Gold Digger” (vert. „Aukso ieškotojas“). Ewertas Sundja sako, kad tai ne atsitiktinumas – jis ir jo grupės nariai neseniai sulaukė 30-ties.

„Kažkas atsitinka, kai sulauki 30-ties“, – sako jis. „Tampi šiek tiek perspektyvesnis.”

Indie folko grupė su juntama „The Beatles“ įtaka per savo karjerą jau koncertavo daugiau nei 20-yje šalių, o 2013 m. laimėjo prestižinį „European Border Breakers“ apdovanojimą Olandijos festivalyje „Eurosonic“, kuris skiriamas grupėms, sulaukusioms sėkmės už gimtosios šalies ribų.

„Ewert and The Two Dragons“ koncertas Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ gegužės 7 d.

Koncerto Vilniuje bilietų nuoroda: http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1538092-Ewert-And-The-Two-Dragons.html

Albumo užsakymo nuoroda „iTunes“: http://smarturl.it/Ewert­Circles